Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги ~ Тема 99

  • 42 002
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 725
Светлич  Hug Heart Eyes Grinning , привет, миличка и благодаря за кафенце! Пийнах го и аз, поразгледах и сега трябва да изчезвам...... Хубав ден, чакам снимките и резюмето с нетърпение.....  Praynig Praynig Praynig













# 76
  • Мнения: 10 803
Мнението на един журналист/не пише име/ за премиерата на филма с Ерко... за самия него и приятелите му...bowuu



Журналист о фильме "Новый мир"

Вчера вечером я побывал на премьере фильма с участием Эркана Петеккая "Новый мир". Обычно я не хожу на премьеры, но когда говорят "Эркан", то текучая вода останавливается. Почему же я не хожу на премьеры? Потому что верю, что там все не так уж и правильно. На премьерах все вверх дном. Не понять где и что творится. Если бы я был актером и у моего фильма была премьера, я бы позвал всего 100 человек, максимум 101. Я бы не пустил всех на премьеру. За 2 часа до премьеры я бы дал интервью журналистам, а после, в кругу друзей посмотрел бы и сам фильм. Ладно, не будем об этом. Фильм Новый мир" - первый фильм, который сняли о больном ребенке (Синдром Дауна). Главные роли исполнили Эркан Петеккая и Шюкран Овалы, а роль больного ребенка исполнил Сонер Эрзинджан. Цель фильма - показать людям страдания семей, у которых есть больные дети и коснуться души людей. Это первый фильм в Турции с таким сюжетом. Надеюсь фильм еще получит много заслуженных наград. Фильм прекрасен, но я не понял конца и у меня остались вопросы без ответов: Почему семья обратно вернулась в деревню? Почему они не остались в городе?
Эркан Петеккая очень красиво сыграл свою роль. В фильме можно увидеть хромого семьянина, у которого ребенок болен, не то что джентельмен сериала "Вдребезги". Совсем другое перевоплощение. Шюкран Овалы тоже бесподобна. Она очень вжилась в роль. Когда я оглянулся я вокруг,то увидел друзей Эркана. Клянусь, у Эркана великолепные друзья, которых он прячет. Орхан Генджебай, Озджан Дениз, Нургуль Йешилчай, даже Синан Акчиль. Все были на премьере. После премьеры, Эркан пригласил всех своих друзей в отель "Франкие". Этот отель принадлежит главному герою сериала "Вдребезги" Джихану. До утра все веселились и танцевали. Я танцевал с Гюльсерен и Кериман. Клянусь, Гюльсерен очень веселая и позитивная женщина. Чуть позже, Синан Акчиль играл на пианино, а Эркан Петеккая пел песни. Нургуль танцевала во всю. Мне очень понравилась команда сериала "Вдребезги", все были веселые, все были жизнерадостные. Мне самому очень интересно. Они веселились до утра, а как утром пошли на съемки? Я даже не помню, когда в последний раз я так веселился. Это все благодаря искренности и дружелюбности Эркана. Молодец Эркан! Пусть тебе всегда сопутствует успех!





google Thinking Joy Joy Joy
Журналист на филма "The New World"

