Парфюмни размисли и страсти - 190

  • 83 147
  • 735
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 685
А в пантерите усеща ли се гарденията повечко,че като гледам доста съставки има,сигурно е хубав парфюм де..... и него ще пробвам,обаче е май много сладък......с тези ягоди.
Пробвай по-добре La Panthere Legere. Той не е толкова сладък.

# 586
  • Мнения: 516
А в пантерите усеща ли се гарденията повечко,че като гледам доста съставки има,сигурно е хубав парфюм де..... и него ще пробвам,обаче е май много сладък......с тези ягоди.
Пробвай по-добре La Panthere Legere. Той не е толкова сладък.
И аз така си мислех.....,че повече ще ми допадне,благодаря ви......  bouquet  bouquet

# 587
  • София
  • Мнения: 3 854
nunkata333, Жур Гардения не е задушлив, но е много специфичен.Аз веднъж го харесах,но сякаш не беше много топло, докато наскоро го тествах в жегите втори път и направо съжалих.Може би е по-хубав за пролет или за дъждовен летен ден.

# 588
  • Мнения: 516
nunkata333, Жур Гардения не е задушлив, но е много специфичен.Аз веднъж го харесах,но сякаш не беше много топло, докато наскоро го тествах в жегите втори път и направо съжалих.Може би е по-хубав за пролет или за дъждовен летен ден.
Да може,но аз искам сега да го ползвам.......ще го пробвам и него,дано да не се объркам и да не ми се смеси накрая всичко в магазина  Laughing

# 589
  • Мнения: 31 179
А какво стана с Мис Диор Шери?

# 590
  • Варна
  • Мнения: 677
А какво стана с Мис Диор Шери?
Взе ми го от устата Wink

# 591
  • Бургас
  • Мнения: 883
Някой има ли мнение за някой от парфюмите на Риана?  Thinking
Ползвала съм ги всичките без последния.Не са лоши. Мисля, че са по-интересни от повечето компоти на знаменитости. Любимият ми е Rogue. Към него посягах много често през есента и зимата. Останалите ги поносих и ги подарих на близки, не ме спечелиха достатъчно,  за да ги задържа. Като цяло смятам, че съотношението цена-качество е добро и си заслужават.
Може ли да споделиш откъде ги закупи?  Hug
Мисля, че от Ензо и от parfum-bg.com. Не съм ги виждала по парфюмериите тук, освен единия, който веднъж беше промоционален в Лили.  Simple Smile

# 592
  • Мнения: 516
Ами нямам време да отида да го купя до мола и така го оставих настрана.....и през това време реших,че искам нещо с гадения...,но не знам, като отида кой ще ми хареса....може и него да взема...то толкова много избор,като има ....Ще пущиша после на кой съм се соряла... Simple Smile   bouquet Heart Eyes Днес ще ходя да ги пробвам и след 9ти най вероятно ще купя нещо.....

# 593
  • Мнения: 4 270
От 15 г. ползвам Шанел - Allure, на по-късен етап Allure Sensuelle, Coco Noir и Coco Mademoiselle, но истината е, че искам да ги сменя поне за известно време, а не мога да се ориентирам в изобилието от аромати. Конкретният ми въпрос е какво бихте ми препоръчали? Приемам предложения за нещо по-ново, подходящо за сезона и също толкова трайно, като изброените парфюми.

"Подходящо за сезона" е много субективно. Моите любимци в това време сигурно ще ти се сторят нетрайни или не достатъчно интензивни. (Аз нося Коко Ноар през зимата.)

Виждайки какви аромати носиш, бих препоръчала: Chanel Chance (или фланкерите) Guerlain Idylle EDP, Dior Miss Dior Sherie. Tези се намират навсякъде. Може би Guerlain Shalimar Souffle de Parfum, ако толерираш цитрусова сладост?

Най-добре е да отидеш в добре зареден магазин и да пробваш различни Peace

Благодаря за предложенията

# 594
  • Варна
  • Мнения: 677
Някой познава ли ароматите на  Viktoria Minya и ако да, ще се радвам да сподели мнение?
 Rolling Eyes

# 595
  • Мнения: 267
 Здравейте,имате ли представа дали все още се намира този парфюм-Guerlain Idylle Duet Jasmin-Lilas?Ако ли не,бихте ли ми предложили нещо флорално-жасмин,люляк т.н.Да е женствен,нежен аромат.Благодаря предварително!

# 596
  • Мнения: 794
Някой познава ли ароматите на  Viktoria Minya и ако да, ще се радвам да сподели мнение?
 Rolling Eyes

Отдавна се ослушвам за отзиви за Хедонист, но няма.

# 597
  • Мнения: 31 179
Пробвах новия Черен Нарцисо ЕДТ и ми е много остър. Белия си ми харесва, а този не.
Дадоха ми блотер на някакъв нов О фреш Адикт Диор, та той е сигурна съм новия Диор издирван от потребителка на предната страница. Да отива в БЗ Ринг Мол и там ще го намери със сигурност.

# 598
  • Франция
  • Мнения: 898
Малко скорошен опит да споделя  Simple Smile
Тук през последната седмица температурите се движат между 35 и 39 градуса. В извънредната ситуация всичките ми уж летни парфюми дезертираха безславно - Ермесансите изчезват до три минути, Нинфео мио се опита да ме задуши с кокос и смокинов сироп до степен, че го намразих, и така нататък.
В един момент посегнах към есенните си любимци и така установих, че Bois des Iles е изключително красив, хладен и елегантен при нечовешка жега! Винаги съм смятала, понеже така ми е било внушено от десетките ревюта, че това е есенно-зимен аромат. Ако не сте пробвали при високи температури - горещо препоръчвам  Peace

# 599
  • Мнения: 10 011
С колко бутилки бихте заминали на почивка за 4 седмици, и по какъв критерий бихте ги избрали?
Абсурд да си оставя най-новите покупки, един цитрус със сигурност, 1 за дневни разходки, 1 за вечерни по плажа, 1 за сутрин....и станаха 10. Отливки ще взема няколко, и мостри, ако ми се заноси нещо друго...

Кои са любимците ви за почивка, и кой парфюм не бихте оставили в къщи?

И след интересния пост на Йоан Владимир, кой есенно/зимен парфюм ви е изненадал в жегите?

Общи условия

Активация на акаунт