Искам да кажа ... (22)_02.02-08.02

  • 65 896
  • 2 525
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 870
Има ли някоя родопчанка тук...исщам изпитана рецепта за пататник. 
Пак си дойдохте на думата Laughing  Чао. Sunglasses

# 1 561
  • София
  • Мнения: 10 825


Ужасен сняг вали при нас..
Ужасен?   newsm78 Наистина те друсат нервите, щом  не те радва.
Тоя па  Tired

Има ли някоя родопчанка тук...исщам изпитана рецепта за пататник. 
Не съм родопчанка, но имам рецепта за пататник. Да я пиша ли?

# 1 562
  • Мнения: 22 524
Има ли някоя родопчанка тук...исщам изпитана рецепта за пататник. 
Пак си дойдохте на думата Laughing  Чао. Sunglasses

Аххх...ти фотосинтезираш вероятно.  Simple Smile
Много са ти превземките за мъж...ако нямаш 30г...айде...ама иначе много зле. 

# 1 563
  • София
  • Мнения: 18 788
 Ее  Бадр Хари супер  newsm10 в къщи всички сме му фенове.Ужасен сняг и при нас.Аз хванах дъжда първо т5а ме накисна после и снега та ме довърши .

# 1 564
  • Мнения: X
Аз имам една от рода бързи смели сръчни . Децата много я харесаха . И още една открих -пак е вкусна / на втората пишеше че е автентична./
  Този Борил е просто дразнител / и нещо не ми мяза на мъж  Grinning / Подозирам друго Grinning
 

# 1 565
  • Мнения: X
Не съм родопчанка, но имам рецепта за пататник. Да я пиша ли?

Не знам какво е пататник, но слагай.
Ходих да купувам боб. Не съм готвила не знам от кога и реших да купя и да сготвя. 200 грама струва 2 евро и 80 и кусур.  ooooh! Егати боба!

# 1 566
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Страхотен сняг, пухкав, а снежинките едни ситнички се сипят, сипят... Heart Eyes Само дето сме на антибиотици от днес и кел файда. Tired

# 1 567
  • София
  • Мнения: 18 788
Давайте пататника и без това мъжът ми е на диета  Laughing

# 1 568
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Да ви кажа - реших тази вечер да не тръгвам за никъде. Да не закъсам по Шипка. Утре сутрин ще мисля пак къде да ходя. Мъжът са го задържали в Австрия (там е от сряда), щял да работи утре и да си идва в неделя #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Във вторник лети за Германия. Питам го защо не остане от неделя до вторник, ако трябва си плати хотела от личните пари да не се влачи насам-натам, ама трябвало да прибере бригадата, сега са с кола, той отговаря за младоците. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Да не забравя - по принцип горкия има и рожден ден в неделя ooooh! ooooh!

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 19:06 от Янтра

# 1 569
  • Мнения: 14 654
Уф, как няма да съм нервна, като детето ми още не се е прибрало от тренировки, а се чухме преди повече от час, че си тръгва. Звъннах му и каза, че е в ужасно задръстване някъде на Плиска, хваща си автобус от Полиграфията и нормално си е за 20 минути вкъщи. А мои приятели се завъртели с колата на път към летището, защото е адски хлъзгаво. На някой може и да му идва освежаващо снега, обаче когато пътят не е подготвен за такова нещо, стават инциденти и няма как да ни е спокойно  Tired

# 1 570
  • София
  • Мнения: 10 825
Ето го пататника:
Состав
1 кг. картофи - настъргани
2 глави лук - настърган
1 с.л. джоджен
1 с.л. чубрица
1-2 яйца
3 с.л. олио
150 гр. сирене - натрошено
4 кори за баница

Заливка:
1 с.л. олио
1 с.л. масло - разтопено
1/2 к.ч. вода
Приготовление
Всичко (без корите за баница) се смесва. На дъното на намаслена тавичка се постила едната кора за баница, така че крайщата да излизат навън. Поръсва се с разтопено масло и се слага втора кора. Изсипва е плънката. Отгоре се слагат още две кори, между които се поръсва разтопено масло. Корите се подгъват по края с долните за да се запечета плънката. Отгоре се поръсва с олио + разтопено масло. Пече се на долно печене на фурната. Като се извади се залива със заливката и се покрива с кърпа за да се задуши.

Рецептата ми е уж автентична. Поне за такава са ми я давали, само че е адаптирана за печене във фурна

# 1 571
  • Мнения: 870
Страхотен сняг, пухкав, а снежинките едни ситнички се сипят, сипят... Heart Eyes
Най после нещо свежо  Peace. Близо до невъзможно ми се струва вече нормална реакция тук , затова  го прочетох два пъти , горния цитат.
А  само като прочета изказ ала  мяза и пр, и спирам нататък.  Stop
Претенции имам,  разбира се, имам и основание за това.

# 1 572
  • Мнения: 9 493
Оу пататник! Много, много обичам  Heart Eyes

# 1 573
  • София
  • Мнения: 10 825
Уф, как няма да съм нервна, като детето ми още не се е прибрало от тренировки, а се чухме преди повече от час, че си тръгва. Звъннах му и каза, че е в ужасно задръстване някъде на Плиска, хваща си автобус от Полиграфията и нормално си е за 20 минути вкъщи. А мои приятели се завъртели с колата на път към летището, защото е адски хлъзгаво. На някой може и да му идва освежаващо снега, обаче когато пътят не е подготвен за такова нещо, стават инциденти и няма как да ни е спокойно  Tired
Моят син се прибра преди 40 минути. "Само" с час закъснение. Добре че от 3 дни вече го пращам с телефон на училище (заради капките за очи) та се чувахме, иначе сигурно щях да съм откачила до сега от притеснение

# 1 574
  • София
  • Мнения: 18 788
Какви претенциии младежо Борил? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт