За космите по ръцете

  • 7 937
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз също не забелязах ти да си засегната.

# 61
  • Мнения: 46 516
КОйто маха мустаци, май маха и косми по ръцете, с такова впечатление съм останала аз  Thinking.

Аз не махам мустаци, защото нямам, иначе и тях бих махала  Simple Smile

# 62
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Махам си космите по ръцете доста отдавна от ученичка още, даже съм търпяла критики от приятелки от сорта на: "ами ти ги махаш, ама те ще станат по-големи и гъсти" отговора винаги ми е бил:" ще станат, ако ги оставя да пораснат" Crossing Arms
Лятото особенно, като видя накоя засукана мацка с потник и с косми на ръцете, еми седи грозно  Naughty

# 63
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Прави ми впечатление,че всички засегнати от темата са с косми по ръцете!Това не е умозаключение,а наблюдение!
Хаха, да  Crazy А защо казваш засегнати? КОй се е засегнал?Всеки изказва мнението си просто.Не видях някой засегнат аз  Thinking

Аз лично не се впрягам от космите си, ако бях, щях да ги махна, не е ли логично? НИто пък ми пречи да си запрятам ръкавите, или да нося нещо с къс, или без ръкав.

Добре де, до къде си махате космите на ръцете?До лакътя ли?Щото аз имам косми и над него, до мишницата чак, от обратната страна де, но стават още по-незабележими нагоре.НО ако махна тези на предмишницата, тези горе ще се личат и изпъкват още повече, както не се виждат сега  Thinking



Махам ги по цялата ръка, чак до мишницата, особенно пък толкова години съм била руса, даже много по светло от твоето русо тогава пък за мен е немислимо с косми, защото цвета на космите на ръцете е тъмен.
Аз отначало ги изрусявах, но един ден реших, че къде, къде е по красиво без косми /бях 9-ти клас/

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Донибони и според мен нещата опират главно до естетиката

# 65
  • Мнения: 5 539
Кажи сега, Чоча, имам ли косми или нямам? Laughing

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Лилита,ако искаш да ти кажа,че нямаш.Добре на тази снимка не виждам да имаш или поне не си личат.Пак казвам не го приемай лично щом та теб нещо е нормално,тогава го правиш и не се съобразяваш с чуждото мнение.Аз приемам твойта гледна точка и искам ти приемеш мойта,а не само мойта,както виждам  без да ме нападаш.

# 67
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Какво значи това, че гледаш снимките на форумките и следиш дали имат косми по ръцете??? Shocked Това ми звучи много откачено, ще извиняваш. Нямаш ли си други грижи?
Сега остава да докладваш и коя от нас се е изтипосала на снимка с космати ръце, за да й направим публичен линч Twisted Evil

Говориш глупости.Къде видя да пиша,че следя?Има неща,които се набиват на очи.Мисля,че тук снимките са публични и се публикуват ,за да се гледат от повече хора,иначе албума си го правиш личен и си го гледаш само ти.Бъди спокойна твои снимки не съм гледала.Другата ми грижа е да гледам кой се е изпотил и кой е с прорасли корени Mr. Green
Хайде, хайде, не ме убеждавай, че мъхът по ръцете се набива на очи На повечето снимки изобщо не може да се види такава подробност. Не става въпрос дали си гледала мои снимки. Акцентирах върху постинга ти, за да се усетят потребителките, които пускат снимки тук, по какъв начин ги гледат останалите



Лилита включвам се само да ти кажа, какво забелязах веднъж:
Една мама беше пуснала снимка във форума не си спомням поради каква причина, та на въпросната снимка ясно се виждаха космите по ръцете й, на мен това ми направи впечатление, защото аз от години си ги махам, така, че недей да твърдиш, че не се забелязва, на тази снимка специално за която говоря се виждаха доста ясно
Не се заяждам  Peace, просто, казвам това което съм видяла  Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 9 475
Лилита, не си честна! Naughty
Не си дала добър фокус на снимката. Я, пак! Mr. Green hahaha

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 14:54 от kopche

# 69
  • Мнения: 46 516
Лилита, искам снимка на слънчице  Laughing моите също са много светли, но пекне ли слънце и ако не съм ги махала ...  Joy

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В голямо двуомление съм по тоя въпрос - да, смятам, че е хубаво да се махат, и съответно искам и моите да ги няма. Мразя всеки косъм.

Но пък се консултирах с мъжо, и още някой представители на мъжкия пол, които са категорични, че няма нужда. Били прекалено малки и незабележими спрямо на другите и било излишно. Можело да станат по-гадни после, вярно ли е?  Blush

Все още не съм ги махнала и се чудя.

Абсолютно същото се отнася и за мен.Махала съм ги веднъж, и не са станали по- гадни

# 71
  • Мнения: 2 529
Никога не съм забелявала космите на другите жени, просто никога не обръщам внимание на такива подробности у хората. Joy Гледам само себе си и съм критична само към себе си. Другите не ме интересува, ако ще и голи да се разхождат по улиците  Party

# 72
  • Мнения: 7 186
Моите косми на ръцете също са много малко и къси, имам и съвсем малко на предмишницата, но махам абсолютно всичко що има. С епилатора си оправям и двете ръце за 5 мин. После стават супер гладички. Hug Махам ги от години и няма никакъв проблем, нито стават като на горила, нито ми врастват косъмчета.

# 73
  • Мнения: 10 758
Мойте са руси и почти незабележими, но едно лято реших да си ги махна и там ми беше грешката.Сега пак са си руси и незабележими, но се появиха 5-6 косъм дълги и черни. Twisted EvilЕ от тогава не съм спряла да ги махам, защото се дразня още повече.

# 74
  • Мнения: 109
Косми не понасям!!!Що се отнася до космите на ръцете зависи.Имам приятелка с не много космати ръце,но преди време реши да ги махне за което аз имам принос естествено Laughing и за наша голяма изненада след процедурата се обрина на ситни пъпчици.Стана ни много любопитно защото тя си ходи на козметик и няма проблеми. newsm78(козметичката също беше в шах,ходим при нея от 2год.)Явно има някаква непоносимост и то само на ръцете.От тогава ги изрусява и не се забелязват много.Но умишленото немахане на космите не го разбирам #Silly

Общи условия

Активация на акаунт