Кой е -А? Малки Сладки Лъжкини - Тема 8

  • 46 640
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
Запис.   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 383
Добро утро ! Благодаря за темичката.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Благодаря за темата   bouquet. Да се запиша и аз, макар че от толкова теории и чудения почвам да си мисля дали аз не съм А  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 381
Айде пък сега тази Сара... Много им се дразня, като вметнат някаква нова сюжетна линия, след което в продължение на два сезона дума не обелват за нея, за да може в края на втория сезон да се окаже, че има някаква връзка, вече след като всички са забравили за какво е ставало въпрос. Close

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И аз тук. Благодаря за темата.   bouquet
Гласувах за Ария, Емили и Тоби, не ми останаха опции да номинирам Алисън и Ашли.  Whistling

# 20
  • Мнения: 10
За А- си е пълна мистерия близначката или някъв луд мъж, може да са в компибина  newsm78 Забележете русият,красив, мускест момък който помага за домашните (забравих му името Grinning). В миналият епизод помагаше на Ария с учението, после я целуна, преди това той каза нещо което ме накара да се замисля от негов цитатат на някъв си филм, да знае тайните на всички, пращайки съобщения и тн.  newsm78 Това е само теория  Grinning Общо взето тотална обърквация, може би ще разберем кой е А- след 2 или 3 сезона към края Thinking

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 320
Благодаря за темата   bouquet. Да се запиша и аз, макар че от толкова теории и чудения почвам да си мисля дали аз не съм А  Mr. Green
И аз се замислям за това  hahaha hahaha hahaha

# 22
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И аз си го бях помислила, писала съм в предишната тема как намерих стари картички от ММ, подписани от -А-, та и него подозирам.  Joy

# 23
  • Мнения: 381
Аз между другото наскоро сънувах, че гледам последния епизод и Кейлъб е А. Много бях разстроена. Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 320
Аз между другото наскоро сънувах, че гледам последния епизод и Кейлъб е А. Много бях разстроена. Laughing
Ако е той и аз ще съм разтроена  Crossing Arms Но пък ще ходя при теб да ми гадаеш  Laughing Wink

# 25
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Joy

# 26
  • Мнения: 5 508
Аз между другото наскоро сънувах, че гледам последния епизод и Кейлъб е А. Много бях разстроена. Laughing
Ако е той и аз ще съм разтроена  Crossing Arms Но пък ще ходя при теб да ми гадаеш  Laughing Wink

В предната тема споменах, че следвайки логиката от "Клюкарката" в комбинация с мои размили и страсти стигнах до извода, че за мен Кейлъб е в ТОП 3 на заподозрените ми Simple Smile Но и мен ще ме е яд ако е той де ...  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 381
Бе то и на мен определено не ми е извън списъка, ама то на тоя етап вече всички подозирам. Laughing Но би било много гадно да е той наистина. :S

ЕДИТ: Обаче ако е вярно това, че А ще бъде някой, който е присъствал във всички епизоди досега, значи определено няма да е Кейлъб, той се появи сравнително късно.

# 28
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Споделям всеобщото мнение за Кейлъб.  Peace

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Нечий близнак, Ашли и Кейлъб  Joy

Общи условия

Активация на акаунт