Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 309

  • 56 478
  • 724
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 20:02 от mariana51

# 1
  • Мнения: 23 220


Честита Нова тема


# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Честита и от мен! Да сложа трейлър 3 и въведението към епизод 45.



https://www.youtube.com/watch?v=WwzMxzGx49I

"Мръсни пари и любов", епизод 45 - Трейлър 3 на български. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.


Въведение/Озет към епизод 45 - превод от английски barisea:

     Йомер намира Елиф до горящата барака. Тя не му отговаря нищо. Той влиза вътре и се опитва да спаси Хюсейн. Арда го изкарва навън в последната секунда. Бараката изгаря, а Йомер е в окаяно състояние.
     Единственият, който знае дали Хюсейн е бил вътре, е Елиф, но под въздействието на лекарството тя не помни нищо.  Йомер е сигурен, че тя не е направила нищо на брат му и преценява, че тя ще изпадне в още по-тежък шок, ако я откара в полицията, затова я скрива. Не иска тя да отиде в затвора, затова ще се опита да й помогне да избяга в чужбина. Ще успее ли?
     Ипек смята, че Недрет не е тази, за която се представя, и заедно с Толга започва да разследва миналото й. Двамата откриват важна тайна. Каква е тя?
Скрит текст:
Omer goes crazy after finding Elif front of the burning shack He is not able to make Elif talk .Elif is not able give him any answer . Without thinking he runs into burning shack to save Huseyin . Arda will save Omer in last minute from fire .Shack will burn down to ground .Omer besides himself , Elif is the only person may be know if Huseyin in there or not .However Elif does remember anything.
Omer realized Elif will go into deeper shock if she goes to police station therefor he will take her their home.His goal is to make Elif remember in calmer environment. Elif can not remember anything from effect of drug . Omer is sure for Elif would not hurt Hüseyin. He does not want her to go jail . He decides to kidnaped Elif to sent her out of the country .Will Omer be able to kidnap Elif to sent her out of country .

In the meantime,because of the suspicion, Ipek and Kursat will investigate aunt Nedret . They will reach very important secret about Nedret .What will be the big secret about Aunt Nedret ?

# 3
  • Мнения: 1 007
Да ви кажа, разбрах какво е посланието на сериала, изведнъж ми светна - Пазете се от безусловната любов, по-точно турския й вариант, защото опасността безусловно да ви унищожи е реална и напълно възможна! Smile

# 4
  • Мнения: 3 217


Привет и в новата тема!

# 5
  • Мнения: 20 905
Благодаря за новата тема. smile3525



Ах, тия мечти, нека се осъществят...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Радост за нас - да са живи и здрави феновете!!

https://vine.co/v/eZbWTKZdzjB

https://vine.co/v/eZbW5HWvprv




http://www.atv.com.tr/yayin-akisi?dt=2015-05-06

Очаква ни една дълга серия отново. Безусловна любов - дано всеки я изживее поне веднъж. Амин!   Вариант - любовта е любов навсякъде по света.




http://www.magazincity.com/

Една анкета: "Кой от мъжете актьори е сред най-признатите в чужбина?" - с мишката надолу и анкетата е вдясно.


# 7
  • Мнения: 1 007




Ей така като занарежда, ми пълни душата.

# 8
  • Мнения: 1 951




Ей така като занарежда, ми пълни душата.

И на мене rotfImbo

# 9
  • Мнения: 20 905

Метин, кого ли прострелва?Хюсеин?
Явно Йомер никого не намира в бараката, въпреки желанието си.Хвърля се да спасява Хюсеин, за всеки би се хвърлил..Добре, че Арда е дошъл на време..
Какво погребват тогава?
Има някакво доказателство/останки, че вътре е бил Хюсеин. newsm78

# 10
  • Мнения: 4 966
Тъпо, по-тъпо, най-тъпо... СиЕ.  doh

Р.Р. Барисеа, СЦ са прочели възмутеното ти послание в Универсала по повод къпането. Thinking Но се получи така, че по-добре да не им беше писала... пак криво са те разбрали. Simple Smile))))

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 20:28 от marytza

# 11
  • София
  • Мнения: 1 001
Йомер си мисли, че е изпратил Елиф надалече за да я спаси от затвора, но ми се струва че Елиф за пореден път ще прояви характера си и няма да замине, може би защото знае какво рискува Йомер с това свое решение.

