Гинеколози в Асеновград

  • 5 579
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, бременна съм и още не съм избрала гинеколог, който да ми води бременността. До сега ходих при Червенков, но ми казаха че не е добър вариант. Бихте ли ме насочили към някой.

# 1
  • Мнения: 2 081
 Д-р Кълев?
Аз си следих при него бременността по ЗК , ходих и на частно при д-р Ненев  ( и при него родих в Селена)

# 2
  • Мнения: 361
Като цяло няма много опции, да не кажа никакви. Кълев го хвалят много, чувала съм, че е най-добрият в града, но имай предвид, че не е от разговорливите. Ако очакваш обяснения и приказки при всеки преглед - няма да ти допадне. Той се обяснява много, само ако види проблем. Иначе е лаконичен. С Червенков съм имала случаен досег 2 пъти и в никакъв случай не бих се насочила към него. Лично мнение - отношението му ми идва прекалено вповече, виждала съм да се държи отвратително с хората, без значение колежки или пациентки, а такива лекари, които са на настроения аз лично не харесвам. Налагало ми се е да влизам на частно при Добрикова, но за нея всички мнения са крайно негативни. Въпреки това не съм видяла нещо лошо като отношение или подход, обяснява надълго и нашироко, следва всичко "по протокол", с цялата документация, съвети и тн. Противоречието идва оттам, че уж греши в диагнозите и има лоша слава. Аз изкарах 2 години с идеята, че е объркала, когато каза, че всичко ми е наред, а година по-късно се оказах с поликистоза. Да ама не. По стечение на обстоятелствата минавах на ехограф по други поводи /веднъж за бъбреци, втори път за необяснима коремна болка в дясно подребрие/ още няколко пъти при абсолютно случайни лекари, които изобщо не откриваха кисти. В крайна сметка като забременях "голямото светило" от Пловдив, което ми ги откри и "лекува", не можа да ги намери и се оказа, че тя е била права. Дефакто не съм имала никакъв синдром, което се доказваше и от идеалните хормони, пускани периодично. В общи линии това са моите впечатления от тези лекари, другите не ги познавам.

Общи условия

Активация на акаунт