Каква паста за зъби използвате?

  • 35 525
  • 92
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 124
Здравейте,ами имам като запитване какви пасти за зъби използвате,тъй като постоянно бълват гръмки реклами как "Ще избелите зъбите си за 5 дни" ,та искам да попитам вие на какви марки се доверявате,или ги разнообразявате ,от кои пасти сте имали реален ефект?Ще започна първа.Ами последната паста която купих е Крест от български сайт който ги внася,чувала съм много добри отзиви от нея и реални резултати в избелването.Американско производство,ще се радвам ако някой има мнения от нея да сподели . Thinking Peace

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 21:58 от Anastasia Steele

# 1
  • София
  • Мнения: 939
Аз от скоро използвам Айона - немска паста за зъби с противовъзпалително действие и за времето, което я ползвам мога да кажа, че е най-добрата за мен. Имам парадонтоза и ми се топи костта. С тази паста за зъби кървенето на зъбите ми тотално изчезна. Пастата си я купувам от Аптеки Ремедиум на цена около 6,50 лева за 50 мл. Количеството необходимо за едно измиване на зъби е колкото лещено зърно. Пастата определено си заслужава.

# 2
  • Мнения: 118
Ооо да, нека кажат какви пасти използват повечето момичетата. Аз от години ползвам Акуафреш, само защото единствено с нея усещам,че зъбите ми са чисти. Но не е добре да се ползва една и съща паста. Затова ще се радвам, да споделят и другите. Иначе, като усетя че ми се подуват венците и ползвам парадонтакс. Писна ми от масовите пасти за зъби в масовите големи маркети, все едно и също!! #Crazy

# 3
  • Мнения: 113
Използвам Елгидиум като редувам тези за антипплака, антикариес и избелваща. Доволна съм също от Trisa и Пародонтакс.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Използвам Елгидиум като редувам тези за антипплака, антикариес и избелваща. Доволна съм също от Trisa и Пародонтакс.
Peace  Peace   Peace  Абсолютно съвпадение с мен. Simple Smile Силно пречоръчвам Елгидиум.

# 5
  • Мнения: 8 804
Записвам се, защото искам малко да избеля зъбите си. По възможност с паста, макар че едва ли ще стане....Гледах по разни сайтове, но....не знам... Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 124
Записвам се, защото искам малко да избеля зъбите си. По възможност с паста, макар че едва ли ще стане....Гледах по разни сайтове, но....не знам... Rolling Eyes

Аз гледах тия дни за едни лепенки ,но ми се видя скъпо ,но пък казват че давали резултат - http://crest-bg.com от този сайт си взех моята паста ,там има и тях но първо ще видя как ми действа пастата и ще напиша мнения. Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 967
  За избелване съм най-доволна от Колгейт MAX WHITE ONE OPTIC .
Дава моментален резултат/ поне при мен/.

# 8
  • Мнения: 513
Аз ги редувам, не ползвам едни и същи.
Избелващите трият прекалено много емейла и съответно не са добри за зъбите.

# 9
  • Мнения: 380
Вземам различни, но предпочитам сенсодин, пастата за зъби на алверде, парадонтакс без флуорид от това, което може да се купи тук. От чужбина си нося и едно комплектче то 2 пасти аронал и елмекс, то ми харесва най-много, едната против кариес, другата за венците, едната се ползва сутрин, другата вечер.

# 10
# 11
  • Варна
  • Мнения: 124
Преди съм вземала и на Парадонтакс от май тази,вътре е розовеникава,действа добре на венците ,но не е освежаваща.

# 12
  • София
  • Мнения: 577
Единствената паста, която има реален ефект, според моите наблюдения, е на Бланкс. Ползвала съм обикновената и тази за пушачи. Втората ми харесва повече и има по-добър ефект.
По принцип ползвам Колгейт.

# 13
  • Мнения: 3 122
В момента съм с аквафреш. На Крест не понасям вкуса. Редувам ги, защото съм чувала че е добре да се сменят. Досега не съм срещала паста за зъби, която наистина избелва, колкото и да я рекламират за това. А най-голямата ми грешка е, че си купих едни лентички за избелване. От тях не само че не ми се избелиха зъбите, но и ми станаха прозрачни. Така че за избелване се доверявам вече само на зъболекари и то не на всички.

# 14
  • Мнения: 1 037
Записвам се, защото искам малко да избеля зъбите си. По възможност с паста, макар че едва ли ще стане....Гледах по разни сайтове, но....не знам... Rolling Eyes

Аз гледах тия дни за едни лепенки ,но ми се видя скъпо ,но пък казват че давали резултат - http://crest-bg.com от този сайт си взех моята паста ,там има и тях но първо ще видя как ми действа пастата и ще напиша мнения. Peace
Аз ползвах преди няколко години лентичките на Крест /мисля, че бяха Класик/. С една приятелка си поделихме кутията и съответно аз използвах 10 лентички за горни и долни зъби. Резултатът беше видим още след първата лентичка и не само за мен, а и за околните! Използвах точно 5 лентички, защото белотата, която постигнах ми беше абсолютно достатъчна. Честно казано въобще не очаквах кой знае какви резултати Simple Smile Освен това нямах никакви странични усещания като повишена чувствителност например...Пак съм намислила да си взема, но най-вероятно ще комбинирам пак с някоя приятелка, за да не ми е толкова скъпо.
И да съм по темата - ползвам Лакалут Уайт в момента.

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 09:29 от sugar_baby

Общи условия

Активация на акаунт