Нови такси в ЧСОУ Св. Георги - София

  • 38 512
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Здравейте, може ли някои да ми каже актуалния адрес на училището?

# 46
  • Мнения: 5
бул. Никола Вапцаров 47

# 47
  • Мнения: 3
Здравейте, някой има ли информация какво се случва в класовете на ЧУ "Свети Георги", след преместването в новата сграда... говори се за напуснали и и готвещи се за напускане деца ... за ниско ниво на преподаване на математика и български език ....

# 48
  • Мнения: 10
Здравейте, много ми е неприятно да наруша милия хейтърски тон, но обучението е на много високо ниво. Присъствали сме в часове по математика и английски и съм очарована.

# 49
  • Мнения: 248
Наистина на много високо ниво. То затова моето дете при 5-ци и 6-ци за годината, когато се яви на изпити в три други частни училища, изкара само 3-ки.

# 50
  • Мнения: 10
Наистина на много високо ниво. То затова моето дете при 5-ци и 6-ци за годината, когато се яви на изпити в три други частни училища, изкара само 3-ки.

Че преместете го Simple Smile.

# 51
  • Мнения: 248
Естествено, че го преместихме.

# 52
  • Мнения: 10
Така ли? Къде Simple Smile?

# 53
  • Мнения: 248
Пак в частно училище.

# 54
  • Мнения: 10
Пак в частно училище.

Разбира се, просто питам кое, ако не е тайна, разбира се Simple Smile.

# 55
  • Мнения: 1
А би ли ми обяснил някой как на фона на българския стандарт се плащат такива пари за основно образование? По последните им такси човек лесно може да изчисли, че за 8 години ще трябва да плати към 150 000 лв за едно дете. Тази пък "ever" и двете и деца учели там. Е, темата ми прилича на събрали се група мутреси да си мерят училищата! 

# 56
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
И какво ако е така?

Общи условия

Активация на акаунт