# 12
  • Мнения: 4 966
Много неща приписахте на СЦ. Simple Smile)) Те не го мислят ни толкоз изтънко, ни толкоз издълбоко. Simple Smile)) Пък и на неправилното място споделяте предположенията си. Ама вече е късно и да пишете на правилното. Simple Smile))) Пък и за там бих се замислила, като гледам какъв прочит са направили на критиката на Барисеа.  Joy Не знам защо смятате, че ще има връзка между бащата на Йомер, Ахмет и Таяр... ако имаше нещо такова, до сега да бяха загатнали поне нашите велики списователки. По-скоро и на ум не им е дошло да придават такава дълбочина на драмата, която да води към кръвна вражда. И Елифче... правилно - най-вероятно няма да замине. Инак за кого разчистваха килиите? Simple Smile)) Но едва ли ще е от благородство и мисъл за Йомер. Тя ако имаше поне малко благородство и мислеше за Йомер, нямаше все да го натиква в батака със своенравните си постъпки.

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 21:02 от marytza

# 13
  • Мнения: 1 951
Много неща приписахте на СЦ. Simple Smile)) Те не го мислят ни толкоз изтънко, ни толкоз издълбоко. Simple Smile)) Пък и на неправилното място споделяте предположенията си. Ама вече е късно и да пишете на правилното. Simple Smile))) Пък и за там бих се замислила, като гледам какъв прочит са направили на критиката на Барисеа.  Joy Не знам защо смятате, че ще има връзка между бащата на Йомер, Ахмет и Таяр... ако имаше нещо такова, до сега да бяха загатнали поне нашите велики списователки. По-скоро и на ум не им е дошло да придават такава дълбочина на драмата, която да води към кръвна вражда. И Елифче... правилно - най-вероятно няма да замине. Инак за кого разчистваха килиите? Simple Smile)) Но едва ли ще е от благородство и мисъл за Йомер. Тя ако имаше поне малко благородство и мислеше за Йомер, нямаше все да го натиква в батака със своенравните ти постъпки.
Марица ,сподели за критиката на Барисеа в Универсала.

# 14
  • Мнения: 4 966
Е, как? Не помниш ли, че наскоро Барисеа се възмути, че продължават да НЕ къпят комисаря. Simple Smile)) Беше написала коментар и в Универсала на тая тема. Сега виждаме, че СЦ са взели присърце тази критика. В 45 еп. най-после са го сложили под душа... с дрехите. Simple Smile)) 2 в 1 практикуват... що да си хаби пералнята, като може и да се изкъпе и да се изпере едновременно? Екологично мислене... на СЦ. Simple Smile))  Joy Joy Joy

Р.Р. Косата на този, когото Метин просрелва (а дали наистина среля, или правят просветка както при стрелбата на аби по Елиф, само за да си помислим така?  newsm78) е прекалено тъмна, за да е абито. Имам усещането, че е жена... дали пък не е Ипек? Или Пело?  newsm78 Ще видим в сряда.
А... И комисаря все по-упорито е воден по кривите пътища от СЦ... да може да се постави на мястото на аби си и да не го съди толкоз строго, демек. Я колко пъти го накараха да повтори, че се разкайва за "големите си думи". Тоест, посланието на сериала е - не говори много, че да не ти се налага да съжаляваш за казаното. Щото за простъпките аби тъй и не съжали. Вероятно и Йомер няма да съжали.  Joy Joy Joy Не ме четете неправилно - така го виждат СЦ, не аз. Аз от началото на 2 сезон повтарям, че съсипват образа на Йомер.  Peace

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 21:15 от marytza

Общи условия

Активация на акаунт