Безамонячна черна боя "Syoss"

  • 1 881
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета  Heart Eyes Предварително се извинявам ако има такава тема някъде, но съм новачка.
   Тъй като наскоро реших, че искам да се боядисам черна и моята фризьорка ми препоръча тази боя, но на други места прочетох доста противоречиви отзиви и още се колебая дали да избера нея или друга, макар че ще се боядисвам за първи път и ще ми интересно ако някоя от вас я е използвала да сподели мнение, или кажете от коя черна боя сте най-доволни?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз ползвам безамонячна черна боя на Лореал,казва се Кастинг,номер 200  и покрива  бялата коса
http://www.lorealparisbulgaria.com/haircolor/colour/casting-crem … sy-chocolats.aspx

# 2
  • Мнения: 252
Здравей,
Последните 3-4 пъти се боядисвам със Syoss и съм много доволна - не пада бързо, цената е много добра около 6-7 лв. Косата ми е лъскава и не е суха.
Аз преди това ползвах Лориал, не намирам разлика между боите освен цената.

# 3
  • Мнения: 13 555
Доволна съм от тази боя. Ползвала съм и  Лореал, но тя е по-скъпа и не мога да я разделя на две, тъй като косата ми е къса и една опаковка ми е много.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 484
Само веднъж ползвах, косата ми стана като слама, ужасно суха и не повторих.

# 5
  • Мнения: 6 195
И моята коса стана суха #2gunfireот тази боя.

# 6
  • Мнения: 10
Благодаря ви, явно си зависи и от косата  и на всеки действа различно  newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
А тази боя  Syoss дали покрива много бели коси?

# 8
  • Мнения: 17
От доста време я използвам, не съм забелязала негативен ефект върху косата ми, но не мога да я сравня с други бои, защото само нея съм ползвала Simple Smile Нищо не пречи да пробваш един-два пъти и да прецениш дали ти харесва, или не, винаги можеш да пробваш друга Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт