Искам съвет

  • 8 176
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 911
Мъжа ти прави услуга като не заживява с теб. Щом сега си позволява толкова, то ако заживеете заедно ще стане още по-зле. Мислиш ли, че би издържала?

# 16
  • Мнения: 22
   Благодаря ви за мненията, мили момичета. До сега все си мислех, че грешката е някъде в мен Sad Винаги обвинявах себе си, че съм реагирала по-бурно, че съм направила нещо неправилно, че това което съм искала е много ... А единственото което съм искала до сега е един нормален мъж с който да имаме семейство, но явно такъв няма да се намери Simple Smile
Пожелавам ви много щастие и любов :*

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 16
Защо да не се намери?Ще си намериш твоя човек,стига да искаш!

# 18
  • Мнения: 22
   Наистина бих се радвала ако го намеря, но на дали на този свят ще се намери нормален мъж, който да иска връзка с жена, която има такова заболяване Simple Smile

Никога до сега не съм крила заболяването си в която и да било връзка, всеки път когато го кажа и обясня какво е, всеки път чувам "това не е проблем, обичам те, не искам деца от теб" и всеки път се оказва, че проблемът е точно в това Simple Smile Имала съм и такива които казват, че това е проблем, честни са от самото начало и сме прекратявали всичко преди да се задълбочат нещата. С повечето от тях си останахме приятели.
 Вече съм се отказала от търсенето на моят си човек, просто защото такъв няма ...

# 19
  • Мнения: 1 249
Този човек използва чувството ти за вина и ниското ти самочувствие. Аз бих прекратила връзката.

# 20
  • Мнения: 4 841
Непоправима, продължавам да твърдя, че имаш нужда от професионална консултация. Болестта ти не може да бъде причина да се подценяваш и да влизаш в компромисни връзки. Както и няма причина да искаш да си във връзка "на всяка цена". Първо трябва да подредиш собствените си приоритети, да се приемеш каквато си, и да не "търсиш" - каквото трябва, само ще те намери, в момента в който се освободиш от комплексите, страховете и задръжките си.

# 21
  • Мнения: 22
   Не бях с него само заради това, че той е приел до някаква степен заболяването ми, бях с него защото го обичах наистина много, защото освен изкусен лъжец, той можеше да бъде и много галантен кавалер и много пъти разбираше какво искам или от какво имам нужда още преди да си го помисля. Той беше мъжът с който имах най-хубавите моменти в живота си ...
  А колкото до ниското самочувствие, да признавам, че е такова, понеже  предишният ми приятел, от който е дъщеря ми, се справяше много добре като манипулатор и не спираше да ми обяснява как разбираш ли, никой друг нямало да бъде с мен заради това заболяване, и, че той бил единственият на когото му пукало, но както и да е, него съм го преживяла и нещата от миналото вече не ми пречат, защото зная, че струвам много повече от това което той ми беше набивал постоянно. Без значение какви проблеми имам се справям сама с много неща, в много отношения съм независима и нямам желанието да ставам отново зависима от някого.
Колкото до това дали искам връзка на всяка цена - не, не искам връзка на всяка цена, предпочитам да остана сама цял живот, отколкото с грешният човек и животът ми да се превърне в ад, Дъщеря ми вече порасна, на 14 години е и има своят си живот в който мен почти ме няма вече. А мен самотата малко по малко започва да ме убива ...
 

# 22
  • Мнения: 1 249
Предполагам, че не ти е лесно. Но докато си с него, нова връзка няма да те намери.
Започни оттук - Вина нямаш.
Сега на първо място е да решиш какво се случва с бременността
После с тази връзка.
Започни някак да работиш по самочувствието си. Чела ли си Луиз Хей? За някои са тъпи и смешни идеите и, но пък действа зареждащо, когато си в дупка.

# 23
  • Мнения: 22
На първо място бременността ще я прекратя, на второ място смятам да прекратя връзката. След това ще видим на къде ще поема, смятам да обърна повече внимание на себе си и на дъщеря си и след това ... Както се казва - каквото сабя покаже Simple Smile Но за тази цел ще трябва и сабя да си купя Grinning

# 24
  • Мнения: 22
   Благодаря на всички които писаха и казаха своето мнение. Със сигурност още днес всичко ще приключи.

Пожелавам ви много щастие, късмет и любов, и дано не попадате на подобни индивиди.

# 25
  • Мнения: 1 249
Успех!
Увери се, че това е твоето решение!

# 26
  • Мнения: 520
Аз нещо не разбрах. Първо пишеш, че не можеш да има деца поради болестта, а все пак си бременна. Или по-скоро поради болестта няма да можеш да се грижиш за едно дете??? newsm78
Аз не бих бързала толкова кардинално да махам детето. Поне поговори с въпросния индивид - бащата. Кажи му за намеренията си да го махнеш и да видим как ще реагира. Кажи му и причините поради които искаш това. Може и аз да греша т.к. аз толкова искам пък дете, чееее  #Crazy #Crazy #Crazy
Но биологичен часовник кво да правиш!

# 27
  • Мнения: 6 911
Аз нещо не разбрах. Първо пишеш, че не можеш да има деца поради болестта, а все пак си бременна. Или по-скоро поради болестта няма да можеш да се грижиш за едно дете??? newsm78
Аз разбрах, че не е добре да го задържи, защото най-вероятно ще наследи нейната болест, понеже се предава генетично.

# 28
  • Мнения: 4 841
Може и аз да греша т.к. аз толкова искам пък дете, чееее  #Crazy #Crazy #Crazy

Грешиш. Авторката вече има дете, съответно и много ясна представа колко отговорно нещо е родителството. Да се роди дете само защото "се е случило", при цялата така описана обстановка, не е никак мъдро решение. Децата, освен радост, са и твърде сериозен ангажимент.

# 29
  • Мнения: 4 418
   Благодаря на всички които писаха и казаха своето мнение. Със сигурност още днес всичко ще приключи.

Пожелавам ви много щастие, късмет и любов, и дано не попадате на подобни индивиди.

Зарязваш ли ни?

Общи условия

Активация на акаунт