Снощи присъства на премиерата на филма с Еркан Петеккая "New World". Аз обикновено не ходят на премиерата, но когато казват "Ерджан", течащата вода спира. Защо не отидете на премиерата? Защото вярвам, че всичко, което не е толкова правилно. На премиерата всичко с главата надолу. Не разбирам какво се случва и къде. Ако бях актьор и моя филм премиера, щях да призова всички 100 души и максимум 101. Не бих Нека всички премиерата. 2 часа преди премиерата, бих дал интервю за журналисти, а след това, в кръг от приятели ще разгледаме самия филм. Добре, не говоря за това. Филмът The New World "-. Първият филм, който е излетял за болно дете (синдром на Даун) с участието на Еркан Petekkaya Shyukran и овали, и ролята на болното дете извършва Сонер Erzincan Целта на филма -., За да покаже на хората, на страдание на семействата, които имат болни деца и докосване .. душите на хората Това е първият филм в Турция с такъв заговор Надявам се, че филмът ще получите много повече заслужени награди Филмът е красива, но аз не разбирам края и все още имам въпроси без отговор:.? Защо семейството си се завръща в селото Защо не те са останали в града?
Ercan Petekkaya много добре играе роля. Във филма, можете да видите на куц семеен мъж, с когото детето е болно, не, че този господин серията "Vdrebezgi." Съвсем друго прераждане. Shyukran овали и несравнима. Тя е много свикнали с ролята. Когато се огледах, аз видях приятели Еркан. Кълна се, че има големи приятели Еркан, които той крие. Орхан Gencebay, Özcan Deniz, Nurgul Yeshilchay дори Синан Akçıl. Всички бяха на премиерата. След премиерата, Ercan покани всичките си приятели, до хотел "Frank". Този хотел е на главния герой от поредицата "Vdrebezgi" Джихан. До сутринта всички се забавляват и танцуват. Танцувах с Gyulseren и Keriman. Кълна Gyulseren много весел и позитивен жена. Малко по-късно, Синан Akçıl свири на пиано и пее песни Petekkaya Еркан. Nurgul танцуваха на всички. Наистина ми хареса отбора серията "Vdrebezgi", всички бяха щастливи, всички са весели. Самият аз наистина интересно. Те се забавляваха до сутринта, и като сутринта отидох на снимане? Аз дори не си спомням последния път, когато беше толкова забавно. Всичко това е благодарение на искреността и лекотата на Еркан. Браво направи! Може ли винаги са успешни!


http://vk.com/turk_dizileri

# 77
  • Мнения: 10 803
Светлич  Hug Heart Eyes Grinning , привет, миличка и благодаря за кафенце! Пийнах го и аз, поразгледах и сега трябва да изчезвам...... Хубав ден, чакам снимките и резюмето с нетърпение.....  Praynig Praynig Praynig










Арфиии...привет ,мила  Hug Heart Eyes...Много джиджан Ерко с тва червено сакенце... #Crazy #Crazy #Crazy
Лек ден  Laughing...броени часове останаха до уикенда...стискай зъби... bowuu Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 10 803
Снощи беше и премиерата на романтичната комедия с Арас...другото екранно детенце на Еркан...Мете...ето снимчици...аз доста късно се приземих на компа  и...не го гледах...сега да видим какви са отзивите за 1 серия и как  е рейтингът... Thinking











Хм...рейтингът не е хубав...21 място... Sad, дано да се покачва... Praynig
Другият сериал на Ендемол...с Перлита...Сонгюл...дето отказа участие в Парампарчата...също е с нисък рейтинг... заема 16 място... но ...има време ...и двата сериала тепърва стартират... bowuu

Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 10:32 от Svet_sz

# 79
  • София
  • Мнения: 6 287
Арфи,  Hug  Све,  Hug

Све, до колкото разбрах преди малко, рейтингът на Марал нямало да е от значение, дано да е така. Иначе вчера докато гледах епизода .... всъщност наби ми се на очи сценария и като цяло не бях впечатлена, но след това на второ гледане обърнах внимание на повече неща, игнорирах недостатъците на сценаристката и серията ми хареса. Арас игра много хубаво, с Хазал си отиват, а Дениз Колош се справи много добре като самостоятелен режисьор.

Сега още малко снимки на Фарах от вчерашната й среща със студени от Анкара.





# 80
  • София
  • Мнения: 6 287
Още малко снимки от премиерата на филма с Еркан.






Останалите са тук - http://gecce.com/magazin/foto-galeri/yeni-dunyanin-galasina-unluler-akin-etti?p=9

# 81
  • Мнения: 4 725
Милички Hug Heart Eyes Grinning, привет, отново! Благодаря ви за интересното инфо!

Светлич! newsm51 Зари! newsm51

Аз се набачках и веднага бързам да сложа снимки от 15 епизод, от рускините са, а после ще търся из фейса:




















В нов дом?  newsm78



Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 17:22 от arpha

# 82
  • Мнения: 4 725









Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 17:09 от arpha

# 83
  • Мнения: 4 725


















Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 17:42 от arpha

# 84
  • Мнения: 4 725
Дилярочка, я знаю, что между тобой и Альпером происходят очень плохие вещи, но я тебе не враг. В дополнение, я дружелюбно отправляю тебе видео. О этой новости говорят все. С любовью, Солмаз.






 Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 18:06 от arpha

# 85
  • Мнения: 10 803
Приветттттттт...хубавици... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бях малко при Боран ага и забравих за снимчиците и резюметооо...малиииии...направо съм за убиване... Banghead Rage hahaha hahaha hahaha
Зарии Hug...мерси...за всичко...дано да не гледат рейтингът...дано Praynig...ще погледна първата серийка ,когато имам време...въх...квиги ги плещя ooooh!...все едно съм заета... ooooh! #Crazy Joy Joy Joy
Арфи Hug...мерси за снимките за 15 епизод...
Диларка газ п...й...кеф... Party Party Party
Ама и Гюл май нещо се кара на Джихан Thinking...или спорят за нещо Thinking...и сега ,ако не се съгласи на помощ от него...ще я гръмнааа #2gunfire...то бива гордост,ама чак пък толкоз...трябва да се премести  bowuu...трябва ,на всяка цена...НЕ трябва да разрешава Джансу да живее с оная лудата Керка...неееее... Naughty
Има ли излязло резюме newsm78

# 86
  • Мнения: 10 803


Тук ...кого ли гледат newsm78 newsm78 newsm78

# 87
  • Мнения: 10 803
Намерих озета... Rolling Eyes

Paramparça

Ve kızlar karar verir…

Dilara’nın yalıdan gitmesini istediği Hazal, son çare olarak intiharı dener. Hazal bunu yalıdaki varlığını koruyabilmek için yapmıştır ama Dilara için işler artık iyice kontrolden çıkmıştır. Bundan sonra Gülseren ve Dilara değil, Hazal ve Cansu kiminle yaşamak istediğine karar vermek zorundadır. Her ikisinin de tercihleri şaşkınlık uyandırır.
Dilara’nın korkunç planı

Kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda olan Gülseren’e yardım edebilecek tek kişi Cihan’dır, eğer Gülseren onun yardım önerisini kabul ederse bambaşka bir hayatı olacaktır. Öte yandan Dilara da boş durmaz ve akıllara durgunluk verecek bir karşı hamle yapar.
Alper’in komadan çıkması, işleri iyice karıştırır.

Yayın Günü: 9 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.30


 google Thinking

дрипав

И момичетата решават ...

Hazal иска да отиде да се изолира Дилара, се опитва да се самоубие, като последна мярка. Hazal се прави, за да го поддържа в проста, но работи добре за Dilara сега е излязъл от контрол. След Gülseren и не умре, Hazal и трябва да реши с кого искаш да живееш Cansu. И двамата се възбуждат удивление предпочитания.

Ужасен план Dilara на

Той създаде нов живот, който може да помогне е единственият човек, който е имал Gülseren Джахан, ако приемем предложението Gülseren негова помощ ще бъде напълно различен живот. От друга страна, не спира да Die празен и прави насрещно движения, които ще се объркат ума.
Алпер излезе от комата, работи добре разбъркайте.

Ден на публикация: 09 март понеделник
Време на издаване: 20:30

# 88
  • Мнения: 4 725
При сватите има на турски, ила Светлич, сложила си го докато написах...... а аз чак сега попаднах на края на 14 епизод, да поразгледаме за предстоящи моменти:



Не открих нищо ново, освен двете снимки, на които Гюл гони Дилърка......

# 89
  • Мнения: 4 725


Тук ...кого ли гледат newsm78 newsm78 newsm78
Идея нямам, може би Рахмито ги въдворява в някакви правила на поведение...

Общи условия

Активация на акаунт