Искам да кажа ... (31)_06.04-12.04

  • 45 353
  • 1 142
  •   1
Отговори
# 750
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз витамин С си пия при всеки цикъл, за да поспра китобойната, че иначе...тампони нетампони, дири оставям Sad. Ще си взема пак Примолут сигурно, поне е изпробвано.

# 751
  • Мнения: 9 487
Аз дъм го отлагала с витамин Ц и лимони.

# 752
  • Мнения: 4 785
Хора не си правете такива експерименти с Примолут и подобни. Това не е шега работа! Не си заслужава за едната ваканция.

Иначе и аз винаги съм в цикъл по почивките...шанс.

Отивам да снимам, да кача малко снимки да си похваля и да ходя да спинкам  Wink Багаж не съм стягала...

# 753
  • Мнения: X
И аз с витамин Ц. Но през следващите месеци настана хаос.

# 754
  • Мнения: 22 518
Kristin, това е рецептата,  но аз правих доза и половина.  В хлебопекарната се меси и втасва...и после  още 30мин  във фурната  на 50С.

# 755
  • Мнения: X
Моите за 30 мин никога не успяват да втасват. Последния път 50 мин.

# 756
  • Мнения: 1 972
Kristin, това е рецептата,  но аз правих доза и половина.  В хлебопекарната се меси и втасва...и после  още 30мин  във фурната  на 50С.

Нямам хлебопекарна така, че отпада......  Благодаря Simple Smile Хлебопекарна не искам да си купя, че ще настане хаос с килограмите ми и в кухнята вероятно също  Laughing

# 757
  • Мнения: 22 518
Kristin, това е рецептата,  но аз правих доза и половина.  В хлебопекарната се меси и втасва...и после  още 30мин  във фурната  на 50С.

Нямам хлебопекарна така, че отпада......  Благодаря Simple Smile Хлебопекарна не искам да си купя, че ще настане хаос с килограмите ми и в кухнята вероятно също  Laughing
То  не е нужно, аз просто там слагам да се меси.
Ти ще си го замесиш на ръка, както пита. И оставяш на топло да втасва. Simple Smile

# 758
  • Мнения: 22 518
Моите за 30 мин никога не успяват да втасват. Последния път 50 мин.
Извън  машината след 1час втосване...още 30мин  във фурната  слагам. 
После като са готови оплетени  за още 20мин. ..и чак тогава  пека.

# 759
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Със секс Laughing знам, че се забавя...около 9 месеца някъде:lol:. Ама за предизвикване...ненадеждно ми се вижда.
А да, за деветте месеца също е вариант.
Иначе за предизвикването беше само предположение, не знам дали би подействало винаги.

Аз пък съм голяма късметлийка. При мен никога не се знае кога точно ще е, преди беше долу-горе точно, но сега взе да ми прави номера с плюс и минус 5-6 дни. Но при почивки все ми се е падало или да съм в края или изобщо

За витамин Ц знам, че намалява малко интензивността, ако е много обилно.

# 760
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Никога не ме е интересувало точно кога ще ми дойде мензиса-все е лек-два три дни. Не съм се замисляла досега как да го отложа.
Но, откакто е точен като часовник, лек, без никаква болка-бременност не настъпва.
Че аз с детето като забременях беше на късмет-има-няма.  Confused Даже го определям като късмет за онези години на неточни цикли. Може би това ми е бил единствения късмет!

# 761
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Чувала съм, че когато е много лек, не е имало овулация през месеца. Не знам вярно ли е.

# 762
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Със секс съм го предизвиквала моя. Не умишлено, но като ми се случи няколко пъти и разбрах, че става номера. Simple Smile

# 763
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Чувала съм, че когато е много лек, не е имало овулация през месеца. Не знам вярно ли е.
Заинтригува ме.  ooooh! Единственият ми ПМС е напрягане на гърди. Даже болка.
Не че си пожелавам тежък цикъл ама...

# 764
  • Мнения: 4 785
Хора, козунака стана уникално добър. А конците.... малееее, не съм виждала повече на козунак, аз съм била много добра бе, вярно, че мъжът ми го доомеси  де, ама... По снимките не се вижда много, но съм на тъмно, че някои спят на дивана  Crossing Arms Давам и рецептата, някой я беше пуснал тук - линк. Явно начина е в месенето, както са го описали, но месихме доста де. Но козунак правя за първи път, спазих точно рецептата, само си активирах маята предварително и сложих допълнително лимонова есенция.

Скрит текст:
По цветни са яйцата, но с тази светлина, толкова  Crazy

Това е малкият козунак, който разчупихме, за да пробваме







Общи условия

Активация на акаунт