Ловеч

  • 4 590
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
Явно или аз 6те съм първата от Лове4 или не ви намирам-хаиде бъдете по-активни Joy

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 00:47 от Tatti

# 1
  • Мнения: 2 567
Ами аз съм  родом от Ловеч, но от години живея в София, а сега от половин в Търново.
Има обаче една майка, която съм зарибила за бг-мамма и живее в Ловеч въпреки, че е търновка  Grinning
И една, която живее в Павликени и пише тука, но и тя е родом от нашето градче.
Ако се засечем с тях ще им кажа да се разпишат.

Иначе може с тебе да сме се засичали из града.....все пак не е толкова голям  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 534
Аз имам две приятелки от Ловеч , едната ми е зълва(живее до автогарата) , Цецка се казва с бебе Александра на 6 месеца , другата е Дидка (живее до Славимес) .
Мъжът ми е родом от Ловеч , предната седмица бяхме там пет дни , следващия път ще ти се обадя

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз да се включа.Наполовина съм от Ловеч.Учила съм в икомомическия техникум.За съжаление си ходим рядко в Ловеч.Живот и здраве обаче за панаира сме там,стараем се да не го пропускаме.Живеех зад киното във високите блокове.Много се радвам че има момичета от Ловече,много си го обичкам.

# 4
Здравейте!Супер много се радвам, че има мами и от Ловеч в този сайт,вече си мислех че съм само аз Laughing
Казвам се Искра и съм на 27 години,чакам първо бебе сега през юли и мноооого ще се радвам ако намеря приятелки тук.Летисия ако добре съм разбрала,ти живееш в момента в любимото ми Търново,там съм живяла 4 години докато бях студентка и много ми липсва.
Хайде пишете Hug

# 5
  • Мнения: 3 457
значи Sparky_7 сме горе долу набори аз съм на 25г. ние маи сме единствените,които постоянно живеят в Ловеч Mr. Green Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 457
ДА ПОБУТНА И АЗ ТЕМИчКАТА Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 534
Скоро ще дойда в Ловеч за няколко дни , ще ви пиша точно кога , да се видим , пък и със зълвичката да ви запозная , и тя е мама на сладурката Алекс .
А моята  шушонка ще я гледа баба й в Ловеч от 15 август до края на същия месец

# 8
  • Мнения: 3 457
ок пиши  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 797
 Здравейте! И аз съм от Ловеч, но от 10 години живея в София. Казвам се Маргарита , на 28 год. съм, имам син Венелин на 2 г. и 5месеца. Ходя си сравнително често.

# 10
  • Мнения: 3 457
ЗДРАВЕИ АМИ ОБАДИ СЕ КАТО СИ ДОИДЕш  bouquet

# 11
  • Мнения: 10 604
И аз съм от Ловеч, но от 10г. съм в София. Направо не мога да повярвам,че само една мама е активна форумка. Браво tsetskabon!!!! Имам молба към теб - братовчедка ми чака бебе в края на септември. Зле са финансово и търси количка втора употреба. Ако имаш някоя приятелка, която продава - пиши.

# 12
  • Мнения: 3 457
здравей,не се сещам,но ще разпитам,аз доколкото знам срещу кафе "Престиж" има тцм и там има някакви колички втора употреба,кажи и да провери  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 000
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Имам един въпрос към мамите от Ловеч(със сигурност не е само една)  Та въпроса ми е работи ли Емос АД - Ловеч- произвеждат мека мебел. Имам един матрак от тях искам да си купя още но не мога да намеря от къде. Намерих едни телефони на които никои не отговаря.. Sad. Ако може да ми кажете дали предприятието съществува все още ще съм много благодарна Simple Smile!

