Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 353
  • 2 842
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 4 199
И аз от майките с малко бебе на море - роди се март, юли вече печеше кълки, под чадъра разбира се. Беше бяла и синеока, чакайте да ви я покажа изпъната като пет пари в кесия на плажа:


И тя е от миниатиюрните бебки - 2750, 48 см.
Не помня споменах ли преди време, ядох сладкиш с крем и юфка, после направих вкъщи - най-лесното нещо, че и вкусно, нареждаш юфката, изсипваш крема, може и готов и сладкиша е налице.

# 1 351
  • Мнения: 6 304
Ех,  пуста лакомия - довечера ще се прави баницата с крем, само за нея мисля  #Cussing out Миналото лято ядох в Гърция страхотен сладкиш с много крем и основа от кадаиф  - екмек. Опитах да го направя, но не стана.
Джулка, голям бонбон е това бебе!

# 1 352
  • Мнения: 6 604
Добро утро.  bouquet
Лили, аз го видях теста. Колко е елементарен не се наемам да кажа, но ако си права е тъжно. Защото, въпреки ,че е правен от по-добрата половина от класа, има и слаби резултати. За съжаление много им куца българския език на новото поколение.  Tired  

# 1 353
  • Мнения: 3 868
Джули, показала си малък, сладък бонбон.

По повод баницата с крем. Аз правя една, води се щрудел, по тази рецепта - пробвайте, става много вкусно.
http://jivotatmojedaevkusen.blogspot.com/2014/09/blog-post_12.html

# 1 354
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Добро утро.  bouquet
Лили, аз го видях теста. Колко е елементарен не се наемам да кажа, но ако си права е тъжно. Защото, въпреки ,че е правен от по-добрата половина от класа, има и слаби резултати. За съжаление много им куца българския език на новото поколение.  Tired  
Е не е така. Както винаги и навсякъде има деца, които се справят отлично, други добре, масово горе-долу и накрая има и опашка от не толкова добре. Виждам две-три деца от класа на сина, които ми скриват шапката със знания. Още 3-4 които са много добре, после има 12-15 които се справят с материала и 3-4, които оформят края. Това по различните предмети леко се размества, но като цяло и общо се запазва.

# 1 355
  • Мнения: 15 080
Джулка, много е сладка.
Сладкишът с кадаиф и крем и аз съм го правила, харесва ми. Даже още имам малко замразен кадаиф, ще трябва пак да направя, за да не се развали.

# 1 356
  • Мнения: 4 199
Много обичам кадаиф! Аз какво ли сладко не обичам де. Ще имам предвид че и с него става значи, освен с юфка.

# 1 357
  • Мнения: 14 654
Мерида, кой клас е дъщеря ти? Останах с впечатление, че е първи и при това положение няма как да се каже какво им куца и какво не на децата, особено пък ако в предучилищната учителката е спала и не ги е научила на това, което е трябвало и сега в първи клас са като в небрано лозе. Племенницата ми попадна на такава учителка - млада и абсолютно неспособна кукувица, не ги научи на азбуката даже и гледай как в първи клас им куца всичко на всички деца. Успех на детето ти на състезанието!
За почивките - деца под 3 години категорично отказвам да водя. Правила съм го един път от немай къде и беше ужасно, това не е почивка, а отглеждане на малко дете на друго място. То си има режим, иска да излиза навън, да спи на обяд, а моята почивка не включва висене на детски площадки и търсене на обедна супа.
Онна, благодаря!   bouquet

# 1 358
  • Мнения: 8 997
Здравейте.
Забравихте ли ме?
Последните седмици ви чета главно от телефона, защото си ги прекарвам в болницата. Нещо имам проблем с писането във форума от телефона, курсура се мести, като запълня полето, не мога да мина надолу и се отказвам бързо.
Но това не ми пречи да следя всички ви. Някак си сте ми близки и много се успокоявам като чета точно тази тема.
По всички теми ми се иска да коментирам, но вече забравих..
Надявам се скоро да родя, стискайте ми палци всичко да мине добре, че има нещо дето ме притеснява и полудявам.
Смятам ако имаме пари лятото, да отидем с бебето на море. Мисля че ще е много хубаво и за него и за нас.

Прекрасен ден, момичета.
 Flowers Four Leaf Clover

# 1 359
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
За почивките - деца под 3 години категорично отказвам да водя. Правила съм го един път от немай къде и беше ужасно, това не е почивка, а отглеждане на малко дете на друго място. То си има режим, иска да излиза навън, да спи на обяд, а моята почивка не включва висене на детски площадки и търсене на обедна супа.
Да, аз не казвам, че е почивка Simple Smile Водихме децата на море Joy Joy Joy Joy Joy

# 1 360
  • Мнения: 15 080
При положение, че няма кой да ми гледа детето дори за една нощ, предпочитам да го отглеждам на друго място, при това хубаво, отколкото да не мръдна никъде 3 години. Ходим навсякъде с него и успявам все пак да си почина малко и да се разнообразя най-малкото.

# 1 361
  • Мнения: 4 199
За задържане ли си Алинка? Даже тези дни мислих дали вече не си родила, не остана! Hug

Никак не ми е пречила малката откакто се е родила за почивка. Като беше бебе главно спеше и ядеше, по цели нощи също плътно. Миналата година също изкарахме супер спокойно и хубаво, по-миналата също, детето има с какво да се занимава, интересно му е на ново място.
Тази година вече стана  по-трудна, но и едва ли ще идем някъде, та не го мисля.

# 1 362
  • Мнения: 13 028
Обещаното:) Жаки не схвана идеята и три пъти развали надписа, но все пак:



и понеже не щя да позира, една с любимата йокля:))

# 1 363
  • Мнения: 3 868
Янечек, винаги даваш един по реален образ на нещата. Както си четеш и си викаш - "Какъв кеф, значи ще мога да водя децата на почивка и на море докато са малки. Щом всички го правят, значи и аз ще мога.", в следващият момент - пляс по челото - реалността.
Аз имам нужда от такова приземяване. Ние рибите сме постоянно в розовите облаци и трябва някой да ни подръпва от време на време.

# 1 364
  • Мнения: 4 199
Жакиии с какъв тен сте Heart Eyes Райската работа, пускай повече снимки!

Ванини, не се настройвай, до дете е, а децата са различни, така че от съвети особена полза няма в случая.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт