Женени от пръв поглед - 8

  • 53 557
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Ах,горкият Горкан ...да ти скъса сърцето....Искам да се запозная с него.Не да го нападам, да го обследвам като клиничен случай.Идеален е за целта.Имате ли идея колко е скъпа психотерапията?  #Crazy

# 61
  • Мнения: 387
От къде това свободно време от страна на Гергана?

# 62
  • Мнения: 6 417
Може да е щракната през уикенда. Тя си каза, че става сутрин в 6 ч., за да тренира.

# 63
  • Мнения: 183
От къде това свободно време от страна на Гергана?

Ето ви я "затворената" Гергана, когато се чувства себе си и никой не си упражнява върху нея черното чувство за хумор. Широка усмивка и позитивно излъчване, ама е с хора дето не я мачкат.

# 64
  • Мнения: 4 188
Изглеждат доволни , волни и свободни

# 65
  • Мнения: 2 009
Polombra,къде се губиш толкова време

# 66
  • Мнения: 183
Тук съм Гери, но благодарение на теб, Джулая и една-две съфорумки не пиша, защото вие прекрасно изразявате мнението ми   bouquet Не съм спирала да чета, само отвреме на време ме засърбяват пръстчетата да кажа нещо на една-две други ама реших, че не си струва усилията. Човек докато не изпита определени типажи на свой гръб, няма да проумее какво му говорят околните. Май "проглеждането" идва само с опита.

# 67
  • Мнения: 2 009
  bouquet polombra.Чакам есента с новата вълна риалитита за коментиране.
Между другото в рекламите на "Кошмари от кухнята" дадоха пак логото и мелодията на ББ

# 68
  • Мнения: 183
Да, явно "подгряват" отдалеч. Вчера като се коментираше се замислих, че наистина щеше да е по-зрелищно ако нашият "социален експеримент" се провеждаше тип ББ. Режисирано или не, тогава смятам, че повече от зрителите щяха да са наясно защо Гергана се държи така, а феновете на Георги щяха да са по-малко. Мое мнение.

# 69
  • Мнения: 2 009
Всеки си има право на лош вкус  Wink . Която го харесва да си го вземе у тях. Ще си беседва с него,пишейки на бялата дъска,ще си анализират всичко от-до,ще си мрънка Жоржи,ще си се напрягат.Ех,каква идилия! Чак ми се прииска да си купя и аз дъска и да си разсъждавам на нея. Първата ми тема ще е "Жоро оr not". От сега почвам да се чудя за качествата в графата "+". За "-" ще си купя няколко дъски

# 70
  • Мнения: 183
Търси връзка с дърводелна за покупка на едро, че иначе ще ти излезе скъпичко  Laughing

# 71
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ако вкараме нашите хубавци в ББ ще изпукаме от скука. През деня 2-3ма ще блъскат във фитнеса (Г, С и С). 1-2ма ще ритат мачле (А и С). 1 ще се вихри кухнята (А). И Георги ще пече сухар, за да може с въгленчето да пише на някаква стена  Joy Вечерно време А&A ще се клатят без свян. Мъжкото С ще пощипва женското С и ще се хили докато си иска. Мъжкото Г. няма как да си иска, защото ще е натирено на дивана да мрънкЯ и да се тръшка Laughing

# 72
  • Мнения: 183
О, и Джулая е тук Simple Smile Съгласна със сценария  ти за първите няколко дни. За по-нататък можем или да пуснем анкета или направо залагания (да изкараме нещо)кой ще изтъркаля първо Георги - Светлана , Антония или Стефан. Гергана доказа, че има здрави нерви, та я изключвам, а Атанас ще е в ролята на рефер-помирител.

# 73
  • SF
  • Мнения: 21 167
Може би вече сте го коментирали в старата тема, но аз се включвам, за да ви споделя колко много се смях за подаръка, който получи Светлана.
Тук много критикувахте Стефан и неговия несменяем анцуг. Но... на срещата с психолога Светлана и той се появиха в един и същи екип. Просто си я беше преобразил по свой образ и подобие Simple Smile. Нейните кичозни блузки с разни закопчалки и катарамки бяха заменени от анцуг в стил Стефан.
Предполагам, че вече е свикнала и с бара, в който спи. Тя пък го преобрази с нейните шишенца и картинки. Ето така хората от непознати започват да си пасват лека-полека и да заприличват един на друг. С какъвто се събереш - такъв ставаш. Видях поговорката приложена на практика.
Антония и Атанас са си един за друг. Чудесно им се получи на мачмейкърите. Те така се влюбиха един в друг и токлова си харесаха и плюсовете, и минусите...
Само при Гергана и Георги не се получи, но аз го разбирам момичето.
Амбициозните и категоричните жени, каквито той е описал в профила си, че търси, обикновено не са с толкова отстъпчив и благ характер, какъвто той (може би) разбра, че всъщност търси. Накрая ще продължи да си мечтае за най-добрата, най-амбициозната, най-професионално успялата, най-кръсивата, с най-големите..., но пък и най-благата, най-милата, най-съгласната, най-компромисната... Успех!

# 74
  • Мнения: 183
Скрит текст:
Може би вече сте го коментирали в старата тема, но аз се включвам, за да ви споделя колко много се смях за подаръка, който получи Светлана.
Тук много критикувахте Стефан и неговия несменяем анцуг. Но... на срещата с психолога Светлана и той се появиха в един и същи екип. Просто си я беше преобразил по свой образ и подобие Simple Smile. Нейните кичозни блузки с разни закопчалки и катарамки бяха заменени от анцуг в стил Стефан.
Предполагам, че вече е свикнала и с бара, в който спи. Тя пък го преобрази с нейните шишенца и картинки. Ето така хората от непознати започват да си пасват лека-полека и да заприличват един на друг. С какъвто се събереш - такъв ставаш. Видях поговорката приложена на практика.
Антония и Атанас са си един за друг. Чудесно им се получи на мачмейкърите. Те така се влюбиха един в друг и токлова си харесаха и плюсовете, и минусите...
Само при Гергана и Георги не се получи, но аз го разбирам момичето.
Амбициозните и категоричните жени, каквито той е описал в профила си, че търси, обикновено не са с толкова отстъпчив и благ характер, какъвто той (може би) разбра, че всъщност търси. Накрая ще продължи да си мечтае за най-добрата, най-амбициозната, най-професионално успялата, най-кръсивата, с най-големите..., но пък и най-благата, най-милата, най-съгласната, най-компромисната... Успех!
[/spoiler]
Съгласна с анализа и да си позволя продължение - кога е валидна (работи) и кога не "С какъвто се събереш такъв ставаш"? Или да попитам при какви хора? Перефразирам - " Трябва ли желание и други качества и тук за да сработи? Може ли да се използва като признак за добре развиваща се връзка? Аз мисля, че да, а вие?

Общи условия

Активация на акаунт