трябва ли помощ?

  • 1 062
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
От скоро имам проблем относно храната! Като малка бях доста пълна, поради което получавах доста обиди. Сега в момента съм с нормално телосложение, нито дебела, нито слаба. Преди около година имах доста проблеми, стигнах до психиатър защото си мислих че съм болна от неизлечима болест. Нещата се нормализираха, живея си почти добре. Отскоро започнах режим, но свърши. Отслабнах почти до килограмите които исках, но се появи нещо ново. Понякога ми се прияждат много от забранените храни- например нещо сладко, мазно и т.н но когато го изям усещам сякаш вина и си казвам че ще надебелея и че трябва да повърна. Опитвам се, понякога не успявам и ми става още по-тъжно, но когато повърна се чувствам някак освободена и спокойна.  Не го правя всеки ден но за две седмици ми се случи 4 пъти ( около 2-3 не успях). Това пътя към булимия ли е или просто нещо временно което сама мога да спра? Така ли започва булимията? Има ли хора които са минали по този път и биха ми дали съвет какво да направя ? Благодаря предварително и за сведение, момиче съм на 22 години. Извинявам се ако това не е подходящия раздел, ако има нужда нека темата бъде преместена.

Последна редакция: пн, 30 мар 2015, 01:54 от sve7ll1

# 1
  • Мнения: 3 031
Ако не спреш, това е пътят. Посети психолог.

Общи условия

Активация на акаунт