Добър доктор уролог в Стара Загора

  • 36 377
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
понеже не знам към кой да се обърна, реших да ви попитам вас. От известно време приятелят ми изпитва болка в единия тестис. Живеем в Стара Загора и искам да отидем на преглед при уролог... притеснявам се  Cry
Потърсих един д-р Петров ( в интернет го намерих), но каза че нямал време и не знаел кога ще има, след това ми затвори телефона...
Много ще съм благодарна ако ме насочите към някой специалист!

Поздрави и хубав ден!

# 1
  • Мнения: 53
здравейте аз мога да ти препоръчам Др Иван Овчаров много е добър малко е хахо но си разбира от работата само че не работи с касата ако искате имам му номера

# 2
  • Мнения: 2
Да, благодаря! Ако може дайте ми телефонен номер... не е проблем толкова, че не работи с касата Simple Smile

# 3
  • Мнения: 53
каквото каза и направи Овчаров го потвърдиха в София и Пловдив

# 4
  • Мнения: 3 120
Аз мога да те насоча към д-р Стойно Стойнов  - работи в МЦ "Трета поликлиника" Център. 

# 5
  • Мнения: 1
Аз съм изключително доволна от доктор Трифонов. Оперира баща ми, възстанови се бързо.Беше много внимателен, обяснява подробно. Ако искате номера му, пишете на лично съобщение.

# 6
  • Мнения: 1
каквото каза и направи Овчаров го потвърдиха в София и Пловдив
napihete telefoniq nomer na doktor ovcharov

# 7
  • Мнения: 53
0899447933 dr Ivan Ov4arov
http://spravochnik.framar.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B … D0%BE%D0%BE%D0%B4
преглежа ето тук медицински център Прима Стара Загора 40 лева му е прегледа

# 8
  • Мнения: 1
Az sam hodila pri d-r Trifonov. Razbi mi kamak v babreka s edna mashina. Bqh dosta oplashena no se okaza bezbolezneno. Evala mu pravq na doktora ot golqm zor me spasi. newsm17

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте мами! Simple Smile)) Попринцип не пиша във форуми, но  тъй като мисля че извадих голям късмет с този доктор , искам да ви споделя, че д-р Трифонов е невероятен лекар...Няма да изпадам в подробности от какво боледувах, защото мисля, че е нещо лично, но бях доста наплашена от състоянието си и дали мога да се излекувам...в София ми искаха 2000 лева за операция, а се оказа, че при д-р Трифонов и екипа в болницата в която работи в Стара Загора е общо взето безплатна имаше само някакво минимално доплащане за консултациите преди операцията.
Д-р Трифонов е какъвто го описахте млад, а кадърен , внимателен и най - важното след безкръвната операция съм здрава...и благодарна!

# 10
  • Мнения: 1
Ей ще ме побъркате хахааахха какво значение има дали е млад или стар нали ви е свършил работа човека и аз съм му била пациентка и съм доболна от него. Периодично правя кризи и той си се справя с тях.А и  Доктора Трифонов е голям свежар и много обяснява.

# 11
  • Мнения: 69
Този д-р Трифонов в МЦ Берое ли работи?   Само за него намирам информация, има снимка млад към 30г? Пише че е лекар специализант. Някой който е ходил при него може ли даде повече информация и контакти с него?

# 12
  • Мнения: 1
Аз съм изключително доволна от доктор Трифонов. Оперира баща ми, възстанови се бързо.Беше много внимателен, обяснява подробно. Ако искате номера му, пишете на лично съобщение.
Здравейте може ли да ми дадете номера на д-р Трифонов

Общи условия

Активация на акаунт