Aлергия или ухaпвaне?

  • 4 296
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
Пиеш витамин В1 или В комплекс и насекомите бягат от теб,защото излъчваш миризма,която ги отблъсква,но хората не я усещат. Дървениците са от гнездата на лястовици и влизат през отворените прозорци. Намажи пъпките с ментолов спирт за облекчаване на сърбеж и болки от ухапване.

# 16
  • Мнения: 120
Вчера изневиделица видях, че са ми излезли доста на брой бели, гнойни, малки пъпчици по едното рамо. До сега не съм проявявала алергии към нищо (поне не помня да съм имала), но сега знам ли  Thinking Не ме сърби, нито усещам нещо, просто видях, че са излезли доста и то на едно място. Другаде нямам. Някой да знае, каква може да е причината?

# 17
  • Мнения: 10 072
Вчера изневиделица видях, че са ми излезли доста на брой бели, гнойни, малки пъпчици по едното рамо. До сега не съм проявявала алергии към нищо (поне не помня да съм имала), но сега знам ли  Thinking Не ме сърби, нито усещам нещо, просто видях, че са излезли доста и то на едно място. Другаде нямам. Някой да знае, каква може да е причината?
При вчерашните горещини, всичко е възможно да се появи.
Веднъж при такива температури ми излезе нещо подобно точно там, където минава презрамката на сутиена (не беше китайски, който да предизвика алергия - даже Триумф).
Не ги пипай много и не се притеснявай, ще отминат.
Ако много се притесняваш, намажи внимателно с нещо за дезинфекция - спирт или йод.

# 18
  • Мнения: 120
delpel, благодаря за съвета. Няма да ги пипам (вече Grinning ) и ще почакам 2 дни да видя, дали ще отминат.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт