Богородица се яви в жилищна сграда?!

  • 2 983
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Това ми се струва е за Клюкарника:
Образът на жена се получил при отлепянето на нещо залепено на входа на жилищна кооперация:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=19;topic=784879.msg30204570

Аз виждам жена със шал и до колкото знам Дева Мария носи такъв на повечето икони, вероятно затова на хората им прилича на нея. Има и нещо като ръка с която прекръства някого или нещо, точно както рисуват по иконите. Какво мислите за подобен род обяснения? Аз мисля, че научно е обосновано човек да вижда лица в определени шарки, следователно може и да не е задължително с мистичен произход. Иначе е пропусната възможност за туризъм, до колкото знам в други държави от подобни неща правят туристически поток без никакъв срам да използват религиозни символи за правене на пари. Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 май 2015, 00:15 от Rick88

# 1
  • Мнения: 2 616
На мен лично изобщо не ми прилича на изображение на св. Богородица.   Sunglasses

Вижте този документален филм в ютубето - ЯВНИ ЧУДЕСА  bowuu

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Загледай се в облаците, на всеки 5 минути ще видиш и нея, и дявола  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 841
Иначе е пропусната възможност за туризъм, до колкото знам в други държави от подобни неща правят туристически поток без никакъв срам да използват религиозни символи за правене на пари. Simple Smile

Поклонически пътувания до металния вход на жилищен блок в (полу)краен квартал? Дооооооообре.  Joy

# 4
  • Мнения: 141
 Crossing Arms само аз ли не я виждам  newsm78

# 5
  • Мнения: X
Напъвам се да видя някаква жена във въпросното изображение.....и не виждам абсолютно нищо, освен някакви безформени петна.

# 6
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Напъвам се да видя някаква жена във въпросното изображение.....и не виждам абсолютно нищо, освен някакви безформени петна.
И аз така  smile3518

# 7
  • Мнения: 230
Поклонически пътувания до металния вход на жилищен блок в (полу)краен квартал? Дооооооообре.  Joy
Това е за бисерите. Laughing

# 8
  • Мнения: 4 841
Поклонически пътувания до металния вход на жилищен блок в (полу)краен квартал? Дооооооообре.  Joy
Това е за бисерите. Laughing

Що, да не мислиш, че е централен  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 793
Другата тема е на една година.

Трябваше да я изчоплят Девата и да я продадат в и-бей, заедно с други парейдолии - препечени филийки, дървесна кора и т.н.

# 10
  • Мнения: 230
Що, да не мислиш, че е централен  newsm78
Не е нито краен, нито полукраен (защото до крайните от всяка негова страна има поне още 1-2 квартала). Но не е и централен.

# 11
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Трябваше да я изчоплят Девата и да я продадат в и-бей, заедно с други парейдолии - препечени филийки, дървесна кора и т.н.
Да, по-разумно, сигурно потокът от поклонници не си е плащал такса tooth

# 12
  • Мнения: 6 417
Тази история ми напомни за една друга - послания от извънземни върху динени семки.  Joy Иначе образи могат да се видят върху всичко.

# 13
  • Мнения: 6 996
Аз жена виждам, но никога не бих се сетила за Дева Мария. Може би щото не съм религиозна. Grinning

# 14
  • Мнения: 21 530
  На мазилката в нашия вход има цял пантеон.

Общи условия

Активация на акаунт