Моите любими торти!!!

  • 98 061
  • 431
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
Мамчета, а с какви шприцове ги правите токлова красиви тортите? Много са красиви, а аз съм много зле с моите две леви ръце, но тортите ви с руло ми се сториха много интересни! Страхотни сте!

# 31
  • Мнения: 5 873
Мамчета, а с какви шприцове ги правите токлова красиви тортите?
Моят шприц е най-обикновен шприц за сладки с няколко приставки.Не е кой знае какво, но ми върши работа.Някой ден може и да се сдобия с нещо по-добро.

# 32
# 33
  • Мнения: 3 777
Танита, страхотни торти. Просто думи нямам.

# 34
  • София
  • Мнения: 330
Танита, аз направо ти предлагам да се обърнеш към сладкарския бизнес WinkНикога не съм виждала човек с толкова въображение и явно, голямо желание Shocked #Crazy Направо ни скри шапката. Всички рецепти ли си ги поствала във форума, защото ако е така е излишно да те караме да ги пишеш пак Simple Smile

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
viki1, радвам се че ти харесаха моите неща, благодаря за милите думи. Някои рецепти съм ги пускала тук, но ако нещо конкретно те интересува, пиши ми налични, ще ти пратя рецептата. Grinning

# 36
  • Мнения: 22 867
Момичета, много моля, като показвате тези кулинарни чудесии на снимки, слагайте и рецептата или линк, ако вече сте я писали. Ами на човек му се приисква да си ги направи. Embarassed Или поне да опита, с надежда резултатът да е поне малко близък до вашия. Гледах, гледах и преглъщах - която рецепта е дадена, еднага си я прехвърлих в кулинарния блакнот, ама където са само хубавите снимки.................трябва да ходя на врачка, да ми разгадае рецептите. Cry

# 37
  • Мнения: 1 391
Моите са много, затова няма да давам снимки тук на всяка, а линк към албума ( за тези, които не са ги виждали още, щото вече съм го показвала )
http://show.7ya.ru/private.aspx?Rubrid=62911&ob=0&nopages=1

Но все пак най-любими са ми Медовик и Птиче мляко.

Темата е страхотна, и всички торти много вкусни изглеждат, обаче Джема ми взе акъла направо  Peace
Истинска професионалистка!
Сигурно семейството ти е много щастливо с такава домакиня като теб!
  chef  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 391
Танита видях и твоите торти и съм очарована!

На другите момичета също -просто ми скрихте шапката!!

БРАВО!!  Peace Hug Peace

Желая ви успех в тортоправенето и да радвате любимите си хора с тях!

# 39
  • Мнения: 62
Здравейте момичета,
Тортите са ви раскошни!!!
Ето и част от моите торти, които съм правила.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cakedoll2000/album?.dir=/5f9f&.src=ph

# 40
  • Мнения: 1 116
Здравейте момичета,
Тортите са ви раскошни!!!
Ето и част от моите торти, които съм правила.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cakedoll2000/album?.dir=/5f9f&.src=ph
DiMom твоите торти са просто вълшебни, отдавна съм им почитател,  твоето си е направо изкуство. Професионално ли се занимаваш с това? Би ли ми казала за пълнежа вътре, като стандартните тук ли е или са по-специални рецепти?

# 41
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
DiMom, поздравления за страхотните торти - имаш изключителна фантазия! Аз за пръв път ги видях! Браво!   newsm10 newsm51

# 42
  • София
  • Мнения: 3 909
DiMom,
твоето си е направо професионализъм. Ако си по-добра в друга област, направо трябва да си гений.

# 43
  • Мнения: 1 116
Харесах и на Tannita "Trifle s jelirani plodove" и ако няма нищо против да ми пусне постинг как го е сътворила, моля. Аз вече казах, че у нас си падаме по плодови сладкарски изделия.
Първо малко повече какво е Trifle. Това е десерт, който се прави в дълбока купа, като голяма стъклена чаша, правят се пластове от най-различни продукти. Обикновено има пласт от нещо по-твърдо - блат(цял или накъсан на хапки), парчета кекс, бишкоти, начупени бисквити, поръсени с алкохол или плодов сок, пласт от крем - сметана, пудинг, шоколад, млечен, пласт от плодове. Става много красиво като се виждат всички тези пластове. В последно време това е любимото нещо в къщи, защото и децата и мъжът ми обичат повече крем и плодове, отколкото торта с блатове.
Това на снимката съм го правила от ред бишкоти, крем от ванилов пудинг и сметана, ред нарязани ягоди, пак бишкоти, крем и отгоре плодове и желе. Купата не е много подходяща, щото е релефна и не се виждат пластовете, ама тази коята ми е специално за това е доста голяма и ни идва в повечко, кагота е само за нас.


Ето тук разни снимки които намерих в нета

    

   


# 44
  • Мнения: 694
Това предполага ,че всъщност това се яде с лъжица -така ли?

Последна редакция: нд, 12 мар 2006, 10:35 от lidiana

Общи условия

Активация на акаунт