Мъжът скорпион - що е то?

  • 5 928
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!Повече от месец излизах с един 37 годишен мъж скорпион, изхабих си нервите!Започнахме да излизаме в началото супер пасивен имах чувството, че никога нищо няма да се случи само ще си излизаме.Даже вече си бяхме разказали всичко и.... реших аз да стана по-активна и така стигнахме и до първия ни път заедно, последван от много добро съвпадение в леглото!Всичко точно ама ако ходех у тях да оставам сутринта все има работа и трябва да тръгваме на някъде, а после е зает.Започнаха моите въпроси тъй като чувах, че е с една приятелка ( за мен става въпрос), какви сме ние.Отговорът беше: "В началото сме, до сега съм имал само 2-3 сериозни връзки и то преди години, трудно допускам човек, трябва ми време, до сега последните години връзките ми не са се развивали и са приключвали... ".Добре замълчах си защото се държеше когато сме заедно супер, разходки прегърнати, целува ме на публични места по много, не се притеснява от нищо.Дотук добре... мина още време пак въпрос от мен, няма ли почивните си дни да ги прекарва и с мен, дойде ли събота е с приятели ( постоянно излиза с приятелите си мъжка компания по дискотеки, кафета, барове в почивните дни).Той отменя въпроса и казва , че сме в началото.Неделя със семейството и вечер евентуално у тях или да се разходим( разходката е по мое предложение), май повечето неща са по мое предложение.Не ми звънеше , само ми пише във ФБ.Дойде момент вече започнах да се дразня много, мина месец а той събота с приятели даже не се сеща да ми се обади.Реших да се отдръпна и да не му пиша,да усети вече , че трябва малко да промени нещата, поне 30 минути да ми отделя през деня или да ми звънне, нещо да покаже.И точно тогава когато се отдръпнах той ми се обади на следващия ден и ми каза, че не си представя живота с мен, много съм ревнива, държа му сметка искам промени в живота му, искала съм прекалено много внимание и не можел да го даде.Аз останах с отворена уста....после му писах да си дадем шанс , все пак още не ме е допуснал даже да се опознаем, как така реши и то с лекота такива неща, той ми написа ами ще се чуем тези дни и ни вест ни кост от него вече 3 дена.Всичко беше чудесно, не искам да приключват така нещата... какво да правя?

# 1
  • Мнения: 1 136
Аз живея с мъж скорпион от 5г и работя с него , ще те обича с цялото си същество , ще прави всичко за теб , но само не го притискай да прави нещата не по негов избор / въпреки че ти ловко и нежно си му посочила какво трябва да направи за теб /, защото те винаги са прави и знаят всичко и са тук , за да ти помогнат , ако успееш да толерираш и странните им , само техни навици и успееш да ги компенсираш с нещо , което на теб харесва - ще бъдеш най-обичаната , обгрижена и с невероятен партньор в леглото жена .... Не му се обаждай , просто му изпрати кратко съобщение с целувка и липсваш ми , нищо повече , дума повече ще провали всичко. Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 2 214
според мен,няма силни чувства към теб Sad
Мъжът Скорпион когато е влюбен не се спира пред нищо, държи да те покаже пред всички/да се изфука с теб/. Коя зодия си ти?
Едва ли има по-ревниви от тях самите Peace

# 3
  • Мнения: 263
той ми се обади на следващия ден и ми каза, че не си представя живота с мен, много съм ревнива, държа му сметка искам промени в живота му, искала съм прекалено много внимание и не можел да го даде.... какво да правя?

Имай малко самоуважение и не го търси повече. Той не те харесва, камо ли да е влюбен в теб. He is just not that into you както се казваше в един филм. Не виждам това какво общо има с факта, че е зодия скорпоион. Човек няма нужда от много време, за да осъзнае дали иска да познава по-добре някого, така че това, че според теб той не те познава достатъчно не е довод...Явно не иска да те познава по-добре.

Малко сухо ти го пиша, но си направи услуга и не го контактувай. Какъв е смисълът? Унижение?

# 4
  • Мнения: 1 136
Dolce _vita , не е точно съвсем както го обясняваш - този тип мъже са доста специфични и не мога да разбера защо винаги , когато има проблем в една двойка , жените изсъскваме "зарежи го" , защо не дадем съвет как да се заздрави връзката.
Много сме силни на съвети , за да покажем колко сме независими и не ни пука , но нали не е опряло до нас самите ... Друга песен се пее тогава. Ти колко връзки си прекъсвала по този начин?

# 5
  • Мнения: 10 068
, когато има проблем в една двойка , жените изсъскваме "зарежи го" , защо не дадем съвет как да се заздрави връзката.

Какъв съвет да дадем, след като авторката споменава за излизане малко повече от месец? Това и на мен не ми прилича на връзка, а по-скоро на излизане с някого. При това, той изобщо не си е "нарушил" графика в нейна полза нито веднъж.
Все пак мога да посъветвам авторката да изчака и да не го засипва на този етап с въпроси и внимание.

# 6
  • Мнения: 15 960
Аз също не виждам интерес от негова страна, излиза си с приятелите, не й се обажда, за всичко инициативата е от нейна страна. Просто му е удобна, без да се привързва, че дори буквално й казал, че не си представя живота с нея. Какво повече да очаква? Че тя за един месец си е изхабила нервите, а би трябвало да е на крилете на любовта, така да се каже. Много трудна зодия, трябва да си с голямо търпение, но в случая и аз не виждам смисъл да се мъчат взаимно.

# 7
  • Мнения: 27
Забавно как на фона на този разказ причината се търси в зодията на горкия човечец Laughing
Авторката ми се струва недорасла и с ниска самооценка, което в резултат дава мрънкаща лепка.
Разбира се, това е било отразено по единствения подобаващ начин.

# 8
  • Мнения: 1 817
Сега не знам от зодията ли е, надявам се не, че детето ми е такава зодия и е мъж  Laughing, но някак, да ти го кажат в очите и ти да продължаваш да си търсиш белята...Ако те иска истински един мъж, ще те има, ако ли не, ще се възползва от теб и после няма да си представя живота с теб...Мъже, такава им е тактиката, ние винаги ще бъдем просто марионетките в техните ръце! Така че, сигурна съм, колкото и да си хлътнала, бягай надалеч, защото щом само след месец си със скъсани нерви, представи си след години...Аз така се захласвах по лъвовете, бяха непреодолима бариера. Е, такава си и останаха, докато не открих рибите и не се почувствах...ИСТИНСКИ ОБИЧАНА! Ще намериш някой да ти пали пак кръвта и няма да е необходимо да мислиш тактики, за да си със него, повярвай ми!

# 9
  • Мнения: 2 124
Изобщо няма какво да се мисли, той е скъсал с теб, но не ти го е казал директно, по-добре излез от филма, че има шанс за нещо. Освен това защо зорлем драпаш за нещо, което не е това, което всъщност искаш newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 44 138
А според мен й го е казал съвсем ясно - всичко е приключило.

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 10:21 от Angel_Dust

# 11
  • Мнения: 4 270
Dolce _vita , не е точно съвсем както го обясняваш - този тип мъже са доста специфични и не мога да разбера защо винаги , когато има проблем в една двойка , жените изсъскваме "зарежи го" , защо не дадем съвет как да се заздрави връзката.
Много сме силни на съвети , за да покажем колко сме независими и не ни пука , но нали не е опряло до нас самите ... Друга песен се пее тогава. Ти колко връзки си прекъсвала по този начин?

Подкрепям мненията на момичетата, че героят няма сериозни намерения.
axel_chiara2430, кое му е специфичното на този мъж и от какъв тип точно е?
Този мъж няма никакъв интерес към авторката, разнообразява се, никога не променя плановете си заради нея, "с една приятелка е", на кое точно му викаш връзка?
А с това:

...просто му изпрати кратко съобщение с целувка и липсваш ми , нищо повече , дума повече ще провали всичко. Успех! Hug
тотално ще го отблъсне! Лично мнение!

# 12
  • Мнения: 3 031
Човекът няма грам интерес към авторката, какво значение има скорпион ли е, стрелец ли е?

# 13
  • Мнения: 1 136
Herz извинявай , но съм пропуснала "1месец" , в такъв случай подкрепям мнението на всички останали , че връзката е приключена . Аз говорих от личен опит като жена , живяла 5 години с мъж скорпион и продължаваща да има прекрасна връзка с почти никакви аргументи... Дано да продължава така връзката ми!
Към авторката : моля приеми извиненията ми и игнорирай съвета ми!

# 14
  • Мнения: 4 270
Herz извинявай , но съм пропуснала "1месец" , в такъв случай подкрепям мнението на всички останали , че връзката е приключена . Аз говорих от личен опит като жена , живяла 5 години с мъж скорпион и продължаваща да има прекрасна връзка с почти никакви аргументи... Дано да продължава така връзката ми!Към авторката : моля приеми извиненията ми и игнорирай съвета ми!

 Peace Пожелавам ти връзката ви да бъде все така прекрасна!

Общи условия

Активация на акаунт