Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 875
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 491
Мери,като си дойдем ще ти донеса Wink
Петенце,грешката беше моя,мила Wink

Задължително на леля Нинче рецептата за туршията трябва да сложим и Мариетиния кекс Wink

# 76
  • Мнения: 5 405
Гигова, какво ще ми носиш, бре? Аз имам Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 4 903
Сега да споделя какво харесвам и какво не.

Скрит текст:
Книгите - ясно  Mr. Green Жанровете - фентъзи, фантастика, хорър, трилър  Twisted Evil
Тофифи и Рафаело са ми най-любимите бомбони. За шоколада - млечен, може и с лешници; всички останали, които са с някакъв пълнеж са ми  Sick , особено плодов крем (кой го измислИ това безумие!). Пък After Eight e кошмар някакъв  ooooh!
Не пия. Ама хич. И това е добре, защото от колата не слизам  Laughing
Мразя да готвя, това вече е ясно на целия форум  hahaha
Имам 7-годишен син, за когото мрЪ и доста често се вдетенявам покрай него.
Откакто се е родил спрях да нося бижута, в т.ч. и часовник, защото детето е като сврака  hahaha
Претенциозна съм към козметика и парфюми, защото съм чувствителна към миризми и никога не си взимам нещо, което не ми харесва как мирише, ако ще да е най-страхотният продукт на света.
Обичам да слушам музика, най-често в колата - Queen, Dolly Parton, италианска музика и почти всичко, което пускат по Радио-1 или Melody  Laughing
Филми много обичам да гледам, но пусто - все време нямам. Дисни-филмите са ми мнооооого любими, най-много "Красавицата и звяра", защото в много отношения приличам на Бел.
Харесвам сувенири, свързани с филми, особено фентъзи - Game of Thrones, Хари Потър  Heart Eyes
На компютъра си събирам пък такива картинки. То си и личи от сегашното драконско оформление на темата. Всичко де що е феи, магьосници, дракони и митични същества будят интереса ми.
Събирам и магнитчета за хладилник от различни места.
А в книжарница за канцеларски материали съм като луд с къртечница - всичко ми харесва, без реално да го ползвам после. Е не винаги. Обичам красиви тефтери и химикалки.
Обичам конният спорт. Конете са ми любими животни, мъдри и бързи. Когато бях слабичка и хубава, тренирах - огромно удоволствие от движението за мен  Heart Eyes
Обичам да пътувам, да разглеждам различни места, да научавам нови неща и да се запознавам с различни култури. Любима дестинация - Италия. Мечтая да отида някой ден във Флоренция, родното място на любимият ми ренесансов художник Микеланджело.
Другарчето ми да не се притеснява - за мен в тази игра важното е жестът на внимание.  Моля, не ми надписвай книжката! По-добре ми напиши писмо.

Последна редакция: пн, 27 апр 2015, 17:01 от Kally May

# 78
  • Мнения: 2 491
Готова за ядене Рукола Мери Wink
Кали,много изчерпателно и интересно! Ще свърши работа Mr. Green

# 79
  • Берковица
  • Мнения: 475
Кали, благодаря за темата! Hug
Обичам да чета, да обикалям планините, футбола и по-точно Левски, обожавам кафе и сладки неща, харесвам всякакви дребни джунджуриийки. Мило другарче, ще се радвам на всичко от теб, защото ще е от сърце. Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 6 210
Още вчера, когато разбрах кое е моето другарче, ми щукна една идея за изненада.
Днес, когато и то писа, разбрах, че съм се ориентирала много правилно  Heart Eyes.

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Чудя се аз защо само един отговор имам да чета - пък то нова тема, че и 6 страници извъртели Crazy.
Кали, благодаря, толкова е приказно-красива  bouquet!
Всичко изчетох и 100 неща ми се приядоха пък Crossing Arms...рукола не съм опитвала  Embarassed
Изчезвам пак по задачи, край нямат бееее ooooh!.....

# 82
  • Мнения: 10 725
Eто какво благотворно влияние върху работния процес оказва не-участието ми в играта  Laughing
Чак сега минавам да ви нагледам  Hug
Умирам за пица, щедро гарнирана с рукола   Mr. Green

# 83
  • Мнения: 10 922
Кали, не ми стига тази информация, нищо не научих за теб  Hug

Мило другарче, ако искаш ми надпиши книгата, ако не, недей, ти прецени дали го искаш или не. Аз ще се радвам еднакво и на двата варианта Simple Smile

Пък аз да ви кажа съм много объркана, нищо не знам за моето другарче  Whistling

# 84
  • Мнения: 2 491
Как бе Ули,казах парфюм,макарон,парфюм,макарон и нейде м/у тях набутана една книжка Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 6 210
Хех, Кали, каква италианска музика харесваш? Помниш (знеш) ли Рики е повери?

Ули, бе, вчера имахме опознавателен полуден и пак не си объркана и не знаеш нищо, ми не може така, стегни се!
Скрит текст:
Mr. Green Hug

# 86
  • Мнения: 5 405
Ули бе, казах преди няколко странички, върни се да прочетеш пак  Mr. Green

# 87
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Седнах да ви прочета какви сте ги вършили докато съм спяла с кафенце и препечена филийка с масло.

Много жокери, много нещо.  Mr. Green Обожавам сладки неща, но в моя случай няма смисъл понеже едва ли ще стигнат до мен. ( Все още не се знае ще идвам ли до Бг).

Значи снощи седнах да си цъкам на една програмка за бременност и се оказа, че съм по- напред отколкото си мислех. Предвид това, че на лекар съм на 18ти другия месец заради почивката от 1-ви до 15-ти само ще си предполагам. Ще се потвърди тогава. Според моите сметки съм в края на 9та седмица т.е. в началото на 3ти месец.  newsm78 Поне гаденето ще се махне скоро...

Ама хайе да не ви занимавам с моите размисли и страсти.

Това с идеята за рецептурник на Сладкарничката ми се струва страхотна идея.  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 3 297
Повтарящи се .... има, има, може би има .... знае ли се не се ли знае   Mr. Green
Милеее, ти да не подаряваш на мен  Mr. Green силно та заподозрях ... надушвам айряна аз от далече Mr. Green
Аз мисля варианти за подарък на моето другарче  Grinning  Heart Eyes Party
А, предлагам, всеки да напише иска ли книги от списъка си, които ги имаме, заедно с подаръка да приготвим за изпращане за четене  Flutter

# 89
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Аз пък забравих да кажа, че днес видях в една книжарница книгата, която ще взема за моето другарче. Но ще я купя утре по всяка вероятност, защото тогава чакам заплата. Ама ми се вижда рано да пращам другата седмица, понеже 24 май е далече. Иска ми се да наближи празникът, но ще видим, ще мисля за това. Този път няма да поръчвам от сайт, ще купя от книжарница. Ако можех да разбера възрастта на детето на другарчето си.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт