90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 291

  • 27 463
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 858
Забравих на Мими да честитя новите ботушки, много са шик
Гала не се давай на лошото настроение
Сави  предполагам че покачването на килограмите  е заради почивката  и аз съм така

# 46
  • Мнения: 5 346
Здравейте!
Благодаря за поздравите във връзка с тримиренето! Наистина си е изпитание, но с достатъчна мотивация се издържа. Правя го всяка година и като мине зорът, се чувствам прекрасно.
Значи аз не съм вече доайенът в отслабването. Имаме 72-годишен "колега". Браво на него! Пожелавам му успех!
Скрит текст:
Моят 62-годишен мъж трябва да вземе пример от него. Има около 10, а още по-добре 15  кг за сваляне.
Тази сутрин ме събуди телефонът със съобщение, че ни карат поръчани онлайн   нови мебели и се отплеснах с тях, та минах без закуска. За обяд  - моята пърженица от лук, чушки, морков, гъби и домати, защото много ми е вкусна. Трябваше да добавя малко ориз, защото  ми е ден за варива, ама по-важен  от храната ми беше монтажът на  новите мебели и яденето остана на заден план.  И понеже мъж ми изяде остатъка от манджата, сега за вечеря   ям в момента само 2 портокала.  

# 47
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Привет фиданки и фиданковци, Тинки  bouquet
Приключих днес с храната, мноого вкусен тоя гювеч.
За утре ВХ, нямам никаква идея, може би О-имаме едни Американски гевреци, замразени, може да си изпека две, три с лютеница Thinking, В-сладка със сигурност Peace

# 48
  • Nederland
  • Мнения: 856
Нимфе, и аз ти препоръчвам нещо по-леко утре, най-добре млечни. Хапни си една салатка с малко сирене или кисело мляко и си топ! Wink

Сикрет, комплименти за стройната фигура, аз ако изглеждах така по къси панталонки хич и нямаше да правя диета!  Но адмирирам всички,които са се взели в ръце дори и при няколко само излишни килограма! Hug

КАГ, честити ви нови мебели и със здраве да си ги ползвате!  bouquet А на твоят мъж му дай  за пример и нашите момчета в темата, стриктни и сериозни и жънат големи успехи с режима! Wink

Вава, честит празник! Сигурна съм,че рожденничката е била неотразима с роклята и коронката! Hug

qoqoqo, пиши по-често, какво значение има дали имаш дар слово или не!   bouquet

Курдов, каква точилка бе човече, ред ти е ти се падаше едно такова смесено хранене! Wink

Та за утре бандата за режимната четворка да се строи на стартовата линия: Курдов,Мими,Ади,Аничка,Илианка,Фифи. Кой още?

Стаси ще я чакаме в петък! Hug

Деси, другарчето ми, къде изчезна? Cry

# 49
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Фифи, Сикрет  Hug
Нимфа - ако не ти се яде мляко пробвай айца
Каг - толкова ти се радвам, поклон
И още един поклон - пред 72 годишния баща. Много се радвам на такива хора с много силен дух
Мими - къде изчезна
Лепотице   Hug - мернах те май някъде, но таблета ми ми се подиграва днес, така че не съм сигурен кой кой е
Савина - хм, много загадъчна история с твоите кг , според мен продължавай напред пък да става каквото ще
Вава - да ти е жива и здрава принцесата и... Чакаме снимки
Хора, таблета ми сдаде съвсем багажа и се извинявам предварително за грешки или ако съм объркал някого или нещо

# 50
  • Мнения: 337
Фифи, благодаря  Hug  Като почнах диетата нямаше шанс да вляза в панталонките  Mr. Green Иначе без тях е по-зле положението, те добре скриват каквото трябва  hahaha

# 51
  • Мнения: 38
Здравейте на всички.
Да се запиша и аз в новата тема. Тинки   bouquet
Утре ще ми е първи воден ден и сега ми е малко напрегнато. Запасила съм се с вода, да не вземе да свърши случайно  hahaha
Утре май по-голямата част от времето ще прекарам на вън, че ако си седя вкъщи ще гледам хищно хладилника...

