Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 302

  • 49 157
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 221


Честита Нова тема



Нека да запълним и тези странички с
много настроение, новини и  хубави снимки
на нашия любим актьор !

Мариянка  Two Hearts за новата тема.

Скрит текст:

# 2
  • Мнения: 1 285


Благодаря за новата тема. Hug  Тъкмо след публикуването й си написах сутрешния пост
в старата, затова ще пренеса в новата поне сладурко и пак ще пожелая на всички лек,
успешен и усмихнат ден.  newsm51


# 3
  • Мнения: 23 221


Комет  Two Hearts  привет !

Аз имам обяснение защо вкараха Яъз - това дете върви в комплект с майка си, която е свързана както с Йомер, така и със Серхат.

А Серхат е тясно свързан с Таййар.  Дори подозирам, че е бил  или  все още е негов партньор в мръсотията.  Не зная доколко обаче Ипек е наясно с това  което е вършил мъжа и.

Тоест аз отдавам значение и ме интересува точно това - връзката с Таййар.

Детето е сладур, но да го използват за подмолна игра ми се струва абсолютно нередно.

А това е снимка от техният там ритул /мъжкия/ - и дали това е реална снимка на момченцето или пък снимка от сериала?

Ако е от сериала - просто сценарият ще тръгне в типичния за тях битовизъм - ритуал, при който е важен както бащата и майката , така и наставника / естествено, че ще натоварят с тази задача Йомер/.

Поводи за да предизвикат евентуална ревност и оттам раздяла на Йомер и Елиф. За мен ще е поредна простотия на лелята, чичото, стринката и прочие рода... Елементарно.

Свършиха им се глупавите идеи, че ще използват едно дете. И факта, че детето е копие на Йомер предизвиква точно целящия ефект.  Обвързване на Йомер с  бившата.

Ако Йомер избере да бъде част от живота на  желаното с любов дете от бившата си любима  - превръщат го в лъжец, защото няма как да го направят да има две любими семейства.  Демек става като брат си. Едното семейство е фалшиво.

Ако Йомер избере да е с настоящата си любима - пак ще е лъжец, защото част от него ще иска да е с Яъз и Ипек.

При всички положения - тези които искат задълбочаване на тази линия Йомер - Яъз, превръщат Йомер в  подобие на брат му.

Самият Йомер ще се намрази. И трябва да прави отново някакви безумни избори в живота си.

Няма как честен човек като него да бъде с една жена и да има семейство с нея, а всеки свободен миг да тича при другата с детето.

Но  ДНК теста е категоричен и ясен - баща на Яъз е Серхат. 

Защо се подминава това?  Само защото е престъпник ли?

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 09:27 от Марта_49

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Йомер ви поздравява - нищо че е умислен. Толкова загадки чакат решението му. Някои вече имат отговор. И тук - успешен ден. Утре е сряда.
...................
Марта, тази думичка "лъжец" просто няма място в историята. Казано е още в преамбюла - честен полицай и човек. Какви са тези мисли за лъжите, които непрекъснато ги вменяваш на Йомер?  Кого обича в настоящето? Миналото не се забравя, но затова е минало.

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 09:55 от mariana51

# 5
  • Мнения: 1 007
Ако Йомер избере да бъде част от живота на  желаното с любов дете от бившата си любима  - превръщат го в лъжец, защото няма как да го направят да има две любими семейства.  Демек става като брат си. Едното семейство е фалшиво.
Ако Йомер избере да е с настоящата си любима - пак ще е лъжец, защото част от него ще иска да е с Яъз и Ипек.

Тоест семействата, в които има доведени/заварени деца, непременно са изтъкани от лъжа, защото децата пречат на възрастните да бъдат истински в любовта си съпрузи, така ли? Ако правилно съм разбрала, какво се препоръчва да се прави с децата... да се оставят на грижите на държавата и да се забрави за тях или нещо по-радикално?

# 6
  • Мнения: 23 221
Ако Йомер избере да бъде част от живота на  желаното с любов дете от бившата си любима  - превръщат го в лъжец, защото няма как да го направят да има две любими семейства.  Демек става като брат си. Едното семейство е фалшиво.

Ако Йомер избере да е с настоящата си любима - пак ще е лъжец, защото част от него ще иска да е с Яъз и Ипек.

Тоест семействата, в които има доведени/заварени деца, непременно са изтъкани от лъжа, защото децата пречат на възрастните да бъдат истински в любовта си съпрузи, така ли? Ако правилно съм разбрала, какво се препоръчва да се прави с децата... да се оставят на грижите на държавата и да се забрави за тях или нещо по-радикално?

Въобще не ме интересуват възрастните - аз цял живот работя с деца.  И точно поради тази причина  зная как тези "двойни" семейства се отразяват точно на най-невинните. Страдат те.

Толкова неща съм видяла - като краен ефект, че ти е бедна фантазията, какво се случва. Само не ме закачай на тази тема, моля те.  Виждала съм родители и родители.

Зная това  е сериал - ще ги направят преливащи от щастие всичките накрая. Кой с кого ще бъде семейство вече почти ми е безразлично. 


# 7
# 8
  • Мнения: 1 007
Ако искаш, продължавай да ме хокаш, Марта, но моля, отговори.
Зададох конкретни, ясни и мотивирани от твоето изказване въпроси.

# 9
  • Мнения: 23 221
Ако искаш, продължавай да ме хокаш, Марта, но моля, отговори.
Зададох конкретни, ясни и мотивирани от твоето изказване въпроси.



Направо припаднах като Фатма... къде във всичките ми разказвателни т.е казани с най-спокоен тон изречения откри някакво хокане /което предполага барем едни ! знак/ или ще ми вмениш и неправилен правопис, освен, че нямам право на собствено мнение.

Така мисля, така пиша. Няма да се обяснявам и да давам отговори за мнение. Нали сме форум. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 7 886
Здравейте  Laughing

Най добре Йомер да си се вземе с Ипек, без друго чоджучето му отива, сега негово или не , без значение, поне детето ще е щастливо... А и не само то, всички Елифки, Хали и тем подобни  Joy

# 11
  • Мнения: 4 966
Привет. Simple Smile



И аз съм "за", Shatzi! Не само чоджучето му отива, ами и Ипек по-добре стои до него. Simple Smile) Да не говорим, че имат много общи неща, пък и Ипек знае да се подчинява, когато е нужно. На нейно място Елифче никога нямаше да стои мирно на мястото, на което я е оставил Йомер, ами щеше да се направи на героиня, като постави в опасност всички около себе си. Ипек е разумна жена поне. А чоджука е такъв бонбон, че искам да си го виждам до края на сериала! И по-често да е с "тейко" си, ако може.  Peace Praynig

# 12
  • Мнения: 1 097
Здравейте в новата тема.Ох,Щаси и мен ми се иска Йомер да се спаси от безрезервната любов,защото тя ще изсмучи силите и енергията му за живот и ще го префасонира до такава степен,че няма да се познае. Това съвсем не означава,че обезателно трябва да създаде семейство с Ипек,достатъчно е да обгрижват с любов това ангелче.Способността да приемеш едно дете,което не си създал ,те задължава да се освободиш от тесногръдото си мислене и еснафски манталитет и да се отдадеш цялата си любов и грижи за да отгледаш един добър човек.

Започнете деня си с този прекрасен образ.

# 13
  • Мнения: 1 007

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 11:51 от AureliaFelix

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Да, ама не. Историята е за Йомер и Елиф. Ипек е миналото. Сибел е минало. Пръстените в настоящето, са на ръката на Елиф.

..... Енгин Акюрек играе полицейски комисар  в Отдела за борба с организираната престъпност в полицията на Ван, а Туба Бюйюкюстюн е дъщеря на много богато семейство и е  преуспяла дизайнерка, живееща в чужбина,  серията е за техния живот, за пътищата им, които се пресичат заради убийство, животът им напълно се преобръща, когато научават, че годеницата на Йомер е убита, а бащата на Елиф е бил мафиотски бос, който пере пари. В тази история хората ще бъдат роби на блясъка, любовта, истината, тайните или алчността  си. В центъра на „Мръсни пари и любов” е една любовна история, която не може да бъде тествана с пари и скоро ще тръгне по ATV.

Общи условия

Активация на акаунт