# 15
  • Мнения: 3 457
за мами май съм само аз която пи6е-а незнам дали работи но ще поразпитам  bouquet

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
БЛАГОДАРЯ за съдействието  tsetskabon, но се отказвам да ги търся ве4е. Тук никои не е чувал за тях скоро. Ще си поръчам от друга фирма!
Просто видях темата за Ловеч и реших да питам дали знаеш

# 17
  • Мнения: 3 457
мъжа ми каза 4е работели от4асти ,но нищо незнаеше за матраци-обади се на услуги и питаи за ловеч

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,другата седмица се очертава да си ходим на Ловеч.
Искам да попитам къде има добре зареден детски магазин с храни и памперси?И къде в центъра има повече люлки и пързалки?
Много благодаря предварително.Искам да съм подготвена,за да не се окаже че докато ги намерим трябва вече да си тръгваме.

# 19
  • Мнения: 10 604
Люлки има пред Младежкия дом и в градинките на магазините на Слави мес. Добре зареден магазин - на Светофарите, срещу магазина за бяла техника, входът е от пресечката до аптеката. tsetskabon ще каже най-точно!

# 20
  • Мнения: 3 457
Люлки има пред Младежкия дом и в градинките на магазините на Слави мес. Добре зареден магазин - на Светофарите, срещу магазина за бяла техника, входът е от пресечката до аптеката. tsetskabon ще каже най-точно!
също и на центъра в градската градина срещу полициятяа,има и в бившото кафе атлантик ,с/у ресторант Рязан,там има и много добре зареден детски магазин ,но за дрехи -ишлемета не ти го препоръ4вам,понеже 99% са с дефекти ,а за дрехи а дефекти са скъпи.пАМПЕРСИ ИМА И ДО МАГАЗИНА НА ПАЗАРА НА сЛАВИ МЕС И НА БАБАКОВЕЦ,пак ДО СЛАВИМЕС,АКО НЕщО ДРУГО ТЕ ИНТЕРЕСУВА -ПИТАИ И КАТО ДОИДЕ6 АКО ИСКАш се обади  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Mnого благодаря!
Обаче някой ориентири не ги знам.Все пак не живея от 10 години и ходя по веднъж за няколко дни.Та сега да попитам магазина на Слави мес  къде е.
И светофарите -кой ?-аз знам при полцията и по-нагоре към болницата.
Ако се сетите преди години какво е било,по ги знам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 457
значи има 2 магазина  с люлки на славимес-единия е над ветеринарния техникум ,а другият е на мястото на стария супер маркет в Бабаковец,аз ти писах и за люлки с/у полицията в градската градина,а другата мама където ти е писала за памерси е под гарата точно след първия светофар в дясно,аз там не съм ходила и не мога да кажа колко е заредено,но има и други детски магазини-ако иска6 като си доиде6 ми се обади и ще ти ги покажа-прати ми ЛС .

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 17:04 от tsetskabon

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,в неделя се завърнахме.Извинявам се че не се обадих,но една седмица не стига да се видя с всички познати,особено след като ходим веднъж в годината.
Много ми хареса града както винаги.Много си го обичам и сега ми е много мъчно.Завиждам ви за кафетата с детски кътове.Направихме и голям пазар Laughing.
Догодина се надявам пак да си постоим и ще се обадя.

# 24
  • Мнения: 289
Ей,нямат активност тия ловешки мами.Да се запознаем - и аз живея на центъра на квартира,че с майка ми имахме проблеми,ама да ви кажа сега ни е по-добре някак.Който иска да се видим на разходка да пише.Ние с Йоана сме насреща!

# 25
  • Мнения: 37
Лутам се аз из форумите и никъде не срещнах мами  от Ловеч  Cry Не може да няма,сигурна съм newsm78
Дайте да заформим и ние една темичка де  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 797
Здравей! Аз съм от Ловеч, но от 10г. живея в София. Имаше преди една тема за майки от Ловеч, но май е останала много назад.

# 27
  • Мнения: 2
И аз съм от Ловеч и живея и работя в Ловеч

# 28
  • Мнения: 289
Хей здравей,тогава ще пием кафе някой път
пиши ми на icq-to  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 289
и аз съм от Ловеч.ама не сме много май  Laughing пиши ми,може да сме се виждали

# 30
  • Мнения: 37
Здравейте,то май се е пораздвижил тозил форум.Сигурно се познаваме, аз цяло лято търкалях количката на вън и сигурно сме се срещали по улиците.Сега по рядко излизам с количката за щото съм на работа.Пишете ми ако искате на icq-то.

# 31
  • Мнения: 3 457
а вие колко сте големи  Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 37
Аз съм на 28г. а Марти е на 8 месеца Hug

# 33
  • Мнения: 289
ехооо
наистина ли сме толкова малко? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 289
Надявам се и други да се престрашат.

# 35
  • Мнения: 37
Njma mila,njmaaaaaa tova 6te da sme samo   bouquet

# 36
  • Мнения: 26
Има и други от ловеч. Аз например.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 181
Мамиии,има ли вече панаир?
В събота идвам,утре де Mr. Green.Казвайте магазини и далаверки,който да обиколим като за един ден.
Като се стопли още ще дойда и за по-дълго и ще се обадя да пием кафенце Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 457
ами магазини още 2 нови,посока център- пазар,единият е за дрехи-цените казват били супер smile3508 smile3504 ,а другият за играчки и коли4ки,него го преместиха от мястото на този с дрехите Peace

# 39
  • Мнения: 289
има панаир,лудница голяма!!!!Идвайте насам Simple Smile

# 40
Препоръчайте ми добър гинеколог в Ловеч,аз съм от Троян.Привет на всички ловешки мами.

# 41
  • Мнения: 3 457
Петракиев,намира се в сградата на ТПК Колектив,това е на центъра с/у ХОтел Президиум Peace

# 42
  • Мнения: 831
Здравейте,
не се бях сещала да надникна в отчетни по градове...ама то блондито си е блонди  Joy
И аз съм от Ловеч, на 31 ще стана през юли и от 19 годишна не живея там. Е, имаше един период, в който работих около 4 месеца и живеех при нашите, но то беше за малко. Завърших Музикалната паралелка в "П.Пипков" 1995 година. Сега сме в София. Имам дъщеря на 9 годинки, която е в момента при майка ми в Ловеч и син на 6 месеца.
Мисля да си идвам за 2 седмици в края на юли или през август - ощше не съм много наясно с този план. За съжаление не познавам вече много хора в града. Поддържам връзка най-вече с класната ми и с една съученичка и вече и колежка Wink Много ми е приятно да си идвам и да се наслаждавам на спокойствието. Никога не съм обичала София, но така се стекоха обстоятелствата за мен, че съм тук.
Ще гледам да влизам по-често и да пиша преди да си дойда, за да се срещнем, ако искате на кафенце!  bouquet

# 43
  • Мнения: 13
Partyздравейте на всички от Ловеч,някой раждал ли е наскоро в нашия родилен дом.Сега съм в семия месец,втора бременност.Преди пет години беше голяма мизерия. Outta Joint

# 44
  • Мнения: 10 604
Момичета, моето бебче от почти месец е в Ловеч при майка ми и тя му взима детска кухня. Харесва му и си яде всичко /без нишестетата - тях съм ги забранила/.
Чух обаче, че не готвели с месо, а с кайма и това много ме притеснява, защото един господ знае какво има вътре.

Вие имате ли някаква информация?

А по повод горния пост - братовчедка ми ражда миналия септември в ЛЧ - мизерия си е още.

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет на всички от моя любим Ловеч  Hug. Така ми е легна на сърцето тоз град. Мъж ми е възпитаник на немската гимназия.

