Сладкарничка за книги - тема 43

  • 25 281
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 198
Съжалявам, че ме няма вече и аз не знам кой ден! Ще наваксам, обещавам! Едни емоции ме тресат, но и за тях ще говоря скоро Simple Smile  Peace

Вече не е на деня, но искам да честитя празника на нашите прекрасни учителки - Нели, Мариет, СливHug Hug Hug
Раздавайте все толкова всеотдайно от душата и сърцето си на децата - те го оценяват и помнят! Заслужавате най-хубавите неща!!!   Hug Hug

Честит празник на всички момичета, на нас като народ - най-хубавият празник беше днес! Дано все повече бъдем хора!!!  bowuu

Честити подаръци на оподарените, прекрасни неща видях в последните няколко страници на темата! Изчела съм ви надлежно, просто в момента няма как да се върна и да кажа на всеки поименно, каквото имам, но .. да знате, че ви следя!  Shocked

Хубава вечер и успешна последна седмица от май пожелавам на всички!!!  Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 4 899



Ох, момичета, нещо много ме налази (по Вени), вчера не стигнах до компютър  Tired
И аз със закъснение да честитя празника на Нели, Мариет и Слив - поклон  omm   bouquet
24 май за мен е по-любим и по-значителен празник от 3 март; най-българският празник  Heart Eyes

Валят още подаръци из темата, прочетох. И ми стана едно такова летящо и щастливо от споделените емоции  Heart Eyes Hug Няма друго място като тук!
Нека да е радостна и новата седмица за всички!
А на който му се занимава с новата тема, нека да я пусне, защото днес няма да ми е възможно.
Сега тръгвам на работа, следобед съм на тържество за завършването на 1-ви клас  Flutter
Ще разказвам.

Прегръдки на всички  Hug

# 692
  • Мнения: 2 491
ДУ  Hug
Кали,взех си от кафенцето,гледам че има достатъчно Simple Smile... Много си ранобудна, приятно тържество следобед!
Хубава седмица пожелавам на всички!

# 693
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Кали, благодаря за кафето.

Хубав ден на всички и успешна седмица.

Чакам поръчка от Сиела, след вчерашната промоция.

# 694
  • София
  • Мнения: 5 367
ДУ и от мен!
Не успях вчера да се разпиша подобаващо,но обещах днес да ви преслушам.
Първо да кажа на Нел-честито ви успешно завършване на първи "г"клас.Мила учителко,знам какво е на душата ти и знам какво е във сърцето ти.Ще мине,ще отлети ваканцията като един миг и септември ще е нов месец с нови сили.Беше трудно за теб,притеснително от мислите дали ще бъдеш на 100%.Е,беше и на 200%.Раздаде се,даде знания,основа,възпитание.
Сигурна съм,че се оценило макар че ние-учителите свикнахме оценката да си е само наша.Да я преживеем и да я претръпнем.

Мариет-това,което е било вече няма да се върне.Вече си спокойна-макар и по своему.Видя роднините си,припомни си хубавите неща и се увери,че макар и надалече кръвта си е кръв и си тегли.Пожелавам ти да имаш още такива хубави мигове и слънцето да грее постоянно на вашата улица.

Точи-ти свикна с това.Няма да съм многословна,достатъчно си силна и умна,за да преживееш поредните 100 дни.Това е - правото на личен избор.

Десс-не успях да ти кажа нищо вчера.Прочетох те и ми догорча.Знам,всеки има своите моменти.Може би нещо те е поразклатило в момента.Няма да гадая какво е,но едно ще кажа от моя опит и живот.Всяко нещо идва тогава,когато му е времето.Не се предавай и не допускай лоши мисли в главичката си.Ще се подредят нещата тогава,когато трябва.Гледай напред и вярвай,че ще се случат.

