"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 34

  • 15 552
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 533
че защо уилям асфалта не е лошо hahaha иначе от какви точно пък пространства може да има нужда hahaha hahaha наистина си права...че можеше да каже свобода..но пространства...палава думичка Mr. Green hahaha

# 736
  • Мнения: 2 690
Здравейте,
Химена е много красива, а и с такова тяло и ментетата впечатляват Peace....само не разбрах това ревю с каква цел е в Хюстън, дали и този дизайнер пробива в щатите и защо е поканен newsm78...може да си е платил или го харесват hahaha
ааа господин Леви, май ще загуби едно от пространствата си и според мен най ценното до сега и защо, заради една Mr. Green,... не няма да я квалифицирам, за да не се повтарям....сетих се за големия познавач на женската психика hahaha.....който не можа да задържи любовтта на една толкова красива жена...но и това сме го коментирали...само си припомням, като чета как госпожата се е развихрила да демонстрира стандарт, подсигурен и от бащата на децата си Mr. Green

# 737
  • Мнения: 5 069
талията и особено не е от този свят....съвършена и Господ такава не може да ти я извае даже hahaha ...краката и може би са по слаби отколкото трябва..но тях всяка рокля ги прикрива...въпроса е че не трябва да се задоволява с ментета Naughty ...онази...мексиканска латиноамериканка с ботокса...като гледам с какви дрешки се барва ай сиктир....и как не кореспондират на травеститското и излъчване и тя нали много работна..направо да се чудиш откъде тези пари hahaha hahaha ....да ги няма такива....уилям ако още участва в тая схема ,ще се разпростре Mr. Green хубавичко Naughty трябва да се разпростре Mr. Green

# 738
  • Мнения: 5 069
доколкото разбрах е някакво благотворително ревю...в полза на латиноамерикански старчески домове в Тексас...но е с ограничена латино среда...аз първоначално си мислих,че е нещо по така..но се поразочаровахх после...и все пак на възрастни хора помагат,това е нещо хубаво,поне това

# 739
  • Мнения: 5 069

ааа господин Леви, май ще загуби едно от пространствата си и според мен най ценното до сега и защо, заради една Mr. Green,...
не  Naughty ели не е фактор Naughty ...заради себе си...ще я загуби...ако все още не е Thinking на кантар ми е hahaha hahaha тая не му е залепена за задника по рождение нали Mr. Green Mr. Green
да не подхващам темата..за милионите двойки разделени с деца....

# 740
  • Мнения: 8 533
ааа лелчето няма да го обвинявате hahaha не позволявам hahaha тя ми е слабост... hahaha hahaha

лелчето яде само това което и дадат..тя вина за това няма...за рекламации и други проблеми към чичката от куба hahaha hahaha а за мен си остава мацето от гуадалахара hahaha hahaha

# 741
  • Мнения: 8 533
аа за разбирането на женската психика да не го подценяваме,аз му вярвам Mr. Green иначе...2 години как може да мяташ по върбите някоя жена и тя все да се връзва все hahaha hahaha а уж тук не е глупаво момиче...значи си има техники hahaha hahaha действително Mr. Green работата не става само с любов...колкото и да е влюбена,но си имаш акъл, все ще и светне след някоолко месеца...да ама не hahaha значи си има някакъв чалъм hahaha

# 742
  • Мнения: 5 069
брей...и откога да лъжеш като "дърт циганин" жена...се нарича техника Mr. Green Mr. Green айде моля ти се

да познаваш женската психика е нещо много различно...мъж който успява да вникне в нея...за( психиката става въпрос)..знае  колко сме лесно раними,дълбоко в себе си минимум...и няма да си позволи такива.."мятания по върбите" Mr. Green Mr. Green разбира се не са много и тези мъже,но пак ги има

уилям асфалта обаче..е брутално далеч Mr. Green Mr. Green

# 743
  • Мнения: 8 533
да познаваш женската психика е нещо много различно...мъж който успява да вникне в нея...за( психиката става въпрос)..знае  колко сме лесно раними,дълбоко в себе си минимум...и няма да си позволи такива.."мятания по върбите" Mr. Green Mr. Green разбира се не са много и тези мъже,но пак ги има
не разбрах много какви глупости ми говориш hahaha hahaha шегувам се...ама мен с такива простотии аури душевнот,ранимост, не ме занимавайте..сбъркала си човека hahaha

# 744
  • Мнения: 8 533
намерете ми скорошна снимка на уилям...да ви харесва

# 745
  • Мнения: 8 533
сам си намерих,но ако не ви харесва,това не е мой проблем, на мен хименка си ми харесва hahaha

хайде сега кажете чао на старата темичка..и в новатааа Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=835230.new#new

Общи условия

Активация на акаунт