"Рефан" - обсъждане на продуктите им 2

  • 55 543
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Cамо парфюмите им съм ползвала,като цяло са си доста добри. PeaceЕ винаги има и някой кофти направени,но повечето са добре изимитирани.

# 91
  • София
  • Мнения: 5 289
Някой използвал ли е парфюми от Intense серията? Как са като трайност?
Трайни са да, два съм ползвала.
Прави ми впечатление, че по трайни са капсулованите, а не тези които ти наливат и си допълваш с капки. newsm78

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И при мен капсулованите са много трайни,макар че има доста мнения,че наливните са по-трайни.

# 93
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами при мен факт е, че не са, дори със 100капки на 100мл, въпреки че смятам че прекаляването с капките изменя аромата, съм пробвала и със 100 капки, и с 50, и с 30 и без. Crazy От както взех капсулован видях разликата и оттогава като взимам, взимам такъв. По улиците са ме спирали да ме питат с какъв парфюм съм, е с капсулован бях хаха. Laughing

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Повече капки изменят аромата да,капсулованите са супер поне при мен.Но си е до кожа пак,от наливните съм имала и нетрайни един два.Пример с Май Бърбъри давам веднага,много добре изпипан е верно,но не е траен при мен.Други момичета обаче споделят,че при тях е бетон от към трайност.При всеки си е индивидуално.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Рефан са пуснали нова серия с охлюви - нощен, дневен крем, серум и лосион за тяло. Странно защо няма околоочен крем.

# 96
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
А за ръце има ли, Деси?

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 883
Има за ръце с охлюви, да. Аз си взех серума вчера, ползвала съм го само веднъж. По-нататък ще пиша отзиви. Наистина няма околоочен. В предната серия със стволови клетки от гардения серумът можеше да се ползва и като околоочен. За този с охлювите, обаче, още не знам, не съм проучила.  Peace

# 98
  • Мнения: 2
Имам доста опит относно парфюмерията понеже съм работила там .
Мога да ви кажа доста добри парфюми които са почти 1:1 с оригинала но предпочитам да ви кажа кои са най-купувани, най-добър аромат и най-трайни.

O34 . LA VIE EST BELLE/Lancome
120. WOMANITY / Thierry Mugler
126. L’IMPERATRICE / D&G
136. BRIGHT CRYSTAL / Versace
170. ARMANI CODE / Armani
187. J’ADORE / C. Dior
189. D&G LIGHT BLUE / D&G
192. LADY MILLION/ Pacco Rabanne
324. SI ARMANI/ ARMANI
325. CRYSTAL NOIR/VERSACE

Разбира се има и доста други но това е лично моят списък с предпочитания .

# 99
  • Мнения: 1 001
Здравейте.Никога не съм позлвала продуктите на Рефан и не съм много запозната с тях,но реших да си взема парфюм от сега (а досега ползвах масово на AVON). Не съм запозната никак с ароматите им и търся нещо свежо,не обичам особено сладникавите парфюми.Ако ви говори нещо аромата на ТТА на avon, може би търся нещо такова. Днес посетих магазин на рефан,но май не видях да има такива капсуловани парфюми за,които говорите,а все пак си търся по траен аромат,а пък и честно казано незнам колко капки се слагат,ако ме питат и коя е най добрата пропорция.
Също гледам добри отзиви и за ексфолиантите им,а по принцип стават ли и за чувствителна кожа ,че моята е от този тип и мисля да пробвам ако са подходящи.
 ПС :Когато влязох днес в магазина на рефан помирисах само 2-3 номера и ми хареса само 035,поне от това което ми беше предложила продавачката,та мнения за него?

# 100
  • в къщи
  • Мнения: 90
Здравейте обръщам се към някой дистрибутор на Рефан одая търся един парфюм 157 номер имитация на мушино фъни , ако някой го има или знае от къде да го купя Моля да ми пише

# 101
  • Мнения: 18
Купих си имитация на Calvin Klein - Euphoria 100 мл със 100 капки. Мирише доста силно и е траен. По-различен е от оригинала, но горе-долу става. Лошото е, че ми мирише малко на лекарство, но когато мине известно време си мирише доста приятно. Мисля да си потърся имитация на Bulgari - Omnia /бялата/.

Много съм доволна от захарните пилинги и кремовете за ръце с йогурт и боровинка и с годжи бери

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 883
Рефан нямат бялата Омниа /ако става въпрос за Омниа Кристалин ЕДТ/. Предлагат имитации на класическата кафява Омниа, Омниа Корал и зелената.  Peace

# 103
  • Мнения: 2 558
Направих днес поръчка от сайта им, купих балсам за коса и комплект рол-он и ексфолиант Wild cherry по препоръка от тук, освен това и 2 парфюмчета  Grinning. Досега само парфюми съм ползвала, надявам се и козметиката да ми допадне.  Peace

# 104
  • Мнения: 41
Здравейте дами  Flowers Bouquet от продуктите на Рефан съм доволна от този комплект http://www.refan.bg/catalog/refan-beauty.468 и миризмата им е доста трайна.

Общи условия

Активация на акаунт