Гадене и разстройство

  • 2 347
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 618
Здравейте, от седмица имам разстройство - ходя до тоалетна по веднъж- два пъти на ден, но изпражненията ми са редки и страшно ме прерязва корема. Трети ден вече ми се гади, не съм повръщала, но онзи ден имах и температура около 37. Гадното е, че имам и много газове. На диета съм - ям сухари, солети, обикновени бисквити, пия Лопедиум и Ентерол. Няма кой знае какъв резултат от тях. Предполагам, че това, което ме мъчи е вирус. Кажете някакви лекове от народната медицина, защото вече ми писна. #2gunfire

# 1
  • Мнения: 625
И цяла седмица с тези симптоми,още не си отишла на лекар,а си намерила време чак и тема на пуснеш:ooooh: Sick #Crazy.Това е безотговорно

# 2
  • Мнения: 618
С разстройство съм от миналия петък след един антибиотик и съм направила консултация с лекар, който ми каза, че е от него. Точно защото не ми помага нищо от лекаря питам за друго. Така че не смятам, че е безотговорно.
Лековете от народната медицина ако не помагат, поне не вредят.

# 3
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Чай от дренки,но сега трудно ще намериш. Другото, което много помага е чай от кори на нар-има на пазара. Съвсем малко кора от нар се вари за 3-4 мин,държи се още толкова,прецежда се и се пие без подслаждане. Щом си пила АБ си вземи някакъв пробиотик от аптеката и го пий поне месец. Напълно е възможно и да е от АБ. За гаденето има едни хомеопатични капки-вомитусхийл.Пробвай с тях Peace
За диетата-варени картофи, варен ориз и варени моркови също можеш да ядеш-поне малко за разнообразие. Печената ябълка също запича  Whistling

# 4
  • Мнения: 618
Много благодаря pospalancho.

# 5
  • Мнения: 7 325
Нишестето също затяга стомаха - изпробвано, но внимателно с него защото найстина стяга сериозно. Тук го използваме когато децата хванат гастроентеритис и ако след третия ден проблема продължава, а педиатърката не установява сериозност пресичаме разстройството с нишесте в млякото.
Изключи лактосата от храната си докато не ти се оправи стомаха.

# 6
  • Мнения: 618
Много благодаря за съветите. Ще пробвам всичко, защото съм си все така - не се оправям, но слава богу не съм и по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт