Ясновидци/врачки - тема 28

  • 230 484
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 662
Искам да Ви попитам дали някой има нови впечатления или стари (несподелени впечатления) за Дора Пенева от Варна?

Ще съм благодарна, ако сподели тук или на лични.
В никакъв случай.40 лв. на вятъра.Абсолютно нищо.20 мим.говори,аз само слушам ,не я прекъсвам,не показвам,че дрънка глупости,с две думи не я насочвам.Ходила съм при  доста,но тази е най бездарната за мен.Ти си прецени.

# 61
  • Мнения: 722
Вижте профила на Крис, Хепи 13 /Мама Кроталка/ и още един мъжки имаше - Dax, вижте приликите
ГолЕма реклама кипи у форума, за това някои теми минаха на лични...
Има неща, с които гавра не бива, и съм убедена, че подобни гаври "се връщат"...

# 62
  • Мнения: 76
Има още един профил (на гадателка без клиенти -"изстрадал потребител ") който действа предпазливо, но го следя кога ще се издаде.

# 63
  • Мнения: 3 181
Какво отключване на късмет, това са хм........глупости.
Не ти ли е заложено нещо по съдба и от Шефа горе, няма отключване на късмет.
Рейкито може да чисти негатив и да зарежда положително, поне аз така се чувствам след 3 сеанса рейки. Един не ми е достатъчен.

Относно родовите проклятия, не мисля, че магове и ясновидци могат да ги премахват, само ви вземат парите.

Във "Въпрос на гледна точка", Христо Нанев, каза нещо много вярно, любовта може да премахва кармата. Ами обичайте и изчиствайте карма с любов.

# 64
  • Мнения: 29
Скайп на Ники Узунов?

# 65
  • Мнения: 233
Скайп на Ники Узунов?


 Nikola Uzunov 
niki.uzunov

# 66
  • Мнения: 230
Човек трябва да не си пилее енергията и тогава няма да има нужда от енергийна защита и никакво рейки. Често когато някой има слаба енергия има симптоми като зазяпване в случайни минувачи (разфокусиране - чувстваш се слаб и празен и започваш да се съсредоточаваш върху другите). Естествено последва умора, неприятно чувство, защото със случайни минавучи приятелства не се завързват ето така и навсякъде. В един момент сякаш всеки път като погледнеш някой с който се разминавате по улицата имаш симптоми сякаш ти краде енергията. Но става навик и си като парцал. Усмихваш се, искаш да ги заредиш и поздравиш, а виждаш игнориране и това те скапва. То затова тук във форума има един куп мнения "усмихвам се и се държа дружелюбно с колегите, а те са гадове".

Затова и ако сте забелязали повечето хора не обръщат внимание на непознати по улицата, особено в големите населени места където има много хора и енергии. В малките си разменят погледи и думи, но там е много по-лесно да се опознаят. В градовете трябва да се поставят граници и дистанция с непознатите хора, тъй че да не могат да ни влияят. Така е и с по-близки познати - когато виждаш че правиш всичко за хората около теб като колегите например, а не получаваш нищо или само хладно отношение е съвсем нормално да преместиш фокуса си навътре, към теб. И да спреш с услугите. Доброта - премерена до възпитание, но нищо което те поставя в ролята на вечното усложливо другарче. Най-сигурния начин да си смачкаш енергията и самочувствието е да казваш винаги "да", да се стараеш да им е добре на другите и да очакваш че трябва с всеки непознат да се поздравявате и разменяте усмивки. А всъщност щастието се постига когато поставиш себе си на първо място и поставяш ясни граници във взаимоотношенията си с околните. Като те игнорират, не се самосъжалявай и не им се дразни, никой не ти дължи приятелство, най-малкото пък минувачите по улиците, игнорирай. А пък тези "ще се съберем ли отново" са ясен пример, че подгъзувате на някого. Само да ви свирне и ще летите от щастие до следващото изостявяне. Щото правите повече за другите и забравяте себе си. Много хора не знаят как да поставят граница и търпят ли търпят и така си пропиляват годините.

# 67
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Скайп на Ники Узунов?
Нищо не познава.

# 68
  • Мнения: 305
Искам да препоръчам ,който има нужда да се свърже с една жена ,казва се Теменужка и телефона и е 0895182606, не и правя реклама ,защото не я познавам лично ,но ми каза неща ,които само аз си знам.

# 69
  • Мнения: 3 181
Рик88, съгласна съм с втората част, че човек първо трябва да се фокусира към себе си, че никой с нищо не ни е длъжен, да поставяме ясни граници, и да можем да отказваме....рейкито изчиства, а човек колкото и да се старае, може да бъде замърсен от околните, дори общуването с нечисти, некоректни хора, ни замърсява. Малко са хората, които могат сами да се изчистват и пречистват, за това и е хубаво да се прави периодично. Има си техники, всеки може да се научи, леене на восък и рейки са едни от методите.
Понякога хората си мислят, че имат магия, а просто са замърсени от много негатив, или са в лош период, отиват при ясновидец, ако попаднат на некоректен, ще им каже, ч еимат магия, и се започва въртележката с точенето на пари.

Просто хората си имат карма+негативни периоди, + ежедневно замърсяване и се случва да не се чувстваш ок, но това не е е равно на магия......Човек може да бъде замърсен, дори когато някой говори негативно за него, клюкарства, мисли за него негативно, злобата, завистта......защита може да си изградиш, когато не ти пука за мнението на другите, знаеш какво си, какво не си, имаш себе си и твоята истина, тя не зависи от другите/ е, хората, които са важни и обичаш е друга бира/, но не да плащаш данък обществено мнение....

Някой ме пита на ЛС, от къде съм намерила телефона на Валентин Начков, защото когато се обадил за час, Начков питал, и казал, че приема само с препоръки.....явно чете във форума......младеж, с това надуто и надменно отношение, скоро ще останеш без клиенти Wink

# 70
  • Мнения: 359
Да, аз те попитах за Валентин.  Laughing Може пък да не ме е харесал по телефона, знам ли?!

Прочетох някъде из темите за възрастна женица от Монтанско, Радка май се казваше. Странна работа, но същия ден чух за нея от друго и съвсем неочаквано място. Нямаше как да попитам, обаче. Та може ли някой да помогне с информация как да стигна до нея. Т.е. вариантът, който ми хрумва е просто да отида до там и да разпитам. Simple Smile

# 71
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 322
Гол запис от мен  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 83
Да, аз те попитах за Валентин.  Laughing Може пък да не ме е харесал по телефона, знам ли?!

Прочетох някъде из темите за възрастна женица от Монтанско, Радка май се казваше. Странна работа, но същия ден чух за нея от друго и съвсем неочаквано място. Нямаше как да попитам, обаче. Та може ли някой да помогне с информация как да стигна до нея. Т.е. вариантът, който ми хрумва е просто да отида до там и да разпитам. Simple Smile

Ако може поне селото да каже ко е, че то в монтанско...

поздрави

# 73
  • Мнения: 359
Момичета, имам малко екстремно предложение.

Утре сутрин отивам при въпросната баба в Монтана. Иска ли някой да дойде с мен? Не искам да си делим разходи и такива неща, просто ме е...абе, страх ме е. Grinning
Моля ви, ако някой реши, да ми пише на лични и да остави телефон за връзка да се чуем и да се уговорим!

# 74
  • Мнения: 1 520
Някой ме пита на ЛС, откъде съм намерила телефона на Валентин Начков, защото когато се обадил за час, Начков питал, и казал, че приема само с препоръки...явно чете във форума...младеж, с това надуто и надменно отношение, скоро ще останеш без клиенти Wink
Щом не приема всекиго за клиент, означава, че не работи на открито и чисто и се страхува от нещо.
Накратко означава,че никак не му е чиста работата.
Ако всичко му беше точно и изрядно, нямаше да се прави на много хитър, а щеше да си поеме отговорността от това,което прави...
Поведението му не е надменно и надуто, а е поведение на гузен и виновен човек,който много добре осъзнава,че върши нередни неща и рискува да си създаде големи проблеми - със закона, с институциите, с органите на реда...
Затова не допуска всеки при себе си, да не мислите,че заради нещо друго?
Въобще не се лъжете да ходите при въпросния, само най-хитрите изнудвачи се крият като мишки Naughty

Общи условия

Активация на акаунт