Перилни препарати и омекотители - 30

  • 74 323
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 2 296
Ако мога да перифразирам: Няма избелители, има проблеми; има избелители, няма проблеми.
Гес, по-права не може да бъдеш  Wink (А как ме схруска веднъж, когато се изказах, че според мен универсалните прахове перат по-добре  Embarassed)
Полинче, от показаните от Гес два вида капсули първият (с преобладаващо зелен цвят на кутията) е за бяло - за него говоря. Често ги пускат промоционално под 7 лв. 14 бр.
Аничка, аз нямам проблем с аромата, на мен ми харесват и двата вида, усеща се след пране, но не е нещо трайно.

# 631
  • Мнения: 5 209
Щом не пише „color”, значи са за бяло пране.

Ev_e, аз ли съм те схрускала? Не помня. Не е било злобно със сигурност.
Аз избягвам да пера цветни дрехи с прахове, съдържащи избелители. Свалят цветовете. Може би нещо в тази връзка е било.

# 632
  • София
  • Мнения: 2 296
Гес,   bouquet Може би тогава бях една идея по-категорична от нужното  smile3505
Иначе че избелват универсалните - избелват, но при постоянна употреба, а пък вършат чудеса, когато ги използваш понякога върху цветни дрехи.

Отново похвалвам спрея на Лидъл против петна - изкара птичата атака над мъжовата риза. Сега ще се боря с панталона.

# 633
  • Мнения: 2 726
Момичета, благодаря на всички ви   bouquet, бяхте ми много полезни  Hug

# 634
  • София
  • Мнения: 44 209


Отново похвалвам спрея на Лидъл против петна - изкара птичата атака над мъжовата риза. Сега ще се боря с панталона.

Не става ли със същия препарат и панталона, аз го ползвам и за цветно и за бяло (ако е този с бялата риза на етикета).



# 635
  • София
  • Мнения: 2 296
И аз го ползвам за цветно, но панталонът е черен памук с еластан тип костюмен и имам известни опасения, че може да промени цвета. А тогава ми се пише гооооолямо мрънкане.

# 636
  • Мнения: 5 209
Има много просто решение - първо направи проба на подгъва. Ама действай по-бързо, защото колкото повече стои, толкова по-зле.

# 637
  • София
  • Мнения: 2 296
Стояло е вече предостатъчно. ММ не разбрал, че е бил и "изпратен" от пернатата гад.(На ризата беше отпред  Joy Не е смешно, обаче половин сантиметър по-голяма крачка и щеше да е попадение право в десетката....)

# 638
  • Мнения: 80
Купих си няколко бели тениски тези дни, изпрах ги днес с Омо, но сивеят.Препоръчайте ми добър прах за бяло или нещо друго, през лятото нося доста бели дрехи и искам да са наистина бели, а не сиви.

# 639
  • Мнения: 147
Здравейте!
От доста време не съм писала, но ви чета с интерес.
Искам да попитам за праха Омо, преди го имаше в Елитис, Метро. Вчера исках да си купя, но в Елитис го няма вече месец и в Метро го нямаше. Имате ли информация дали ще го зареждат, да не са го спрели пак от българския пазар. Много го харесвам и се надявам да го заредят отново. А може ли някой да ми каже в Кауфланд дали го има. Във Велико Търново нямаме, но ако го има ще прескоча до Горна за него. Simple Smile
Благодаря!

# 640
  • Мнения: 1 892
ОМО има в БИЛА.

# 641
  • София
  • Мнения: 44 209
Купих си няколко бели тениски тези дни, изпрах ги днес с Омо, но сивеят.Препоръчайте ми добър прах за бяло или нещо друго, през лятото нося доста бели дрехи и искам да са наистина бели, а не сиви.

А те бяха ли бели като ги купува.
Честно казано бяло, което съм прала само с бяло и след година-две-три пак си е бяло(дори и ако е прано с прах за цветно или универсален) - почва да сивее, розовее, синее и т.н. ако съм го прала с нещо цветно и без кърпички. Но бяло за броени дни да почне да сивее, прано с прах за бяло и ако не е смесвано с други цветове...много съмнителна работа и се съмнявам проблема да е в препарата.

# 642
  • Мнения: 13 582

Утре всички перилни препарати и омекотители са с 25% намаление.

# 643
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Купих си няколко бели тениски тези дни, изпрах ги днес с Омо, но сивеят.Препоръчайте ми добър прах за бяло или нещо друго, през лятото нося доста бели дрехи и искам да са наистина бели, а не сиви.

А те бяха ли бели като ги купува.
Честно казано бяло, което съм прала само с бяло и след година-две-три пак си е бяло(дори и ако е прано с прах за цветно или универсален) - почва да сивее, розовее, синее и т.н. ако съм го прала с нещо цветно и без кърпички. Но бяло за броени дни да почне да сивее, прано с прах за бяло и ако не е смесвано с други цветове...много съмнителна работа и се съмнявам проблема да е в препарата.
при мен се получи така с новите дрешки на детето (бели),но според мен не си бях дозирала правилно праха,още след първото пране посивяха.

# 644
  • Мнения: 1 080
Скрит текст:
Купих си няколко бели тениски тези дни, изпрах ги днес с Омо, но сивеят.Препоръчайте ми добър прах за бяло или нещо друго, през лятото нося доста бели дрехи и искам да са наистина бели, а не сиви.

А те бяха ли бели като ги купува.
Честно казано бяло, което съм прала само с бяло и след година-две-три пак си е бяло(дори и ако е прано с прах за цветно или универсален) - почва да сивее, розовее, синее и т.н. ако съм го прала с нещо цветно и без кърпички. Но бяло за броени дни да почне да сивее, прано с прах за бяло и ако не е смесвано с други цветове...много съмнителна работа и се съмнявам проблема да е в препарата.
при мен се получи така с новите дрешки на детето (бели),но според мен не си бях дозирала правилно праха,още след първото пране посивяха.
Аз това го разбирам като "Купих нови дрехи и ги изпрах", т.е. преди изобщо да са ползвани. В тази ситуация е по-вероятно нещо от самата материя може би, не от препарат или неправилно дозиране.

Общи условия

Активация на акаунт