# 52
  • Мнения: 330
Честита Баба Марта на всички!

# 53
  • Мнения: 4 710
Честита Баба Марта  Hug
Много здраве и усмивки.

Аз днес бях на 0. Мислех да си го правя протеинов, но обяда ми стана смесен, като хапнах и сладко - от това малко, от онова и... Пък посля ходихме на кино и там пуканки. И това ми беше за деня. Утре сигурно ще имам голям плюс. Но нещо това смесване на обяд ми извика кончето, че и това на Курдов и още ми бълбука корема. От 2 седмица не бях смесвала.

Ади, също си записана  Hug
Фифи, много ми се прави плодов също. Направо умирам вече за плодове и ми се яде всичко. За това се чудя и аз с вас да си правя плодов четвъртък и воден/фрешов петък. След това сладко днес, вече нямам желание и за сладка вечеря в сряда, но ще видим. Може до тогава и да ми се хапва  hahaha

# 54
  • Мнения: 5 346
КАГ, честити ви нови мебели и със здраве да си ги ползвате! bouquet А на твоят мъж му дай  за пример и нашите момчета в темата, стриктни и сериозни и жънат големи успехи с режима! Wink

Каг - толкова ти се радвам, поклон

Благодаря!


Скрит текст:
При мъж ми  надебеляването не е вследствие на много ядене, а повече на обездвижване. Работата му е седяща, у нас дворът е затревен и само го коси, не обича  разходките,  а за спорт и дума не може да става, защото има възпалено сухожилие на крака, което е много болезнено.

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 22:03 от K.A.G.

# 55
  • Мнения: 969
помощ от приятел

Понеже съм сигурна че всички харесваме снимките на наш Лъчко,затова ще се обърна за помощ тук.
Него го е срам да си каже ,затова аз като по безсрамна реших да го изпортя Mr. Green

Лъчо участва в онлайн фотоконкурс под името "България – атрактивна туристическа дестинация".Наградата за първите петима спечелили потребителския вот е ваучер за безплатен двумесечен курс „ИНТЕНЗИВЕН КУРС – ДИГИТАЛНА ФОТОГРАФИЯ”.

Гласуването се извършва тук:http://phototourismbg.com/snimki/. Снимките му са под името Лъчезар Лазаров. Засега са на първа, трета и пета редица.

Лъчо успя да прати снимки буквално в последната минута ,даже не беше сигурно че ще участва.Не можа и да изпрати тези снимки които първо беше избрал, защото имаше условие в конкурса което попречи.

Затова нека му помогнем и гласуваме за неговите снимки, за да успее да се класира!

Благодаря предварително на всички и се извинявам, ако съм натоварила някой с молбата си, по някакъв начин  bouquet

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 582
Тамара,благодаря,не си натоварила,напротив .Гласувах за нашето момче,снимките му са прекрасни.

КАГ,моята майка е на 73 години почти и вече преплува успешно втори воден Simple Smile Честити мебели!

Утре съм на моцарела със салата (Фифи,благодаря за идеята)

# 57
  • Мнения: 247
Уникални снимки Simple Smile Благодаря Тамара

Лъчо горещи поздрави за "Полузамръзналото езеро", сякаш видях фрагмент от приказка  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 58
  • Мнения: 1 180
Лъчо +1 и от мен, ама какъв срам нали сме си наши, че ние ако не те подкрепим кой? Ако не си дадем гласчето и ти ни "орисаш" да не отслабнем кво ще правим Wink
Утре ще  ги разгледам на комп.но таланта ти си личи!
Браво и Успех  Hug

Последна редакция: пн, 02 мар 2015, 09:54 от Виляна 81

# 59
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Лъчо, и от мен имаш глас. Peace Ще гласувам и от служебния комп в сряда. Peace Страхотни снимки! От сърце ти пожелавам успех, защото го заслужаваш! Peace
КАГ, честити нови мебели, да си ги ползвате със здраве. Hug

Общи условия

Активация на акаунт