Знаете ли кого видях? - тема 27

  • 157 802
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 108
Виждах я веднъж Велинова в Хепи. На мен и на живо си ми е като на екран-груба.

# 76
  • София
  • Мнения: 749
Ива Екимова в Парадайз вчера на обяд. Много красива, стилна и лъчезарна на живо. При положение, че не я харесвам по принцип, вчера се впечатлих. Беше със страхотно свежа оранжева рокля, равни обувки и много сладки къдрици.

# 77
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Хилда Казасян-днес следобяд в Джъмбо на бул.България.
По гласа я познах, говореше по телефона. На вид бях разочарована- много пигментирана кожа,ама много  Tired, със слънчеви очила и вързана на опашка коса. Не ми се стори и много отслабнала. Абе,направо се чудя тя ли беше. Ама,гласът-нисък,дрезгав....тя беше.
С една изсулена черна рокля...
Много ми е лъчезарна и хубава "по телевизора"  Crossing Arms
Хилда и аз съм я виждала на живо. Нямаше да я позная, ако не беше гласът и усмивката й!!! ooooh! Иначе е много лъчезарна и културна! Peace Разговарях с нея и хич не беше надута, нито се превземаше, като някои други родни "звезди"!

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Луиза Григорова пред театър Зад канала. Доста бледа и обикновена.Не би ми привлякла вниманието.

# 79
  • София
  • Мнения: 30 142
Господин Андреев (от "Шоуто на Слави") вчера в МОЛ България ядеше пица с майка си.

# 80
  • Мнения: 2 140
Коцето Калки на книжния базар в НДК.

# 81
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Графа в Парадайз. Май за пръв път го виждам, мислех, че е по-нисък.

# 82
  • София
  • Мнения: 16 196
Нисък си е. Виждала съм го на пътечката във фитнеса преди доста години: по дънки и джапанки, скоростта на ходене по пътечката няма да я казвам  Rolling Eyes Embarassed

# 83
  • Мнения: 2 487
Орлин Павлов днес в ресторант Хемингуей в Пловдив. Беше със слънчеви очила и не бих го познала,  но гласа му го издаваше.  Беше с двама приятели и две момичета на по 18-19 максимум 20 години. 

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Роси (ца) Иванова-Мис България 200.. тази вечер в Парадайз.
Без грим,красива,но с напомпани джуки-предполагам само с хиалурон и МНОГО кльощава,наистина много.Крачетата й колкото моите ръце  ooooh!.Чела съм тук-там,че преживяла някаква житейска драма,ама така и не разбрах каква (а може да е пишело за Роси Черногорова,всъщност).

Преди десетина дни-ДендиТУ, в Мол ъв София.Уникален смешник. Нахлупил една широкопола шапка, като за риба,такава брезентова  hahaha, с бастОна, с онова куче-коте и се въртеше като пингвин,дали буди хорския интерес   bowuu.

# 85
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Вчера видях Христо Гърбов и жена му. Сладури!  Laughing Гърбов ме поздрави с поклон до земята! Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 9 294
Лили Клюкарката вчера привечер пийваше с един господин в заведение в центъра близо до френската

# 87
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Христо Шопов в Парадайз (естествено.. Blush).

# 88
  • Мнения: 1 532
Вчера по обед по Витошка дизайнерката на Knapp, Антония. Готина.  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 30 142
Весела Драганова днес в кола на светофара на МОЛ "Парадайз". Беше с 2 момичета, вероятно децата й.

Общи условия

Активация на акаунт