Денят, в който е написана съдбата ми - Kaderimin Yazıldığı Gün

  • 102 097
  • 615
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Денят, в който е написана съдбата ми -
Kaderimin Yazıldığı Gün


Резюме
Това е историята за борбата на една сурогатна майка да запази бебето си, когато чрез обрат на съдбата тя открива, че то е собственото й биологично дете. Историята става все по-сложна, когато тя се влюбва в бащата на бебето си.
Заможно семейство очаква единия от синовете им да има наследник. Когато съпругата му не може да забременее, те намират сурогатна майка в лицето на Елиф. Младото момиче има отчаяна нужда от пари и бива лесно измамено от семейството. Когато тя открива, че всъщност е биологичната майка на бебето, тя се бори, за да го вземе обратно. Нещата допълнително се усложняват от любовта, която се заражда между Елиф и Кахраман, докато могъщата фамилия отвръща на удара и отказва да върне техния наследник.


Всеки вторник от 20.30 часа по Star tv
Може да  гледате сериала онлайн тук:  

Информация за сериала можете да намерите тук:



[

С участието на :






[

Продукция на: ОЗ Turkey Medya  
Режисьор: Sadullah Şentürk  
Сценаристи: Muharrem Buhara, Özlem Atasoy  
Изп.продуцент: Aynur Sayar
Музика: Aytekin Ataş, Erdem Doğan  

[

smile3525 newsm51 newsm10             
 love001   love001  love001           
[

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Позволих си да пусна нова тема, защото смятам, че сериалът заслужава тема с повече информация. Peace

tigasa1  Hug Hug Hug Hug - с най-добри чувства към теб.


# 2
  • Мнения: 5 486
Радвам се за тази тема. Аз и без това бях писала, че не е издържана и имах забележка от администратор. Български превод не съм направила на заглавието. Даже помолих друг да я пуска. А изтриване не мога да направя. Който може старата тема да я махне, да го направи. Аз няма да се справя. Новак съм в това отношение.

# 3
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Бризче, Благодаря ти Hug
Запис и от мен Hugтук ли сме вече Embarassed

Последна редакция: вт, 14 апр 2015, 21:24 от ludetina ulusoy

# 4
  • Мнения: 5 462
Кога ще дават по турската тв 25 серия? newsm78
В кой ден и от колко часа ?

# 5
  • Мнения: 13 596
Бризче, благодарности за новата тема!  Hug Hug
Прекрасно е оформена! Hug Heart Eyes



Двете змии заливат с отрова и Кахраман, и Елиф. #Crazy
Но ми е интересно наемният убиец отказа ли да извърши поръчката на Керем?  newsm78 newsm78

# 6
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Кога ще дават по турската тв 25 серия? newsm78
В момента се излъчва

# 7
  • Мнения: 5 462
Кога ще дават по турската тв 25 серия? newsm78
В момента се излъчва
  bouquet

# 8
  • Мнения: 13 596
Всъщност какво се случи - случи се поговорката "Който копае гроб другиму..." ooooh!
Керем е улучен в сърцето... Shocked Но обикновено главните герои оцеляват... Thinking

# 9
  • Мнения: 5 723
Трябва да оцелее /освен,  ако  актьора се е цанил в друг сериал/за да отговаря пред всички ,дето цял живот са го носили на ръце  #2gunfire #2gunfire

Неблагодарник!!!

 По какво се различава от Максут???? Жалко за образованието му!

# 10
  • Мнения: 5 138
Бризчеее  Hug Hug Hug

И каква стана сега , то бе ясно по средата на сериал сватби не се правят  Crossing Arms

# 11
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Дадоха трей-Керем умира.Майка му обвини Елиф ooooh!всички са смазани и Елиф тръгва от болницата май Rolling Eyes.Нищо хубаво не се очертава

# 12
  • Мнения: 5 723
Пак ни вкараха в коловоза /шаблона ....Сега борба за бебето от Йорукханови ,идва времето на мръсотиите на Максут и ииии..... #Crazy #Crazy ooooh! ooooh! ooooh!

# 13
  • AMS
  • Мнения: 6 451


Бризче, благодаря за новата тема!!!

Kaderimin Yazıldığı Gün  

eп. 25


http://www.startv.com.tr/dizi/kaderimin-yazildigi-gun


Фрагман еп. 26



https://www.youtube.com/watch?v=QmClOXN2WFk


http://www.startv.com.tr/dizi/kaderimin-yazildigi-gun/fragmanlar … 26-bolum-fragmani

Последна редакция: вт, 14 апр 2015, 23:59 от *Diva*

# 14
  • Мнения: 5 723
....да беше улучил Къймет 'анъм в кратуната гадна,еее тогава щеше да има правда ,защото всичко започна от нея ,то натякване ,лъжи , измами ,гьон сурати ....

Общи условия

Активация на акаунт