Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 136

  • 73 218
  • 723
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Божеееее, бомба е паднала, освен че научих за Мода и че цели две патета ще се заселват там Joy Joy Joy Аз мисля да идвам само на гости, че бързо ми омръзва една и съща гледка hahaha, ще обикалям по всите патета по света Heart Eyes... по ми е интересно Laughing

да си припомним Ийит, че пак настъпи суша Simple Smile







# 436
  • Венера
  • Мнения: 858
Дано всички да са на почивка и за това да е толкова тихо тук. Hug

# 437
  • Мнения: 9 541
 Неолита Hug

Малко домашен смях Joy Joy Joy
Повечето патета знаят, че аз си гледкам Karadaglar /по мотиви на "Братя Карамазови" от Достоевски/, останаха само 9 серии още Wink
Та вадя си аз днес една фотка на Гюлали от сериала за да я постна в мамата....и се отнасям с неканени, но обичани гости...сега тръгвам да прикачвам фотката за да я постна и откривам следното творение на десктопа Mr. Green
Сравнете сами:



и



Отивам да разследвам кой ми погоди това newsm09

# 438
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy много е куул, шъ знаеш  hahaha hahaha hahaha

аз се завърнах. бях малко болна и не съм сядала на компа, защото бях с постоянно главоболие, но от днес, да чукам на дърво, съм по-добре  Hug гуш за всички!

# 439
  • Мнения: 9 541
Лакунчик Hug, радвам се, че си оздравяла! Само такива новини да се чуват от всите патета! smile3521

Значи cool, а? Wink Ще видите вие, какво ще ви правя аз, дето се гаврите с едно от севгилитата ми rotfImbo

Ето какво ви чака  Laughing
https://www.facebook.com/ibrahimcelikkoladdictedgreekfans/videos … ype=2&theater
...само ще има смяна на спаринг партньорите срещу Ибрахим Heart Eyes

# 440
  • Мнения: 5 229
Патета, как сте днес? Аз съм добре засега, скоро не съм писала тук, защото нямам нищо интересно за споделяне. Желая ви приятен обяд (гледам, че станало време) и ви прегръщам всички!  Hug



аз се завърнах. бях малко болна и не съм сядала на компа, защото бях с постоянно главоболие, но от днес, да чукам на дърво, съм по-добре  Hug гуш за всички!


 Hug

# 441
# 442
  • Мнения: 40
Привет! Айде още Иййт




# 443
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
За Патрончев ваканцията преваля  Grinning



"Yuzyillik muhur" soon on TRT1

# 444
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864

# 445
  • Мнения: 9 541

 Hug патенца!

Интересна снимка Peace Ийит ми прилича на древногръцки бог на Олимп, но може да мине и за отшелник Laughing

# 446
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 447
  • Венера
  • Мнения: 858
Леко повдигане на страстите от мен:

Yusuf Çim







Celil Nalçakan





Burak Özçivit







İbrahim Çelikkol







# 448
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Леко, леко... колко да е леко  Joy Чак по врата се препотих  Mr. Green

Нео, явно и ти като мен си падаш по циганета. Русото не те влече, галиба? Thinking

Новото ми цигане: https://www.youtube.com/watch?v=5owHOiETwd8

барабанистчето  Heart Eyes

# 449
  • Венера
  • Мнения: 858
 Naughty Нео не подбира, при всичко тя се спира.  Laughing
Този бей е готин, но имам генерален проблем с брадата му, което значи, че целият е твой.
Само на мен ли така ми се струва или Ибрахим Челиккол е започнал много да кифлее?

Общи условия

Активация на акаунт