Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 696
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 654
Тези херпеси по устата са херпес симплекс, а не зостер и появата им няма връзка с варицелата. Аз никога не съм имала херпеси, а варицела съм карала като дете.

# 661
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Янечек, права си!
Жаки, Рамацоти, съжалявам, че ви подведох.

# 662
  • Мнения: 4 785
vanini, много е лесно - в блендера разбих замразените плодове, на око слагах, че бяха като буца лед, после сложих една кофичка кисело мляко 2%, предполагам с по-висок процент, ще е по-добре, сложих и мед за сладост пак колкото ти харесва. Хубаво разбих сместа, налях в чашки, покрих ги с фолио и оставих 3-4 часа да замръзнат. Това от Джейми Оливър го научих  Mr. Green

svetal4o27, тюх да му се не види, така исках някой да ми каже, че ще цъфтят, след като майка ми заключи "Абсурд", сега ще видя циганчетата какво са, иначе имам и сакъзчета, те цъфтят много, но ми се искаше и друго нещо... което ми напомня, че вече наистина ТРЯБВА да ги полея.

# 663
  • Мнения: 4 892
Ох, запрятам се да честитя. Не може вечно да пропускам.
Да са живи и здрави всички мъници с рождени дни - на Онна малкия мъж и мъничката капчца Ени. Да растат волни и добри деца.
Лелите да са живи и здрави, за да пържат мекици и да глезят повереничетата си. А те на свой ред също да са живи и здрави и да ги слушат и обичат.
Тони, че щом фирмата ви е малка, то това си е живо повишение, бе! Брой си го! И браво на теб! Все така да си и още по-широки хоризонти!
Остана ли някой, когото не съм споходила с пожелание?

Абе, Мър, с тоя негър с каруца дето те е е гонил ми оправи деня  hahaha

# 664
  • Мнения: 3 868
Мър, благодаря ти. Още в събота ще го направя. Звучи много вкусно.

# 665
  • Мнения: X
И аз ще пробвам рецептата на Мър. Добре звучи и е лесно.

# 666
  • Мнения: 4 785
То става като сорбе, но ми хареса и на мен  Peace

Нино, то голям екшън беше - аз щях да съдя някой, не помня кой, карах един бийтъл и говорех по телефона и за малко да го блъсна - негъра беше досущ Алфредо Торес , ама на кон с каруца, от тия циганските! И тръгна да ме гони, ама как се набираше с тая каруца  ooooh! И аз успях някак да стигна до вкъщи, заключих се в банята и тоя ми ти Алфредо в знак на отмъщение, ми изпратил данъчните, а аз не я пускам, мисля си, че е той и ще ме убие. Та тази жена пуска ми под вратата акта, че им дължа 4020 лв. за здравни осигуровки, защото не съм подала декларация 5  Shocked И нямало задна дата - да ги плащам веднага. Абе да не срещаш Алфредо на кон, честно  Crossing Arms

# 667
  • София
  • Мнения: 7 138
Честит празник на дечицата на Джули и Onna, да са здрави, умни и щастливи!
Честито, Шаги, да ви е живо и здраво бебенцето, много да ви радва!
Честито, Катя, много здраве и щастие желая!
Децата ми не са кръстени на никого, още като ученичка си мечтаех да имам момче и момиче и им бях измислила имената  Grinning, мечтата ми се сбъдна.

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 11:54 от buni

# 668
  • Мнения: 22 516
Поизпуснах последните страници, но имах малко работа.
От другата седмица започвам и едно обучение, та ще има да чета сигурно по 100тина мнения след работа. Simple Smile

Стартира фейсбук групата по проекта, в подкрепа на младежите, за разбиране на деменцията у свои роднини. Ако някой от вас има близък с подобни проблеми и има желание за участие в такава група (групата е затворена), може да ми драсне на лично, за да му изпратя линка към нея.

Честито на празнуващите! Да са им живи и здрави децата. Simple Smile

# 669
  • Мнения: 4 892
Тука навън заваля страшен сняг.
А голямата ще ходят до инспектората да изнасят някакво представление. Вчера като и прочетох тефтера със съобщения, че трябва днес да иде с приготвени обувки, блузка и балетна пачка и ми стана много смешно  hahaha  Духчето на балета е излязло от бг-мамма и ме преследва навсякъде.
 И тя е една пишман балерина - ходи ми се, не ми се ходи, а и пачка нямаме.  Laughing  ДОбре поне, че е слабичка  Flutter  Утре имат тържество по случай 8и март. Трябва да приготвям разни неща, а ме мързи.

# 670
  • Мнения: 4 785
Аз сътворих крем-карамел с бейлис  Crazy Ще ви кажа после дали се е получило, ама се чудех къде да го наместя. Мъжът ми ще ме убие - нездравословно, защото той вече прави пресата, отиде му цялото мляко и яйца, утре ще има леле мале сутринта.

# 671
  • Мнения: 22 036
Най-дългата ми седмица, макар че е само 3 работни дни  ooooh!. Едвам ще издържа утрешния.
От понеделник съм на ново място, а не съм организирала нищо още по предаването на работата.
Изръсиха ме една торба пари за разни инжекции на кучката, а ме чака и ремонт на колата Sad.
Днес посетих К9 - полицаите с кучетата и беше много интересно.
Пенсионираните животинки, най-често остават с партньорите си.
Обясниха ни, че се прави анализ на темперамента на кучето и на полицая и така подбират двойките.
Кучетата, търсещи наркотици, храна, пари и хора са обикновено мили, тези, които преследват престъпници са малко страшни.

# 672
  • Мнения: 9 487
Ауууу, че хубави новини  Heart Eyes

Шаги, Онна, Катя много се радвам за вас. Да са ви живи и здрави, много да ги гушкате и да ви радват   bouquet

Ванини, да взема да те сгащя пред Селената  Mr. Green

Мър, наистина ли си сънувала за днес?  Shocked

ПП: Добро утро от мен  Hug

# 673
  • Мнения: 4 740
Хайде де Жадии... Дръж днес и утре, в събота ще се видим и после си свободна да раждаш  Mr. Green

# 674
  • Мнения: X
Най-дългата ми седмица, макар че е само 3 работни дни  ooooh!. Едвам ще издържа утрешния.
От понеделник съм на ново място, а не съм организирала нищо още по предаването на работата.


Down, има ли връзка с интервюто за работа, за което писа преди няколко дни?

И на мен тази седмица ми се вижда супер дълга, днес ме засипаха и с работа от България като за няколко месеца напред.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт