Сладкарничка за книги - тема 44

  • 20 686
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Гале,естественият ми цвят е точно два нюанса по-тъмно   Blush Аз всъщност най- се харесвах къдрева, 7,8 години бях с коса до кръста къдрева на спирали, но много трудно я поддържах, сресвах я само под душа. Мъжа ми се смее, че така съм го била привлякла и вързала, пък сега кво  Rolling Eyes, зарекла съм се, че ако един ден забременея дай боже, ще се боядисвам по- тъмно, че това много грижи иска и то.

# 166
  • Мнения: 6 686
Честити ви возила,Пете и Сливче! Да ви отведат на прекрасни места!  Hug
Бъбълче,честита прическа! Много ми харесваш така!  Hug
Зори,и моя мъж казва,че ме  е харесал къдрва и дума не дава да си изправя косата. А така искам.  Wink
Не можах да се класирам за срещата тази вечер. Сигурна съм,че ще изкарате приятно!
  Hug- за всички!

# 167
  • София
  • Мнения: 3 278
Първа от срещичката  Hug
Невероятни сте, момичета, дори 10 минутки с вас ми действат така хубаво  Hug
 За отчета  Party
Бях с малкия, и не се надявах на повече от 10 спокойни минути на маса, обаче първо Лотхен, после и бате Хари Потър ни омаяха, та можах да попия две идеи повече от атмосферата  Heart Eyes  Party
Имам си уникална чаша  Heart Eyes Олеле...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тая Кали, значи, такива чувства предизвика  Heart Eyes образува ми сърдечковци  Crazy  Hug  Hug Изобщо нямам спомен да съм казвала, че обичам Толкин, обаче аз съм от неговите фенки от преди екранизацията на Властелина - от времената, когато Хобит беше грозно и никому неизвестно малко книжле  Crazy И, както повечето заклети фенове на нещо непопулярно, ми щръкнаха ушите, когато стана популярен ... ("Аз казвах ли ви да прочетете тази книга"  Crazy  hahaha ) И Калето ми взела, представете си, ХОБИТОВСКА ЧАША!!!!  Crazy  smile3521 newsm44 newsm03 Two Hearts
 smile3539 smile3539 smile3539 smile3539 smile3539

# 168
  • София
  • Мнения: 3 278
Ох, не мога да си открия фотоапарата  Confused само да не съм го затрила някъде по градинките.  newsm78  Confused Исках да снимам, направила съм си хобитовско кафе  Crazy
Чакайте да доразкажа, и пак ще търся  Crazy
 Запознах се с Ули  Flutter  Hug Лотхен ми върна една книга, която е минала през сектата - паднах просто - като неразгръщана е  Crazy аз самата не умея да чета книгите така - като недокоснати... това е само още един щрих към вашата прекрасност, момичета  Hug
Кали ми беше донесла диска от г-н Дреников (понеже на предишната среща си тръгнах по-рано), дори това не е пропуснала...
Не знам какво да кажа - благодаря ви, че ви има - на всички ви  Heart Eyes Hug

# 169
  • София
  • Мнения: 6 210
Прибрах се  Hug! Беше готино, естествено Simple Smile. Мариш, жалко че набързо се видяхме, ама с мъничетата е така  Hug.
Нито съм взела книга, нито съм дала, следователно трябва да си поръчам някоя  hahaha.

# 170
  • Мнения: 10 703
Прекрасна и емоционална среща, както винаги  Hug
Маришка е с уникална хобитска чаша  Heart Eyes Гушко като за първи път се държа геройски, още два-три пъти да дойде на срещи и съвсем ще ни свикне  Mr. Green
Да отбележа, че на тази среща книги почти липсваха - нещо нетипично за нашата секта  Joy
Вени е направо за светица - нито една книга не взе. И аз току да стана полу-светица и Ули реши да ме изкуши с един "Павилион за жени"  Joy
Тони Потър ни нарисува на всяка по един паметник /защо точно паметник , не стана ясно, но си имаме рисунки с паметник за всяка с автографи - и наши, и негови  Laughing/
Много добре се чувствам след такива срещи, много заредена с положителни емоции.
Благодаря ви, момичета  Hug Hug Hug

# 171
  • София
  • Мнения: 6 210
Мижи, на тая среща полу-светица, на следващата - цяла светица. Кали, да кажеш на Тони да тренира да рисува ореоли за другия път  Joy.

