Каза ми, че си е изгубил чувствата към мен

  • 8 384
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Каквото и да ти кажем, не познаваме приятеля ти и не сме му в главата. Говори с него, не с нас. Не виждам защо да не засягаш темата с чувствата. Ако аз съм толкова силно влюбена в някой и той ми изтърси, че вече няма чувства....няма да стоя, тихомълком да се въртя около него и да чакам да си върне чувствата. Сядате на 4 очи, питаш ясно и спокойно какво е имал предвид, вижда ли ви заедно занапред, кавгите, за които говориш и истериите ти(както ти ги наричаш) как му влияят, това ли е проблема или къде е. Хубаво искаш да се бориш за връзката, ама недей като кон с капаци. Първо виж дали има смисъл и начин да се оправят нещата. Насила хубост не става. Може да е преувеличил под влияние на емоцията, а може и да е бил напълно искрен. Само той може да ти каже кое от двете.

za sujalenie towa ne moga da go kaja o6e sus sigurnost. Mislq si 4e trqbwa da pootmine malko wreme da se pouspokoqt ne6ata i togawa da se misli obektiwno po wuprosa. Togawa moga da go pitam ,,ti seriozen li beshe ili beshe prosto moment na slabost,,. Wqrno e 4e az si go poznawam nai dobre no i az samata ne znam kakwo mu se slu4a w glawata. Otgowora trugni si ,otiwai si, ne e otgowora za men. Po tazi logika kakwo, wseki put kato stane zle da si hodq? Ami i na men mi se e slu4walo da ne 4ustwam ni6o, dori negatiwnost da izpitwam ama w kraina smetka towa 6e se slu4wa s wseki. A tozi pone si zaslujawa puneneto. Toi za dwe godini wednuj ne mi se razwika ne mi se razsurdi ne me obidi ne mi se nakara. Wseki put me slusha i ne krie taini. A za tazi tupotiq s iznewqrata o6e powe4e se sumnqwam. Goworim si wse o6e po telefona i se smeem i w4era beshe edin prekrasen den. Idwa celuwame ot wreme na wreme! Pune se i toi i az se puna i da mu se newidi, ne moje na wsi4ko taka da se reagira s ,,are 4upka,,. I kwo? Towa e nai lesnoto! Nai lesnoto e da kaja ne moga powe4e zareji nqma da stane i da ne se borq. Az ne sum takuw 4owek.

# 31
  • Мнения: 415
винаги има две гледни точки, ти го разбираш по един начин и седиш и се навиваш за някакви глупости, а на него може да му е съвсем друго. по хубаво седнете една вечер на спокойствие и поговорете. ти ще луднеш докато не разбереш за какво го е казал. пък ако наистина думите ги мисли го прежалвай и това е, живота не е кратък да си с някой който не те цени

# 32
  • Мнения: 2 222
Нищо не пречи да се пребориш за чувствата му да ни опровергаеш  Sunglasses


То ако връзките ставаха с борба  #Crazy как ли щяхме да сме живи Crazy

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Правилата на форума са ясни.
Дадохме шанс на авторката.
С обиди, последователни публикации и маймуница, няма как да се постигне положителен ефект.
Заключвам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт