Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 895
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 735
Привет, момичета!

Днес нямах време за вас от работа. Уф. Сега ще се върна да изчета цялата тема най-обстойно.

Кали, благодаря за хубавата драконова тема! Веднага ми напомни на "Серафина".  Hug

Прочетох, че много от вас хвалят "леката" ръка на Нели. Наистина има усет за всичко тя. С моето другарче имам чувството, че ме свързват много неща, чисто интуитивно.

Какво да кажа за себе си: освен книгите, обичам кучета, да се разхождам из планините, да карам колело, лятото обичам да нося гривни и часовници, редя пъзели от време на време, събирам магнитчета за хладилник.  Simple Smile Но мило другарче, не се притеснявай излишно. Книжка и картичка (много ги обичам) ще са напълно достатъчни! Може да пропуснеш шоколада! И аз като Точ обичам солети, овесени бисквити и разни крекери.  Simple Smile

До после, връщам се да чета.  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 2 143
Приятно изморена пристигам в новата тема Simple Smile
Кали, страхотна е!  Hug  bouquet
ДВ, де  Hug
Чета ви подробно  bowuu
Гледам мятат се жокери и кой какво харесва. Добрее. Давайте, давайте. Аз ще мълча и ни едно жокерченце няма да подам  Twisted Evil Миленце, ха да те видя Twisted Evil
Май не остана някой неразбрал що любя, тача и милея  Thinking Няма да пиша повече, казах вече какво искам да видя в пликчето си  Peace Hug Достатъчно и предостатъчно ще е  Hug Hug
Нелко, честити придобивки Hug
Гиговче, поспа ли ... ъъъ ... изучи ли се? Mr. Green
Всички останали са се наработили и са добре.
Мисля да си дочета книгата и да спя Crazy
Утре да не изпишете пак 293847256 мнения  Mr. Green
Лекааааа  Hug Hug Hug

# 92
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Другарче, сувенир от океана искаш ли (Атлантическия)?

# 93
  • Мнения: 2 143
Другарче, сувенир от океана искаш ли (Атлантическия)?
Да Mr. Green Hug Heart Eyes

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Камиче, Сами е с прекратена кампания, фонда се включи при тях, още предния месец  Peace ако става въпрос за този Сами https://www.facebook.com/groups/910307112325795/

Нели, честити придобивки със здраве да си ги носиш, а чантата дано да е голяма, да побира повече парички, книги и парфюми  Hug

Паяче, аз също не бих отказала сувенир от Атлантическия океан  Mr. Green

Рукола, май не съм яла  newsm78 но пък зелении обожавам, днес правих броколи със сиренце и сметана  Blush
Скрит текст:

И като съм тръгнала със снимки да ви споделя такива от Кукленския манастир
Скрит текст:



# 95
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Деси, а ти къде си?  Heart Eyes Много е хубав манастирът. Не знам къде се намира, обаче.  Blush

Паяче, пращай, не питай.  Whistling

Точ,  Hug, дочитай книгата и спинкай. Аз няма да дочета моята, че нещо не ме кефи, но пък ще спя с удоволствие. Скапана съм.  Confused

 Ели,  Hug!

Да не би да гледате как Рачков се мята, а Фънки как се прави, че му  е смешно. Преиграва. Лелеее, големи перверзии, досадно ми е. Аз минах край ТВ-но, но взех, че спрях и се загледах. Добре, че не ме влече.  ooooh!

# 96
  • София
  • Мнения: 5 419
Гледах донякъде ,но съм уморена и ще опна телото.
Утре и аз съм на обучение и няма да ходя на работа.
Нел честити дрешки Hug

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Нели, на село съм  Crazy
Манастирът се намира на няколко км извън Куклен /близо е до Пловдив и Асеновград/.

Аз си признавам, че заради Азис  Embarassed изтърпявам цялото предаване, като ми е фон, а аз съм си из нетЯ  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 5 405
Нели, даже не знам за кое предаване говориш и по-добре. ТВ не гледам, а и в общежитието нямам. Като съм у дома си пускам тип Дискавъри и то върви за фон. Почнах да следя Мастър шеф, нагласила съм даже аларма да си ги пускам през сайта на бтв, че забравям  Mr. Green

Ах, и броколи как обичам  Crazy МП не ще и да чува  Joy

# 99
  • София
  • Мнения: 4 907
Хех, Кали, каква италианска музика харесваш? Помниш (знеш) ли Рики е повери?
Знам ги, Вени, но те са ми твърде ретро.
А за италианската музика харесвам тюрлю-гювеч (ама не загорял в тенджера  hahaha).
Ето в кратце някои неща, отделно инструменталите на Енио Мориконе  Crazy Heart Eyes
Скрит текст:
Alan Sorrenti - Tu Sei L'Unica Donna Per Me
Umberto Tozzi - Gente Di Mare
Adriano Celentano_Soli
Eros Ramazzotti_Se Bastasse Una Canzone
I Pooh_Uomini Soli
I Santa Callifornia_Tornero (тази ми е "ревливата" песен, обожавам я)
Ligabue_Forse Mi Trava
Mietta_Fare L Amorie
Nino D Angelo_Vai
Pupo_Sudinoi
Riccardo Fogli_Quando Nascero Di Nuovo
Al Bano & Romina Power_Felicita
Al Bano & Romina Power_Ci Sara
Al Bano & Romina Power_Liberta
Al Bano & Romina Power_Prima Amore
Eros Ramazzotti_Fuoco Nel Fuoco
Toto Cutugno_L Italiano (тази в момента е хит вкъщи, пеем в дует с Тони всяка вечер  Crazy)
Toto Cutugno_Buona Notte
Umberto Tozzi_Si Piso Dare Di Plu
Umberto Tozzi_Tu
Zucchero_Senza Una Donna
Харесвам много и латино, и френските на Joe Dassin, и детските руски песнички, с които растяхме  Heart Eyes

Ще ви пожелая Лека нощ с най-любимата ми италианска песен  Heart Eyes
Скрит текст:


# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Ах, и броколи как обичам  Crazy МП не ще и да чува  Joy

Колко ми е познато  hahaha дори не си направи труда да опита, има някои неща, които си ги приготвям само за мен  Crazy решила съм някой път и него да изненадам с нещо, което аз не ям например мляко с ориз  Sick

# 101
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Куку!

Леле, какви жокери летяяят, ще има глоби!

Деси, супер манджичка и манастир!

Маришкин, не знам, ще я видим таз работа. Mr. Green

Отивам сега да видя адресчето на другарчето. Краен срок за плащане 24.5 ли е?

Имам подарък смартфон, първият ми лично мой, и съм много щастлива! Много му се радвам!

# 102
  • София
  • Мнения: 6 210
Кали, що ли ми трябваше да те питам, като ги знам всичките  Heart Eyes Hug! А как обичам да пея (разбирай да се дера като газка у баир) на ревливата ти песен...

Честито, Миле  Hug!
Деска, видях ти снимките от манастира, видях и теб - много си хубава  Heart Eyes Hug!

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Вени  Hug
Докато си тук да те питам, дали ще сгафя, ако се пробвам да направя леща в гърнето /като фасула/ във фурната  newsm78

# 104
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Миле, честито и много да те слушка и дълго време да ти върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт