Къде в Пловдив? - 56 тема

  • 47 907
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 659
Даже по 1 лв е цената,доколкото видях из нета,но пък имам към 100 г,а и по-добре,отколкото да ми се подмята само.
Но и не ми се обикаля,затова търся инфо,за да отида направо и да се отърва  Grinning

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 86
В предните теми някой беше писал къде купуват сребро,не можах да открия поста.
Имам доста,а не съм слагала от години и само ми се подмята.
Ще се радвам ако помогнете с инфо Simple Smile

Във форума в Тракия изкупуват около 0,80лв е грама,скоро и аз дадох едни дрънкулки

# 752
  • Мнения: 659
В предните теми някой беше писал къде купуват сребро,не можах да открия поста.
Имам доста,а не съм слагала от години и само ми се подмята.
Ще се радвам ако помогнете с инфо Simple Smile

Във форума в Тракия изкупуват около 0,80лв е грама,скоро и аз дадох едни дрънкулки

А къде по-точно във Форума?

# 753
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Около 70-80ст. е грама, къде ти 7- 9лв.  Laughing Аз пък за златото се ядосвам - станало е ужасно скъпо,а го изкупуват наполовина. Точно в едно магазинче на Отец Паисий и камъка не искаше да ми връща бижутера,а той си беше голям и не влиза в тегленето и цената.  Rolling Eyes За покупки, продажба и ремонт съм най-доволна от Ситела.  Peace

# 754
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Олеле, явно съм пропуснала 0, пред тези 7-9, които съм гледала.  ooooh!

# 755
  • Мнения: 520
Момичета, дали правят някъде истински козунаци, като едновремешните? А колко голяма трябва да бъде торбата с дрехи за издаването на талон за отстъпка в "H&M"?

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 1 884
Момичета моля да споделите добра шивачка  ,която да шие и детско .
Искам рокличка за малката ,като моята да сме еднакви .

# 757
  • София
  • Мнения: 391
Здравейте, как се стига до международния панаир? адреса е: Пловдив 4003
бул. "Цар Борис III  Обединител" 37 например от ЖП гарата има ли транспорт до там или пък с такси колко би излязло?


# 758
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Идвам с въпрос - при закупуване на смартфон от вериги тип Техномаркет, Технополис, Зора, дават ли да го изпробваш преди покупката? Питам, понеже искам да тествам дадена функция, която очевидно се оказва проблем при определен модел.

# 759
  • Мнения: 659
Здравейте, как се стига до международния панаир? адреса е: Пловдив 4003
бул. "Цар Борис III  Обединител" 37 например от ЖП гарата има ли транспорт до там или пък с такси колко би излязло?


Ако имаш предвид Централна гара,само за автобус 7 се сещам,но пък спира точно пред Панаира,няма как да го сбъркаш.С такси разстоянието не е много,около 3-4 лв ще ти вземе,зависи от трафика.

# 760
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Само внимавай с такситата на гарата,че има и ментета. Елма са коректни и точни - 089 575 6665 е номерът им за Теленор.  Peace

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471
Благодаря за ветеринарната клиника, но аз имах предвид за онази, която се пада до Непроруда към Скобелева майка  /свърших си работата/

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
От 3 до 5 ти април в Метро може да се пазарува и без карти

# 763

Общи условия

Активация на акаунт