Малко за мен-сега изпратих детенцето на лагер.Пълен е с енергия и нетърпение за хубавите моменти,които му предстоят.Дано да е разумен и да не си загуби някъде нещата.Казах му,че без гащи може да стои но без зарядно,телефон и пари не може.Дано да ме е чул.Единствено ме притеснява факта,че много го сърбят очите,но госпожата ще слага капки и да се надяваме,че няма да има проблеми.
И аз се чувствам хем тъжна,хем с пеперудки в стомаха.Искам да съм на неговата възраст,да ходя,да купонясвам,да флиртувам и да се отпусна на максимума, както аз си знам.Дори онзи ден на бала на племенника ми се искаше да се метна в колата с него и да не се прибирам цяла нощ.

Тъй,успешна седмица на всички и дано това,което ни полазва е само за добро   bouquet

# 695
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Добро утро, мили мои!  Hug

 Днес е почивен ден за мен, затова мога да съм при вас още сутринта. Вече сте се разписали, прочетох и това, което съм пропуснала снощи. Много мили постове, така ми трепка нещо като ви чета.

 Уж ще пия кафе и ще чета само, а като прочетох какви думи е написала Слив в обръщението към  мен и....се просълзих, че и сълзи се търкалят. Още съм разчувствана от вчерашния ден, Сливче, а ти такива неща написа. Дано да имам заслуга за такива думи. Благодаря ти, твърде добре усещаш нещата.  Hug
Марти ще е добре, веселяк е той, ще се върне не отпочинал, а изморен от щуреене и емоции. Grinning

Деси, дано днес да си по-свежа. Така като те прочетох си те представих седнала, свита, прииска ми се да съм до теб, просто да държа ръката ти и да помълчим. То и това понякога помага, в тишината има смисъл.  Hug

Точи, голяма си свежарка, голямо настроение носиш като дойдеш.  Heart Eyes През стоте дни ще ме видиш, ще направя всичко възможно, даже да не е само един път. Ще видиш и други другарчета, ще минат тези 100 дни, ти няма да ги усетиш.  Hug

Бъбълче, дано случващите се неща покрай теб да са все хубави! Не липсвай дълго, че не ми  е хубаво като те няма.  Hug И да ти кажа нещо:
Скрит текст:
имам подарък-ваучер от Хеликон. Какви книги да си избера се чудя. Искам да са стойностни, не еднодневки, нашумели в момента, но не мога да реша.. Е, той има давност ваучера, но аз си правя проучвания. Ако можеш да помогнеш със съвет и насока, ще съм благодарна. А и останалите момичета ако се включат, още по-добре ще е за мен.

Петенце, ти какви книжки си поръча? Видях на Точката новите книги, тя не стои на д-то си, все поръчва. Ти ще ги покажеш ли в другата тема? Аз този път не поръчах нищо. Заглеждах "Стъкления похлупак", но се отказах и от нея. По-нататък, като има вече споделени мнения за книгата, може да си я набавя.

Кали, дано да ви е хубаво на тържеството довечера! Hug Колко бързо мина тази учебна година. Или на мен така ми се стори. Бях направила една презентация със снимки на децата от цялата година. Какви са малки на първите снимки, как са се променили на последните, и на ръст, и личицата им даже по-различни. Разувстваха се майките като ги гледат. Бързо растат, сигурно ще се върнат по-високи наесен. Аз така им поръчах.  Simple Smile

 Пак ще дойда! Дано да дойдат и останалите!  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 491
О, Нелко, колко необичайно е да си тук сутрин,как си,отминаха ли емоциите от вчера?  Интересно изпращане си направила на децата вчера,разчуствала си и тях и родителите също сигурно,сега наистина с нетърпение ще очакват първият учебен ден наесен и как няма, с такава невероятна учителка! Хайде сега си почини малко и физически и психически, че натоварването ти дойде в повече тез дни... Hug

Сливче, как добре те разбирам мила Hug Ще си изкара добре Марто, ще видиш, а вие с татко му ще имате малко време за себе си. Колко време няма да го има? Хубавото е, че сега имат телефони и можем да ги чуваме постоянно, нищо че моят забравя да ми се обажда...намери малко свобода и емоции и забрави майка си Simple Smile Дрехите майната им,важното е да си изкарат добре и да се върне жив и здрав и зареден с настроение и приятни емоции!Гушкам те мила Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 5 367
Гиги, в петък се връща.Замина в много подходящо време.ММ има доста натоварена седмица,а по принцип той го вози и взима от училище.Отделно трябва да пътуваме до Видин на още един бал,аз имам задачи в дг за приключването на учебната година,тъй че заминава в точното време.

