Тема Незабравима (Unutulmaz) 253 ,"Kara Ekmek"

  • 42 329
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро, Незабравими! Някой ще каже ли какво представляват тези фигурки по ризата на Серхан - букви, картинки, символи? А, да и евентуално откъде може човек да си купи такава ризка или пък да си ушие? Да не трябва само при Еда да се ходи, че взимала скъпо!

# 496
# 497
  • София
  • Мнения: 1 395
По ризата така и не мога да разчета какво пише, обаче отзад съзирам две лодки с имена "Харун" и "Еда 92". Защо 92 - не знам!

# 498
  • Мнения: 152
Батко остарял, побелял, безвкусно облечен...., но като го видя и отвътре ми става едно такова хубаво.....  мило.... В момента гледам Любов и наказание.....,какво да кажа, освен че най-хубавото на този сериал са рекламите, които текат отдолу на Незабравима.  Дано е вярно за нов сериал с него. Вече няма такива шедьоври, както преди няколко години, но заради името му съм сигурна че ще събере аудитория.

# 499
  • Мнения: 570
Тук си представям ,че се снима римейк  на Клетва и Йозито и Серхан са в главните роли. Mr. Green


# 500
  • Варна
  • Мнения: 329
 wavey lovekiss



Развъртя се нещо Серхо- тук снимка, там две... Нощен живот, туй, онуй... Thinking
Поне знаем, че не е хванал гората, както беше направил по едно време! Grinning
Пък тая песен за новата роля я слушаме вече втора година...  Whistling
Ха дано най-накрая, че ми се изчака чакалото! Crossing Arms

# 501
# 502
  • Русе
  • Мнения: 2 236


Нищо, че е почти обяд - кафето идва! Party Незабравимка ми услужва със снимка, за да не е напълно спам поста ми!  love001
Приятна неделя, незабравими! newsm51

# 503
  • София
  • Мнения: 1 395
Ако случайно не сте го видели и ви предстои да пътувате из София...

Скрит текст:
Въвежда се съвременна организация на движението за заснемане на филма „Баща ми Джемил, майка ми Тюркян, сестра ми Мелда”, който се явявява трети предпоследен сезон на нашумелия турски сериал „Незабравима”, съобщиха от пресцентъра на Столична Голяма Община. Забранява се престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на някои модели „БМВ” и едно „Порше”, ползвани от  снимачния екип и актьорите, играещи в главните роли, както следва:
- От 08,00 до 20,00 часа на 13 юли на ул. „Загоре” между ул. „Цар Иван Асен ІІ” и локалното пътно платно на бул. „Цариградско шосе”.
Забранява се влизането на пътни превозни средства за максимум от 3 /три/ секунди за заснемане на кадър под душа, както следва:
- от 0600 до 10,00 часа на 4 юли по ул. „Пиротска” между ул. „Средна гора” и ул. „Странджа”, без да се пречи на трамвайните мотриси и филмовите актриси.
- от 13,00 до 16,00 часа на 15 юли по ул. „Бунтовник” между ул. „Николай Лилиев” и бул. „Черни връх”.

# 504
  • София
  • Мнения: 1 395

Преди минути даде своя вот на гръцкия референдум турският актьор без право на глас Серхан Яваш, облечен в бяла кошуля с извезани на нея гръцки букви и широко усмихнат под гъстата си бяла брада, направи изявление пред журналистите, окупирали училището в кв. Кипсели Атина, където той гласува, предаде агенция "Анадолски новини".

# 505
  • София
  • Мнения: 1 395
Аууууууу ,то Йозлемчето няма да срещне,ама  други да  Sick дано е фенка Praynig.


Бяла риза

С бяла риза под брадата
и с каскета на главата
ще посрещна аз зората.
Бързо слънце да изгрее
да изгрее да залезе,
че да хвана пак гората.

С бяла риза аз ще бъда,
бяла риза със шевици,
но пази се ти пази се,
С бяла риза аз ще бъда,
бяла риза със шевици,
но пази се ти пази се,

Снощи вечер в механата
срещнах аз мома позната,
с черни очи кат маслини
Нова роля ще ми реди
чудни думи тя ми рече
и във верност ми се врече.

Вече съм артист от класа,
много лесно се не давам,
дали туй не е измама,
малко хитро ще опитам,
тази дама да изпитам,
с бяла риза под брадата.




Не че правя аналогии, ама.....Верно на снимката Ричърд Гиър е с някаква оръфана шапка, а не с каскет, обаче стават грешки понякога.

Скрит текст:
Френска туристка стана знаменитост в Ню Йорк с жест на състрадание към местен бездомник. Без изобщо да подозира кой е той всъщност! Историята бе разказана от "Ню Йорк поуст" и бързо се разнесе по света.Карин Гомбо се разхождала из американския град със съпруга си и 15-годишния си син, когато забелязала бездомник да рови в кофа за боклук. Приближила се и му предложила парче пица, останало от семейния обяд на крак.
"Мъжът ме попита: "Какво има в пакета?" Опитах се да му отговоря на английски, но се получи нещо като полу-английски, полу-френски. Казах му: "Пица. Извинявайте, вече е изстинала!" Мъжът явно ме разбра и отвърна: "Благодаря, Бог да ви пази!", разказва Гомбо.

Последна редакция: нд, 05 юли 2015, 17:46 от bganio

# 506
  • Варна
  • Мнения: 329
 wavey lovekiss
Нова снимка на една наша добра позната- щастлива съпруга и майка на двама сина-Сарп и Кайа и успешна актриса, Синем Йозтуфан! Heart Eyes

И за нестихващия ентусиазъм на Бганио   bouquet

# 507
  • Мнения: 80
wavey lovekiss
Нова снимка на една наша добра позната- щастлива съпруга и майка на двама сина-Сарп и Кайа и успешна актриса, Синем Йозтуфан! Heart Eyes

И за нестихващия ентусиазъм на Бганио   bouquet

А,колко хубаво!
Не знаех,че Синем има и второ детенце !

# 508
  • Мнения: 80
Я, на каво попаднах при рускините

Сценарий сериала «Kara Sevda», выпускаемого компанией Ay Yapım, повествует о жизни горного инженера Кемаля (Бурак Озчивит). Съемки проходили в угольных шахтах района Зонгулдак.
Режиссер сериала – Хиляль Сарал, сценаристы –Аныл Эке и Озлем Йылмаз.

Това наша Йозка ли е?

# 509
  • София
  • Мнения: 1 395
Е защо да не е Йозка? Тя по едно време пишеше песни, докато беше с Берксан, а сега може да е прописала и сценарии. Само не съм чувал да е изготвила проектозакон, докато беше женена за Ахмет, но може пък и това да е станало без наше знание.

Общи условия

Активация на акаунт