Много добре се чувствам след такива срещи, много заредена с положителни емоции.
Благодаря ви, момичета  Hug Hug Hug
Hug +1

# 172
  • София
  • Мнения: 4 900
И аз след срещата да се включа - беше прекрасно, както винаги  Heart Eyes Книги и аз не взех  bowuu !
Вени, ореолчета и крилца направо  hahaha
На Маришка чашката беше персоналният й подарък за играта, чиято доставка се забави. Но вече си е при нея, да си я ползва с огромно удоволствие  Hug
А Гушко, да ви кажа, е едно прелестно мъниче с руса къдрава косица, което издържа геройски  Heart Eyes

Тони даваше зор да си тръгваме, мрънка и правИ едни коментари ...  ooooh! Дано не е досадил  Embarassed А за паметниците да кажа - това е неговата висша форма на признание, защото цитирам: "Паметници се правят само на велики хора!", т.е. чувствайте се освен млади каки, но и велики такива  Hug

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 23:07 от Kally May

# 173
  • Мнения: 1 107
Здравейте, прекрасници Hug

Петяяя какво возило само ... ум ми зайде Heart Eyes Леко и безаварийно!
Сливче и на теб! И ние си търсим нова кола, по-семейна, че сегашната ни е супер спортна и не много парктична, още от младежките годинина ММ, той се майтапи, че я избирал, за да сваля мацки с нея hahaha

Аз пък Зори много я харесвам така, много ми е ефирна и нежна. А свакята както и да се направи, все си е убавица Heart Eyes и за двете ви Hug

Нези страхотна премяна!

ММ също ме харесва къдравелка, докато предишният ми приятел - хич, все ходех с изправена коса 4470

Нито съм взела книга, нито съм дала, следователно трябва да си поръчам някоя  hahaha.
Joy

Мариш отивай да си купуваш нов апарат, искам снимки Crossing Arms Hug

А сега специално ще напрегръшам Зори, Мариетка, Точкеее, Миж, Дев Hug Hug Hug

Страхотна среща сте имали пак, доколкото разбирам. Завид, завид Heart Eyes

Мая всяка години още по-хубаво да си прекарваш рождените ни. Влюбих се в косата ти Heart Eyes

Ще ми се и аз ад се запозная с Ули и Лотхен. Понеже постоянно липсвам и чета понякога по диагонал, не съм си съставила още конкретно мнение за тях, но се доверявам на вашата преценка - явно са прекрасни момичета Hug

Алекс не минаха ли вече тези неразположения? Айде къш вече!
Паяче а ти как си?

П.П. А и с Тони Потър и с Гушко искам да се гушкам Heart Eyes

# 174
  • Кърджали
  • Мнения: 10 322
Минавам само да ви пожелая лека нощ и да се мятам в леглото. Няма да мога да заспя, ама то и да се мотая няма какво да правя.
Кости, и аз ги гоня тия неразположения, ама не чуват. Уж трябва вече да приключват, но положението е нетърпимо вече. Чак ме хваща страх как ще се грижа по цял ден за Кати както от утре не е на градина. Съжалявам, знам че ви мрънкам много, но няма на кого друг  Tired. На Краси като се обажда, гледам да му го спестявам как се чувствам, че само ще го притеснявам.
Ох, не трябваше да влизам, само мрънкам....
Да се похваля, приключих с "Джойленд". Благодаря на Вени, усещам, че ще ме сприятели с Кинг.
Завиждам ви за срещичката. Жалко, че нямам повод да довтасам до София някой път... Но пък не се знае знае ли се....
Изчезвам в леглото. Приятна вечер!

# 175
  • Мнения: 1 107
Алекс айде дано скоро си отидат ooooh! Лека и на теб, пък дано заспиш бързо Hug

Деска мисля те тея дни Sad Звучиш ми познато, със съвет обаче не мога да помогна, а много ми се иска. Всяка ситуация си е индивидуална и е трудно да даваш насоки. Дев обаче е постнала много хубав цитат, от който съм сигурна, че можеш да извлечеш нещо за себе си Peace
Кураж, мила Hug

Лека нощ и от мен!

# 176
  • София
  • Мнения: 1 462
Кости,  Hug благодаря.
Дано са си намерите перфекната семейна кола.  travel  Hug Hug

# 177
  • Мнения: 1 829
Добро утро  Hug

Нещо не мога да се организирам още и вечер успявам само да ви прочета, а не пиша  ooooh!

Бъбълче, страхотно омбре  Heart Eyes очите ми останаха в косата ти Blush

Алекс, дано скоро да мине неразположението  Hug

Хубава среща сте имали гледам  Heart Eyes Маришка, честита ти хобитска чаша Wink

Много прегръдки на всички  Hug Hug Hug и хубав петък

# 178
  • Мнения: 5 776
Чудна срещичка  Heart Eyes
Зори, аз просто не си те представям с друг цвят или с къса коса, толкова си нежна. Черно?!?
Заразихте ме значи, посред нощите се вихрих и си поръчах няколко книжки. Реших и един Сафон да подаря на госпожата на малката  Heart Eyes На ММ поръчах "Цар Плъх", че се оказа, че не я е чел, за мен "Слепота" и 2-3 трилърчета-еднодневки  Grinning

# 179
  • София
  • Мнения: 3 278
Кафето от мен, момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт