Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 310

  • 51 118
  • 740
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 219


Честита Нова тема



Надежда  Любов  Мечти
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Всичко е възможно щом е истинско ! 
 txtloves

Пътищата им се пресякоха... съдба ! 


# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056


Здравейте и от мен в новата тема. Днес феновете май не са разбрали къде снимат. Има време и оставам в очакване.

# 3
  • Мнения: 20 905

Много ми харесва закачливия поглед, но ще видим дали скоро ще го има пак...

Благодаря за новата тема. smile3525

# 4
  • Мнения: 4 966


Пренасям в новата тема хубавата снимка от вчера, Хармония.  Heart Eyes По-често да го виждаме усмихнат.

# 5
  • Мнения: 20 905


Йомер, как да го виждаме усмихнат, като и влюбеният Левент, не обажда за дружката си Недрет...
Всъщност, аз не разбрах заканата и към Таййар.Успехът или загубата на  "всемогъщия", стоели между устните на лелята.. Thinking

# 6
  • Мнения: 23 219

Комисарят е щастлив и усмихнат, когато  синьорината му го дарява с усмивка.

Ако в очите и преминават тъмни сенки - то и той става сериозен и напрегнат.



И колко тъжно звучаха думите от песента, че не е имал късмета да полегне в скута на любимата...



А какво е тя за него... говори за ръцете и, но тя със своята същност му носи любов и спокойствие.



Йомер сам видя какво е да бъдат разделени- огромна и непоносима болка. И осъзна какво и е причинил.
Елиф му прости, защото и тя без него все едно не е жива...



И двамата простиха на хората нанесли им най-жестоките рани. Сега са разделени физически, но в мислите и сърцата - са заедно.


Хармония  Two Hearts  Недрет и Ахмет са имали общ бизнес, който после е минал изцяло в ръцете и. Тя има връзка обаче  и с Таййар. Може тримата да са работили заедно.
Внезапното забогатяване на Недрет и фамилия съвпада май / не съм проверявала със сигурност/ с времето на смъртта на Бурхан Демир. Просто е невъзможно да няма някаква връзка, при положение, че Таййар и Хюсейн непрекъснато се "братовчетвосваха" - нищо чудно бащите им да са братя. Все още си мисля, че Хюсейн и Йомер не са от един баща. Хюсейн също е Дундар - как и откъде, незная, но си го мисля.

А тази се изживява   по този начин, защото знае някоя и друга тайна. Каква - ще видим.
Но и Хюсейн знае нещо, защото когато Таййар  поръча убийството му каза, че тайните ще си отидат със смъртта му.

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 16:26 от Марта_49

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056




От сета. Долу вляво кого виждате?

Как ли ще ни разделят с лошите. С всички в последен епизод или по един на епизод оттук нататък. Кой ще е последен?

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 16:56 от mariana51

# 8
  • Мнения: 20 905


Долу, вляво виждам ГГ, но от коя ли серия е???

# 9
  • Мнения: 23 219




  Joy Joy Joy

Готини... Йомер и Елиф / Енгин и Туба

Цитат
Долу, вляво виждам ГГ, но от коя ли серия е???

И Йомер, и Елиф могат да плуват.



Елиф не го прави, защото ...

# 10
  • Мнения: 4 966
Знаем, че е бъкана от фобии Елифче.  Peace Не плува, щото я е страх от риби, но пък яде суши, щото я е страх от огън...  Wink Комплексирана заради наднорменото си тегло като ученичка... Няма нужда да ни обясняват сценаристките що се държи неадекватно по принцип, ние отдавна схаванхме, че Елиф има нужда от психиатър повече от Аслъ. Simple Smile Само не ми е ясно що трябваше да направят героинята си толкова калпава...  newsm78
Впрочем, добре поне, че престанаха да ни представят талантите и... предпочитам фобиите пред пеенето и пилатеса и!  Peace

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 17:53 от marytza

# 11
  • Мнения: 20 905

Бурак...нашият Хюсеин Grinning

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056


Джейлан/Хатидже.

Дали вече си излежава присъдата...

# 13
  • Мнения: 20 905


Дали ще се разведе Нилюфер, като научи милата новина.?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056


Аслъ и каза: "Няма връзка между Фатих и теб. Не забравяй това." Но тя, Аслъ с каква надежда очакваше бебето си. Та, ако разбере че между Нилюфер и Фатих има нещо, и то най-великото нещо, вероятно ще запее друга песен. Аз си се питам - ще сподели ли с някой за бебето Нилюфер? Елиф поръча на Йомер да закара на свиждане сестрите й. Дали Нилюфер ще я натовари с нейния си проблем, дали ще й каже че Фатих я е вкарал в затвора с обвинението за убийство? Няма да й е лесно на Нилюфер.

Общи условия

Активация на акаунт