На море в България 2015 г. - 2

  • 72 928
  • 768
  •   1
Отговори
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=813995.0;topicrefid=20. - Тема 1

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 09:58 от Редактор*

# 1
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Заповядайте в новата тема!  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 445
Записвам се да ви следя

# 4
  • Мнения: 13 657
Хубаво лято на тези  които вече са намерили своята оферта.
На мен и тези като мен успех в търсенето на лятна почивка.
Благодаря за новата тема.

# 5
  • Мнения: 2 764
Ние май ще резервираме за Томас Сънрайс

# 6
  • Мнения: 755
Запис и от мен!   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 183
Роси, благодаря за темата. Аз няма да резервирам с ранни, но много държа да ви следя.

# 8
  • Мнения: 106
И ние си запазихме почивката вече, но не е излишно темата да се следи Simple Smile

# 9
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Ние май ще резервираме за Томас Сънрайс
Да не би да е Томас Резиденс?

# 10
  • при моите любими
  • Мнения: 2 564
Късното море съм го резервирала, но ранното не съм го измислила. Дано скоро избистря и него.  Peace

# 11
  • Мнения: 192
Хайде и аз тук  Simple Smile, ще ви следя, защото тази година много ми се ходи на нашето море, последните години взеха да ми писват чужбинските морета.

# 12
  • Мнения: 551
Записче че и ние сме в чуденка Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 764
И ние си запазихме почивката вече, но не е излишно темата да се следи Simple Smile
 
От къде го измислих това име чак се изненадах. Обаждах се в хотела сега изграждали ресторанта, може би имаха предвид външна част от ресторанта, щяло да има басейн и детска площадка,  април месец трябвало да са готови и ще качат снимки. Пък ще видим

# 14
  • Мнения: 343
И ние си запазихме почивката вече, но не е излишно темата да се следи Simple Smile
 
От къде го измислих това име чак се изненадах. Обаждах се в хотела сега изграждали ресторанта, може би имаха предвид външна част от ресторанта, щяло да има басейн и детска площадка,  април месец трябвало да са готови и ще качат снимки. Пък ще видим
Охооо, все пак април е близо! С нетърпение ще чакам снимките!   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт