Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 091
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 170
има, но не винаги... миналата седмица минах  през 2-3 от по-големите магазини около мен и никъде нямаше (по пазара има сезонни полодове и зеленчуци и рядко се намират екзотични неща) - нищо де ще се издирва Simple Smile) Ходенето е полезно за нас  Joy

# 601
  • София
  • Мнения: 2 403
Авокадо и аз виждам в по-големите и добре снабдени магазини. Напоследък много го ям на салата с розови домати и пресен лук. И рецептата за шоколада ще изпробвам, много го обичам.
Аз пък приключих ниво 2 на 90 ДП с плюсове - по 1 см. на талия и ханш. То работата не става само с трениране, трябва и дисциплина с плюскането, а от Великден насам не мога да се вкарам в пътя  Grinning
Здраве да е, днес почвам ниво 3  Simple Smile

# 602
  • Мнения: 205
Гледам в моя режим има доста често авокадо - аз го обожавам, но нали е малко сезонен трудничко се намира.. имате ли идея с какво може да се змаества? (може би да питам Руми) и За банана така - струва ми се, че него с пъпеш, праскови, круши и кайсии чудесно може да с замени?

Последните два дни освен много пот се червя ама супер на упражненията - хаха вчера и днес лицето ми е като домат.. и при вас ли е така?
На мен в едно от менютата Руми ми е написала,че ако нямам авокадо, може да се замени с 15 г орехи или друг вид сурови ядки.

# 603
  • Мнения: 1 004
Aвокадо има напоследък навсякъде - Лидл, Фантастико, Пикадили, Карфур, дори вчера на пазара Димитър Петков имаше доста  Peace

# 604
  • гр. София
  • Мнения: 395
Гледам в моя режим има доста често авокадо - аз го обожавам, но нали е малко сезонен трудничко се намира.. имате ли идея с какво може да се змаества? (може би да питам Руми) и За банана така - струва ми се, че него с пъпеш, праскови, круши и кайсии чудесно може да с замени?

Последните два дни освен много пот се червя ама супер на упражненията - хаха вчера и днес лицето ми е като домат.. и при вас ли е така?
Прегледай си добре режима - със сигурност има написано поне на едно място с какво се замества авокадото.

Аз съм горе-долу режимна. Правих едни здравословни кремчета напоследък, но са калорични и се чудя дали да ви изкуша с рецептите за тях Mr. Green

# 605
  • Мнения: 170
 Rolling Eyes може и аз да съм недоскивчо, до преди месец два виждах на всякъде при това все с намаления Simple Smile

# 606
  • Мнения: 16
Здравейте момичета.Аз чакам режим от Руми вече 15 дни и нямам търпение ,но тя ме предопреди ,че срока е 20 дни ,а аз все надничам в пощата ,но още няколко дни ще изтърпя.Обаче имам проблем.От много време тренирам с нейните тренировки и правя ниво 2 ,а понякога и ниво 3.Обаче се разболях от брохит пневмония и днес ме изписаха от болницата,където прекарах 10 дни..Все още дишането ми е затруднено и се задъхвам дори от елементарно натоварване.Примерно качване на стълби до втория етаж на отделението.Незнам как ще стане ,как ще си върна формата.Дори сега не ми позволяват да спортувам,ще действа ли режима без спорт незнам.

# 607
  • Мнения: 2 545
KERIZI , пневмонията е сериозно заболяване. Трябва да се възстановиш добре, преди да почнеш да тренираш. Задъхване при минимални усилия говори, че нещата не са още съвсем наред.

Дишането е от голямо значение за тренировките. Докато не си възвърнеш пълния капацитет на дишане, ще ти бъде непосилно тренирането. Започни да си спазваш режима, а после ще включиш и тренировките. Нищо няма да загубиш през това време - ще поработиш най-напред за затвърждаване на добрите хранителни навици. Това е  главното. Оправиш ли храненето, всичко си идва на мястото Grinning.

# 608
  • Мнения: 16
simpatikonia благодаря Hug

# 609
  • Мнения: 2 545
KERIZI, все пак можеш да пробваш някои по-леки упражнения.
Ти ще прецениш дали ти понася натоварването. Разбира се едно кардио ще ти е непосилно, но някои по-статични упражнения: напади - ходещи или на място, планк, флайс с по-малки тежести. Можеш да пробваш как ще ти се отразяват. Опитай с няколко повторения, колкото да поддържаш тонуса на мускулите.

# 610
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
E, Зизу, ако си искала в началото шунка, ще ти я добави. Но иначе - едва ли  Mr. Green
ми поисках руска салата - обичам  Heart Eyes
A горе така си го написала, сякаш насила ти я е включила Simple Smile
Мери,

Аз не съм споменавала нищо с шунка и определено не я ползвам, но ми е включена в режима. Според мен ако не харесваш, просто я заменяш с друго месо или някакви млечни. То за това режимите са гъвкави, за да се научим сами кое как да нагласим.

# 611
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
KERIZI , разбира се, че ще действа режима и ще има ефект. Храната е основното, тренировките водят само до още по- добър вид. Не бързай да започваш да тренираш, организмът ти е много отслабнал, да не си довлечеш усложнения.  Peace

Аз в режима нямам шунка, но имам много авокадо и слава на Бога, защото обожавам  Blush Иначе в режимите си Румяна още във встъпителните страници обяснява кое как и с какво да се заменя. Четете  Peace Направила съм си една доста обширна таблица само с разрешени заменки. Много помага, така дори другите членове на семейството могат да се хранят режимно, без да се усетят  Laughing

# 612
  • Мнения: 2 461
забравих да се разпиша за салатата - правих два пъти.
Единия път без шунка, втория път купих на Цветко - ставаше, но не смятам да купувам повече - не ме привлича.
Обичам си чисто месо!  Heart Eyes

И да споделя без причина, днешната закуска беше много вкусна - банан, извара и какао.  Heart Eyes

На кг. не мърдам от 2 седмици, но на вид се променям - харесвам се.
Харесвам и и пътя по който вървя, затова не бързам да се променям!
Когато стане - тогава.

# 613
  • Мнения: 5 405
Зизу, и аз това закусих, ама без какао. По принцип рожков ползвам, ама нещо ми променя вкуса и не добавям нищо Simple Smile

# 614
  • Мнения: 170
KERIZI , Направила съм си една доста обширна таблица само с разрешени заменки. Много помага, така дори другите членове на семейството могат да се хранят режимно, без да се усетят  Laughing

и аз се залових с изработване на табличка.. Simple Smile)

а за протокола за седмица режим и тренировки имам няколко минусчета Simple Smile  Sunglasses но като килограми ъъ трудно е да се каже Simple Smile

настроението е супер Simple Smile Определено режима работи

хубава закуска Зизу, аз още имам 'комплекс' и избягвам сладките закуски.. от страх да не ми се дояде някой пакетиран боклук  Joy , но пък имам сладолед и кексчета в режима - тъкмо меслех да видя дали хлапето ми ще ги одобри  chef


Общи условия

Активация на акаунт