Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 378
  • 2 842
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 15 091
Бела, пробвала съм с робот, но не стана нужната гъстота.

# 181
  • Мнения: 9 487
Бела, пробвала съм с робот, но не стана нужната гъстота.

Мерси, Съни  Hug

# 182
  • Мнения: 4 892
Има ли рецепта за майонеза в готварската книга? Аз правих домашна, но стана много яйчена  Sick  отвратителна беше.

# 183
  • Мнения: 15 091
Аз правя само млечна. Макар и с домашни яйца, нещо не ми допада тази с яйцата.

# 184
  • Мнения: 9 487
Има ли рецепта за майонеза в готварската книга? Аз правих домашна, но стана много яйчена  Sick  отвратителна беше.

Има ! От Янечек. Бая време и се точа ама пустия робот ,само дето го взех  ooooh!

# 185
  • Мнения: 11 726
Янечек, няма нужда да им звъниш. Фаворит Ес двулицев можеш и сама да си сметнеш.
Цената на кв.м е 243лв,, което ще рече, че 200/220 ще струва - 1069,20лв  Peace

Между латексов матрак (Екон) и Фаворит Ес аз бих избрала латекса  Peace

# 186
  • София
  • Мнения: 23 128
Извинете, че от майонезата пак на матраците, но все пак да попитам - не е ли по-добре матракът да е без пружини? Или е просто въпрос на предпочитание? Понеже като чуя "пружина" и си представям как изкача и ми избожда окото.  Crazy А и пружината ми "бръмчи" отдолу.

# 187
  • Мнения: 22 516
Тонка, на едната спалня матрака ни е Дормео ортопедик...но вече тази серия я няма мисля. Не е мръднал и е отличен.  Струваше 650лв преди 8г.
На другата е Султан от Икеа...мемори пяна...малко ми идва мек лично на мен. 

# 188
  • Мнения: 4 892
Извинете, че от майонезата пак на матраците, но все пак да попитам - не е ли по-добре матракът да е без пружини? Или е просто въпрос на предпочитание? Понеже като чуя "пружина" и си представям как изкача и ми избожда окото.  Crazy

 Joy

И моят е за смяна. Не е удобен. Освен това е станала една дупка, страшно гнездо съм си загнездила, защото от скачане по спалнята, голямата е изпрошнала едно ребро от подматрачната.

Аз правя само млечна. Макар и с домашни яйца, нещо не ми допада тази с яйцата.

О, я дай рецепта без яйца.

# 189
  • Мнения: X
Аз много често правя майонеза с миксер или робот, не с пасатор. Важното е олиото да се добавя в много малки количества, в началото на капки и всички продукти да са със стайна температура. На 2 големи жълтъка слагам 250-300 мл олио, сол, лимонов сок, горчица и накрая към 100 мл студена вода. Става перфектна. Ако се пресече се разбива наново един жълтък и пресечената майонеза се прибавя на малки порции с непрекъснато разбиване. 

# 190
  • Мнения: 4 892
Оф, ще пробвам и тая на Чек. Още един шанс на тая с яйца. И на Янечек ще погледна и ако не станат - край.

Толкова гадно ми е мирисало само маска за коса с яйце  Sick У-жас!

# 191
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Един от най-любимите ми филми "We need to talk about Kevin" е с именно такава история. Детето просто се ражда такова, нормални родители и сестра му е нормална, а то от малко е социопатче.
И аз много го харесвам. От Кевин още ме побиват тръпки.

# 192
  • София
  • Мнения: 17 375
На Нино снимката да е следващата заглавна на темата, мисля аз.
Аз после и на Жаки брега с надпис и бебешки бутчета  Heart Eyes

Нашите матраци са от Нани всички и съм много доволна.

Джой - довечера ли са Оскарите?

# 193
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не, Бърди, след месец чак.

# 194
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
пп: Лили, да не забравиш да ни пишеш какво те тормози днес!
Не съм забравила. То не се забравя това преживяване.
Имах отново проверка.
Нещо са ме набелязали и аз знам защо, но не ми харесва това отношение. Този път е без експерт, само вътрешна.
Мина, криво ляво, направих каквото се искаше от мен, после изслушах с интерес и препоръките, обаче нещо не мога да си намеря място.
Хем гледам да не ми дреме и да не се терзая, хем ми е криво заради отношението. Няма да ме изплашат, нито ще се откажа от това, което искат да се откажа с тези проверки, нито пък ще ме хванат да правя нещо нередно, защото просто няма такова. Това следене и очакване на педал постоянно ми е неприятно. Сега ми каза, че ще влезе скоро и без да ме предупреди. Ми да влиза, ще покажа пак същото, а то е каквото трябва.
Просто не е попадна на човека, който може да манипулира или още по-лошо - да притиска с такива методи.

Е браво бре: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 18 нови отговора.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт