Помощ за счупения ми крак !

  • 1 588
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!
Преди 3 месеца крака ми се счупи от бедрото и имам железа, който струва 400лв. Дайте пример как да се храня правилно, какви неща трябва да ям за костите да се оправя по цързо щото доктора не ми обясни такива неща, ако някои знае или преживял такова нещо моля да ми даде пример.Според вас имам ли нужда от психотерапия все пак счупено,но доктора ми каза,че нямам нужда,моля вие кажете няколко неща.  Hug   Embarassed

Последна редакция: вт, 26 май 2015, 13:17 от icaniwill

# 1
  • Мнения: 34
Здравейте!
Преди 3 месеца крака ми се счупи от бедрото и имам железа, който струва 400лв. Дайте пример как да се храня правилно, какви неща трябва да ям за костите да се оправя по цързо щото доктора не ми обясни такива неща, ако някои знае или преживял такова нещо моля да ми даде пример.Според вас имам ли нужда от психотерапия все пак счупено,но доктора ми каза,че нямам нужда,моля вие кажете няколко неща.  Hug   Embarassed
съпругът ми е с много травми, счупвания, операции и т н. Най-доброто средство за бързо калциране и зарастване е сутрин на гладно по 1 чаена лъжичка суров пълнозърнест сусамов тахан смесен със същото количество мед. Вкусно е и действа безотказно!!! Нямаш нужда от психотерапия, а от добро раздвижване.

# 2
  • Мнения: 226
Здравей.Преди две години счупих подбедрица на десен крак със скутер с 20 км смях нали резултат титаниев пирон за 2000 лв операция в Пловдив.За костта протеини,риба,сусам но най вече спрей екстракт от сйомга за нос е около 60 лв е Simple Smile След година и половина изпаднах в Паническо разтройство резултат от стреса,сега започнах психотерапия.Това е от мен.

# 3
  • Мнения: 7
http://prikachi.com/images.php?images/163/8172163H.jpg ето и рентгенова снимка от счупения ми крак , на 8 март стана 3 месеца  имах контролен преглед и доктора каза , че има напредък , питах му дали вече мога да вървя без патерица каза ДА но ако го ползвам още 2 3 седмици ще е по добре и аз ще го слушам.    Heart Eyes

Но от време на време пробвам  да се дивжа без патерица не мога още да въвя кокто трябва само куцам и след няколко крачки влизат страшни болки, страх ми е че ще остана така, щото аз имам желязо на бедрото  около 44см.  и казват че ако нараствам единият ми крак  (счупения ), ще остане по къс от другия, заради това трябва да я махнат след година и половина. Вие какво мислите по тоя въпрос.     newsm78 Praynig Hug
 

# 4
  • Мнения: 31 966
За бързо задравяване на костите - сусам, ама суров

# 5
  • Мнения: 226
Финни крачета имаш Simple Smile пирона може и да остане ако не пречи,моя си стои.Помисли по въпроса за психотерапията и то сериозно,слушай патило Wink

Общи условия

Активация на акаунт