д-р Иван Славчев-гинеколог, София

  • 2 766
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Има такава тема , но е доста старичка.

Различни отзиви от преди 10 години. Ами сега ?

Последна редакция: вт, 10 фев 2015, 14:51 от Aliiii

# 1
  • София
  • Мнения: 209
Аз лично съм изключително доволна ! Страхотен професионалист-помогна на майка да разреши един сериозен гинекологичен проблем! Hug Аз съм ходила на прегледи и също съм била много доволна.

# 2
  • Мнения: 1
Здравей,

Дано да прочетеш това, аз определено се наплаших от написаното за този доктор,а си водя бременността при него. Не ме е закачал или опипвал до сега, аз най-много се страхувам за инструментите. Имаше коментар, че го преплаква, а не ги стерилизира. Дано не ми е лепнал нещо.
В шок съм!!!

# 3
  • Мнения: 1
До Lidig77 / относно нейна публикация от 11/01/2018 /[/u]
   С този стар анонс кого искаш да заинтригуваш? Твърдиш, че доктора не те е закачал, не ти е лепнал никаква болест до момента / от 1 год. насам/, не ти е причинил никакви физически, морални или материални щети,
 а в същото време ти си била в ШОК?
   По тази логика, трябва да си винаги в шок, когато ползваш транспорт или когато се храниш, или ... и т.н.
Има спешни консултации при психолози или психиатри / по твой избор/. Може да си агент под прикритие в услуга на конкуренцията на доктора, и затова да се опитваш да го компрометираш???
  Близко е до ума да се сетиш, че без стерилизация на инструменти и без лична антисептика на лекаря не се прави какъвто и да е преглед, особено гинекологичен. Все едно хирург да прави операция с голи ръце и мръсни инструменти.
   Всички болници и частни клиники са подложени на проверки от ХЕИ и то многократно, и при най-малката нередност глобите не закъсняват, а те са доста солени.
   Има един коментар на известен юрист по мед.право, публикуван на 13/02/2019 г. във в."24 часа", където се посочва, че за обида на лекар в Интернет, глобата е до 3 000 лв., дори да се използва псевдоним или фалшиво име.
Ще ви открият и подведат под отговорност преди да сте се усетили.
   ЗАТОВА:
Спрете с тези твърдения, конспирации и още какво ли не, за да компрометирате, оклеветявате и подронвате авторитета на лекарите, вкл. и на този, за когото пишете в коментара си.
    Лекарите цял живот градят авторитет и помагат на страдащите и нуждаещите се, за което им прави чест.
   Надявам се, публикуваното от мен да вразуми злонамерените, а от друга страна да предупреди лекарите да си отстояват правата, защитят честта и благородната професия на която са се отдали.
   Не може и не трябва да има хора, които се опитват всячески да опетняват името било на един или друг лекар
 с интриги, клюки, чул недочул и т.н.
Очаквам отговор от гореспоменатата и коментари.
                                                                                                        Гери Т.

# 4
  • Мнения: 4
Не ми харесва този  лекър , имам свидетели за неговите приказки , както и на мен лично ми е говорил някои приказки. Ще си спестя подробности , имаше много коментари от други пациентки , Защо триете коментарите , ако те не са истина питам аз??

# 5
  • Мнения: 4
Момичета , споделяйте мнения и вие !! Ще ми бъде интересно

# 6
  • Мнения: 1
Не ми харесва този  лекър , имам свидетели за неговите приказки , както и на мен лично ми е говорил някои приказки. Ще си спестя подробности , имаше много коментари от други пациентки , Защо триете коментарите , ако те не са истина питам аз??

Ти, правиш ли си труда да четеш какво е написано? При 3000лв глоба, как мислиш? Защо се трият коментарите? Ако имате излишни финанси... Все пак Коледа наближава Laughing

Общи условия

Активация на акаунт