Та кога е тоз панаир в Ловеч? Би ми било интерсно да идем...  Party

# 46
  • Мнения: 289
zigizagi мисля че се запознах с твоето слънчице,момиченце ли е ...едно такова русичко Simple Smile

# 47
  • Мнения: 10 604
zigizagi мисля че се запознах с твоето слънчице,момиченце ли е ...едно такова русичко Simple Smile
Русичко е, но е момченце - не знам защо всички го мислят за момиче от 2-3 месеца Simple Smile. Тича като кон и бърбори нон стоп на бебешки Simple Smile. Много често са в у-ще Никола Илиев или в градинката пред Слави Мес с баба си.
Но сега е подстриган като мъж и е при нас в София поне за 2 седмици Simple Smile.

А за детската кухня какво ще кажете?

# 48
Здравейте на всички мами от Ловеч.
Много се радвам че и нашето градче, пък и ние самите си имаме кътче където да обменяме информация.
Аз съм родена родена в Ловеч и в момента живея там. Моята бебка е на 6 месеца и с всеки един ден се променя все повече.

Искам да ви питам  откога е правилно да я запиша на детска кухня и за момента какво трябва да яде.

# 49
  • Мнения: 256
Здравейте мами Ловешки!Много се зарадвах като видях, че има и такава тема.Аз съм от Ловеч но от близо десет години не живея там, но за сметка на това доста често си идвам.Може някой път като си дойда да се видим на кафенце.Ако искате де.

# 50
  • Мнения: 3 216
Здравейте ловешки майчета. Аз сьщо сьм си едно ловчанлийче, Родена сьм там и до 13 годишна живях там. Винаги си ходя сьс свито сьрце,много ми е мил този град. Отдавна сьм изгубила врьзка с повечето си приятелки от детинство. Живеехме на Бабаковец вьв 322,имаме кьща на Вароша и в центьра-блока над новото пенсионно. Учила сьм в училището на центьра срещу киното(не му помня старото име ,а сега са му го сменили). Планувам ходене кьм Ловеч в края на този месец и много ще се радвам да се запозная с някои от вас. Hug Heart Eyes Hug

# 51
  • Мнения: 96
Е най- после намерих тема за любимия град.Аз съм от Ловеч, но в момента живея в София. На 16.06.07г родих моята дъщеричка и сега се гледкаме.

# 52
  • Мнения: 2
Малко да бутна темата - дано пишат повече в нея!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 181
Привет на всички от моя любим Ловеч  Hug. Така ми е легна на сърцето тоз град. Мъж ми е възпитаник на немската гимназия.

Та кога е тоз панаир в Ловеч? Би ми било интерсно да идем...  Party
Аз чак сега виждам въпроса ти Laughing.Панаира е на цветница,догодина живот и здраве сме там пак Heart Eyes.
И аз много си го обичам града,и много ми е мъчно че ходя напоследък само веднъж на панаира,но добре че поне него не изпускам.

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
тюх да му се невиди  Tired. Майка ми е именячка на Цветница и сме заедно  Hug. Та май няма да мога да ида на Панаир в Ловеч.

# 55
  • Мнения: 3 216
Аз пьк днес се намерих с е дна сьученичка от Ловеч и сьм много щастлива, и тя е бьдещо майче. Още една причина скоро пак да дойда кьм този край. Party

# 56
  • Мнения: 145
Сега да видя и аз,че имало и такава тема. Ами и аз съм от Ловеч,живея и работя тук. Имам момиче на 12 г и бебе на 1 г 6 м-момче. Приятно ми е да се запознаем.

# 57
  • Мнения: 289
Здравей vanjamis,
сигурно сме се виждали по паркове и градинки.Как се казваш ти и бебока?

# 58
  • Мнения: 145
Cveta 80,   аз съм Ваня,а бебето-Петър,най-вероятно се и познаваме.

# 59
  • Мнения: 289
 newsm47 Така по имената не се сещам нищо,но сигурно сме се виждали.Пиши ми на лични  твой skype ili ICQ ако искаш да се намерим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт