Звездни компромати- 236 част

  • 62 696
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 807
Джой, благодаря за темата!   bouquet

Наистина Ким и Кание много залитнаха по черното.  Thinking

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 401
Ная Ривера е бременна с първото си бебче Sunglasses
Ето как са оповестили новината
Скрит текст:

С мъжа й
Скрит текст:

# 17
# 18
# 19
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Този Еди, първоначално като го видях не ми хареса чисто визуално (наскоро го гледах в един филм) в последствие установих, че е брилянтен актьор, във филма, в който го гледах, играеше един психопат, еми и сега като го погледна на снимка, тръпки ме побиват

# 20
  • Мнения: 5 435
Джой, за темата!  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 453

Не знам какъв е тоя траурен моден наклон в облеклото им напоследък. От както Ким се омъжи за тоя г*з такава рязка промяна има в облеклото. Имам чувството, че мъжа й я облича и не й разрешава да си подбира сама дрехите. Щом я накара да ходи по чорапогащи ......  ooooh! Че и детето подкара. Очаквам съвсем скоро малката Норт да се препъва по тротоарите, защото мама и татко са решили да й нахлузят нещо като маската на Галена на главата й.

Той нали и беше направил бронежилетка по свой дизайн (на Норт), скоро и с противогаз може да я обзаведе.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за темата!   bouquet

От снимките, които гледах от наградите на Планета харесах Преслава. Голямо недоразумение е "тоалетът" на Десислава. Защо никой не й каза, че изглежда дебела така.

Скрит текст:

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Не знам какъв е тоя траурен моден наклон в облеклото им напоследък. От както Ким се омъжи за тоя г*з такава рязка промяна има в облеклото. Имам чувството, че мъжа й я облича и не й разрешава да си подбира сама дрехите. Щом я накара да ходи по чорапогащи ......  ooooh! Че и детето подкара. Очаквам съвсем скоро малката Норт да се препъва по тротоарите, защото мама и татко са решили да й нахлузят нещо като маската на Галена на главата й.

Той нали и беше направил бронежилетка по свой дизайн (на Норт), скоро и с противогаз може да я обзаведе.

Или току виж й направил раница под формата на пръскачка на лозя  hahaha

# 24
  • Мнения: 31
Бившия на Преслава - Бирмата се сбил в нощен клуб

http://www.bliasak.bg/news/p3_31139_0.html

Бирмата се сбил и с Преслава в клуба

http://www.bliasak.bg/news/p3_31147_0.html

# 25
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
Тя нещо не разправяше ли, че още го обичала ала бала... май в Папараци? newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381

Този Еди, първоначално като го видях не ми хареса чисто визуално (наскоро го гледах в един филм) в последствие установих, че е брилянтен актьор, във филма, в който го гледах, играеше един психопат, еми и сега като го погледна на снимка, тръпки ме побиват
Абсолютно. На мен ми е направо грозен , но е толкова талантлив  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 740

Не знам какъв е тоя траурен моден наклон в облеклото им напоследък. От както Ким се омъжи за тоя г*з такава рязка промяна има в облеклото. Имам чувството, че мъжа й я облича и не й разрешава да си подбира сама дрехите. Щом я накара да ходи по чорапогащи ......  ooooh! Че и детето подкара. Очаквам съвсем скоро малката Норт да се препъва по тротоарите, защото мама и татко са решили да й нахлузят нещо като маската на Галена на главата й.

Той нали и беше направил бронежилетка по свой дизайн (на Норт), скоро и с противогаз може да я обзаведе.

Или току виж й направил раница под формата на пръскачка на лозя  hahaha
Joy Joy Joy
Обаче няма грам цвят в това семейство. Кание явно е голям фен на черното  Mr. Green

Джой   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 951
И каквооо Николета и Алисия са били на едно събитие  Thinking Laughing

А коя е станала певица на годината ? Анелия в едно предаване обясняваше как тя заслужавала най - много да спечели или Галена, другите не били работили достатъчно тази година.

Десислава е ужасна. Не може да изглеждаш така и да се покажеш полугола на сцената. А тия обувчици, които е сложила, ѝ скъсяват краката още повече Stop ooooh!

От това, което видях, най - ми харесва червената рокля на Преслава.
Николета също ми харесва как се е обляла  Peace

# 29
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ето я Бионсето със златните татуси още от лятото...Нейните сигурно не са от автомат за 50 цента  Mr. Green
1, 2, 3

Общи условия

Активация на акаунт