90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 295

  • 23 966
  • 759
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 388
препоръчаха ми диета след като видях как видимо се стопяваха килограми на познати хора Hug Hug Hug Hug
благодаря за приемането

# 106
  • Мнения: 858
Фифи ще ви науча на точени и  дърпани баници, погачи и шиене на гоблени, с всички тънкости   chef bowuu

# 107
  • София
  • Мнения: 2 817
Ох, баници - много обичам. Ама с тази диета - няма как.  Joy hahaha Ще трябва да почакам до почивката за баница.  Още има-няма 2 месеца.

# 108
  • Nederland
  • Мнения: 856
Фифи ще ви науча на точени и  дърпани баници, погачи и шиене на гоблени, с всички тънкости   chef bowuu

Ето това е човек на място! Wink Hug


mimi4, добре дошла и успех!  bouquet  Това наистина е най-ефективният режим с най-трайните резултати, без преувеличение!

# 109
  • Мнения: 3 961
Мая, видях, че препоръчват тази рецепта за козунак, аз лично не съм я правила.

Скоро не съм отчитала меню. Днес ми беше белтъчен ден.
З - 2 банана
О - 6 пълнени гъби с смес от извара и пънчетата, отгоре с кашкавал, зелена салата с малко кис. мляко
В - 3 гъби, зелена салата с още по-малко мляко и останалата извара, която не беше много като количество

# 110
  • Мнения: 858
menyanthe защо да не можеш да ядеш баници  newsm78, може с праз лук но без сирене

# 111
  • София
  • Мнения: 2 817
Е, точно, де - аз обичам такива - с яйце, сирене, мляко.... Без сирене, за мен не е баница.  Joy

# 112
  • Мнения: 858
аз обожавам всички видове но и с праз обичам  Joy
Мая не видях кога си пуснала рецептата за козунака, ти правила ли си го  newsm78

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 22:31 от Ади-99

# 113
  • Мнения: 1 180
Еее Мими забелязали сме, че има усет към красивите неща и още как  hahaha
Фифи красота и във ФБ имаш страхотни снимки, нали теб те добавих  newsm78
Ади  Heart Eyes
И аз се нареждам за рецептата за козунака. Днес хапнах домашен от маминка  Heart Eyes но искам и хлебопекарната да пробвам. Още следващия ВГХ ще я пусна да върти  Heart Eyes

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 2 139
Мими  много ни е хубав града. " Най добрия град за живеене"  Grinning.
Скрит текст:
Не бих го заменила за столицата, но ако питаш майка ми дори сънува че е в София студентстването и е минало там, но бленува за едновремешната София която много се е променила.

Фифи непременно ще се допитам до теб ако е удобно, за забележителности в Ротердам дано в близкото бъдеще го посетим Praynig. За РД догодина мъжа ми ми е обещал да ме води в Дубай, но какво да се прави там само по молове може да се ходи, а и май месец ще е голяма жега newsm78

# 115
# 116
  • Бургас
  • Мнения: 2 139
Мими  много ни е хубав града. " Най добрия град за живеене"  Grinning.
Скрит текст:
Не бих го заменила за столицата, но ако питаш майка ми дори сънува че е в София студентстването и е минало там, но бленува за едновремешната София която много се е променила.

Фифи непременно ще се допитам до теб ако е удобно, за забележителности в Ротердам дано в близкото бъдеще го посетим Praynig. За РД догодина мъжа ми ми е обещал да ме води в Дубай, но какво да се прави там само по молове може да се ходи, а и май месец ще е голяма жега newsm78

Лека нощ момичета и момчета лягам, че утре рано трябва да ставаме за градина, че тоз един час напред много ни бърка поспаливците.

# 117
  • Мнения: 28 572
Мая, аз съм от София, и моята майка не иска да чуе да се мести в Бургас hahaha, а годините минават и трябва да я взимам насам.... hahaha незнам как ще се преборя...
Фифи пясъчните фигури са интересни но Изложбата на цветя е неповторима.....дори в предни години е била още по хубава, със засилено международно участие....но липсата на финанси и там се отразява....
Вилянка мерси hahaha, ако знаеш какво правя в момента, пека шоколадов кекс на кукъра по тяхната рецепта, но с трошени бадеми не орехи или лешници, просто това имах....след малко лягам, мъжът ми като свирне кукъра го изключва, вадя го на сутринта и заливам със заливка, половината ще носи в офиса.....тръгна легенда , че жена му готвела много хубаво hahaha................да са живи и здрави кукърите hahaha
Илянка страхотни са!

# 118
  • Мнения: 1 180
Мими тази вечер три пъти спомена кукъра  #2gunfire Недей така- болна тема ми е  #2gunfire Поне една седмица не го споменавай  hahaha
Илиянка  Peace
А на мен хич не ми се спи, то все едно няма десет часа  ooooh!

# 119
  • Мнения: 28 572
Специално за Фифи
http://prikachi.com/images.php?images/577/8014577P.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/578/8014578X.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/580/8014580q.jpg

Снимките са от телефон и качеството не е хубаво! Лягам доспа ми се, с това ново време hahaha
вилянка ще дойде и твоят.....и ще се развихриш.... Joy Joy

Последна редакция: пн, 30 мар 2015, 20:26 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт