Сполучливи имитации на маркови парфюми - 8

  • 123 220
  • 729
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 780
№ 129   LA LUNE / D&G  на Рефан  е този  newsm78.                                       

# 391
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
За Трезора не знам но от новите дамския Ерос е №183, дадоха ми тестерче обаче определено не ме вдъхнови, сладичка плодово-цветна водица (подобна на още сто такива  Mr. Green) но не мога да кажа доколко се доближава до оригинала, защото и той ми се видя точно толкова безличен  Grinning

P.S. Между другото някой знае ли какво се случва с Елитис, имам чувството, че ще го закриват, рафтовете за парфюми са почти празни newsm78 Преди имаше едни полски парфюми Bi-Es (тяхната имитация на Би Делишъс много ми допадаше) сега ги няма никъде освен в Елитис, а вече и там са изчерпани и като попитах кога ще зареждат ми отговориха много уклончиво, че не знаят  Thinking

Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 21:50 от Menerva

# 392
  • Мнения: 2 820
KDS,разбра ли вече кои са номерата на новите аромати на РЕФАН Simple Smile  bouquet

# 393
  • Мнения: 343
Взех си Be Delicious за лятото в Мууд версия, доволна съм, но трайността не е особено голяма предвид типа аромат - около 3-4 часа.

# 394
  • Мнения: 1 360
Здравейте на всички!
Аз ползвам с удоволствие както оригинални парфюми, така и парфюми - реплики. Очарована съм от качеството на една серия аромати /китайчета/, казва се ELODE:
http://pesteliv.com/category/833/elode.html
Някой знае ли аналози на кои оригинални парфюми са тези?...Аз в момента ползвам "ELODE SO LOVELY EDP" и намирам поразителна прилика с "Incanto Shine Salvatore Ferragamo for women":  http://www.fragrantica.com/perfume/Salvatore-Ferragamo/Incanto-Shine-1055.html
Могат да се купят и помиришат в Кауфланд. Трайността е над 8 часа, поне на този който аз ползвам и съм възхитена най - искрено. Ще се радвам някой да каже, ако знае, аналози на кои оригинални парфюми са тези?
 Thinking

# 395
  • Мнения: 3 058
JASMIN NOIR/ BVLGARI и 212 WOMAN/ CAROLINA HERRERA на Рефан добра ли е имитацията им и достатъчно трайни ли са?  Simple Smile Simple Smile

# 396
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
JASMIN NOIR/ BVLGARI и 212 WOMAN/ CAROLINA HERRERA на Рефан добра ли е имитацията им и достатъчно трайни ли са?  Simple Smile Simple Smile

Жaсмин ноaр във версиятa нa Пaрфен съм пробвaлa и е стрaхотен. Много ми хaресвa. Предполaгaм и нa Рефaн ще е добър. Aко го вземеш, сподели мнение моля

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
JASMIN NOIR/ BVLGARI и 212 WOMAN/ CAROLINA HERRERA на Рефан добра ли е имитацията им и достатъчно трайни ли са?  Simple Smile Simple Smile

За мен рефанския Черен жасмин е далеч от оригинала и твърде спиртен.Най-добрата имитация , която ми е попадала е на Сан Сиро.Трайността беше около 5-6 часа на моята кожа.

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 883
№ 129   LA LUNE / D&G  на Рефан  е този  newsm78.                                       
LA LUNE / D&G е спрян от производство. Скоро го бях поръчала от сайта и ми се обадиха да кажат, че го няма. А сега на шишето, в което купих Трезора са сложили номер 129, така че.....Simple Smile
Парадизо на Роберто Кавали е с номер 119.
Версаче Ерос предполагам, че ще бъде 183, но не съм сигурна.  Peace

# 399
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
KDS, как намираш Трезора?

# 400
  • Мнения: 283
KDS, как намираш Трезора?
И аз се присъединявам към въпроса! Praynig

# 401
  • Мнения: 813
Да се похваля с новата си придобивка защото много ми харесва  420 Midnight Poison Christian Dior на Баргело. Не си спомням оригинала много добре и не съм любителка на отровите та не мога да кажа прилича ли си. За любителите на сладичко това е роза-пачули комбинация доста секси бих казала Grinning Розата не е ярко изразена. Аромата не  е за жега, за вечер според мен става.  Това ми е втори аромат от Баргело, първия подарих на приятелка не бях улучила аромата а на нея и хареса.
55мл- 19 лв.
Трайност мога да споделя по-късно. Наситен е доста мисля че ще е с добра такава. Мисля че става и за подарък за дама която обича такъв тип аромати. Казвала съм и преди шишетата на марката са най-хубави и стилни за мен и картонената кутия също е добре докарана.
Тесвах наизуст техния Crystal Noir Versace. Нарочно тествам предимно аромати които никога не съм носила в оригинал, дори не са ми били любими. Този ми хареса , но не пръснах на кожа а момичето само в капачката. Пръстите ми се умирисаха но нещо белоцветно  а аз не обичам. Сега погледнах състава да точно такъв е. Базата му ако бях изчакала можеше и да ми допадне.  Видя ми се наситено ухание.

# 402
  • Мнения: 1 746
Момичета някой има ли впечатления от този парфюм на Рефан -137. AQUA DI GIOIA/ ARMANI  ?Как е като трайност и развитие?

# 403
  • София
  • Мнения: 4 445
JASMIN NOIR/ BVLGARI и 212 WOMAN/ CAROLINA HERRERA на Рефан добра ли е имитацията им и достатъчно трайни ли са?  Simple Smile Simple Smile

Имитацията на 212  Woman не е най-сполучлива, поне според моя нос. Трайността също не е завидна. При мен около 4-5 часа.

# 404
  • Мнения: X
Днес подуших имитацията на ANGEL на Bi Es. Не познавам оригинала и не знам до колко имитацията е сходна (но е много трайна), но е ужасна, тежка, лепкаво сладникава, задушлива, като че ли медена...

Общи условия

Активация на акаунт