Кали,прочетох те,но пропуснах да те отразя  Embarassed
Честито завършване на първия и най-важен клас!Пожелавам на Тони-бонбони да си изкара една приятна ваканция и да се наслаждава на всеки почивен ден.

Точито и писала за манифестиране-много ми липсва този момент.Някак си самия празник пО се усеща.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 462
Нели,

поръчах: Дванадесет минути любов. История с танго - Капка Касабова и Улица без име пак на същата авторка .

# 699
  • София
  • Мнения: 5 569
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Честит празник на всички и най-вече на Нели, Мариетка и Слив!   bouquet

На мен също ми е много вълнуващо тия дни!

Първо - имаме си бебенце! Толкова се вълнувам! Имам си още един племенник. Сестра ми роди в петък, 22 май. Бебчето е 3,050 кг и 50 см. И двамата са добре. Племенничката ми е много горда, че вече е кака. Heart Eyes

Второ - имаме си нова кола. Компактно СУВ-че Мазда Х5. Чакахме си я известно време, но вече е с нас и й се радваме.  Heart Eyes

Започнах да чета една от книгите, които ми даде Маришка. казва се "Воините на дъгата" и започва много обещаващо. Не бях чувала за нея преди срещата ни, но много се радвам, че Маришка ми я даде!  Heart Eyes

На всички пожелавам хубава седмица! Hug Hug Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 5 367
Ау,Пете,честито!
Да ви е живо и здраво бебчето и да си карате колата със здраве!  bouquet

# 701
  • Мнения: 2 491
Пете,честито бебенце на сестра ти,да е живо и здраво и да расте щастлив!
Също,честита нова кола,леко и безаварийно! Много емоционални дни си имала!

Сливче, натоварени дни,а?! Тъкмо навреме Марто отива,дано се забавлява да няма проблем с очичките!

Петяя,хубави книжки Hug

# 702
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Пете със сърчицата, дано все хубави поводи да имате за радост. Толкова щастлива звучиш. А и как иначе. Това да роди сестричката ти, все едно идва бебе в твоя дом. Толкова хубаво събитие. Да е здраво малкото момченце, да е здрава как му и да помага много. Бързо да се възстанови сестра ти, да се разхождате много в идващите топли дни.  Hug
И честита ви нова кола. Това също е голяма емоция. Може да е една ламарина, ама е вашата ламарина, пазете я, на най-хубавите места да ви заведе.  Peace

 Пете, не съм чувала заглавията на избраните от теб книги, но съм чувала за авторката. Дано да са твоите книги!  Heart Eyes

 Аз пък бях проучвана от една баба, с цел дали ще ме харесат за учителка на внука й. И днес съм поканена на среща по обед, да го разбирам ли, че съм одобрена. Ще видим, като се върна, може и да кажа.  Wink

# 703
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Честит вчерашен празник на всички в темата!!   bouquet

Натоварените дни по-бързо да се изнижат!

Деси  Hug  Hug  Hug
Съвети не искам да давам. Мнение да изказвам - също.
Стискам палци най-доброто за теб да се случи.  fingerscrossed

.♥.Петя.♥., добре дошло на малкото човече във вашето семейството!!
Леко и безваварийно каране на новия автомобил! 

Всички деца по зелените училища да си изкарат добре.  Party
Родителите им - също.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Привет и от мен  Hug

Пия си кафето с вас и наваксвам .Нещо ми се върна желанието за четене бях го изгубила напоследък ,но ето че се завръща  Grinning

Нелка ,радвам се да те засека тук сутринта  Hug

Деска,надявам се си по добре днес така ми се иска да те гушна просто  Hug Hug

Бабълче ,липсваш  Hug

.♥.Петя.♥.  ,честито ви малко човече да вие живо и здраво  Hug  И честото за новата кола  Peace

Общи условия

Активация на акаунт