Въпроси до пациентките на др Сигридов

  • 3 955
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте! Имам малко глупав въпрос:
1.Др Сигридов занимава ли се с репродуктивна проблеми или само с ЖК и проблемни бременности? Моля ви, момичета много ми е важно, защото имам скоро записан час.
И ако има момичета, които са имали проблеми със забременяването и са постигнали + резултат след неговата намеса да ми пишат Praynig Praynig Praynig.

# 1
  • Мнения: 37
Здравей!

Зависи какво имаш предвид под "репродуктивни проблеми" тъй като това е доста широко понятие. До колкото знам той самият не се занимава с ин-витро, но ако например имаш загуби в ранни срокове на бремеността той може да ти помогне да ги отстраниш. При всяко положение, той е най-правилната ти първа крачка към разрешаването на проблема ти, какъвто и да е. Не забравяй да си вземеш всички документи, епикризи, снимки, становища от предишни прегледи, аборти (дано нямаш такива!), ако имаш някакви гинекологични операции.

Д-р Сигридов ще ти даде страшно точна преценка за ситуацията ти (има безпогрешен усет!) и ако нещо попада извън неговото поле на експертиза, ще те насочи към най-подходящия специалист. Брилянтен е във всяко отношение - ще се убедищ сама. Само бъди подготвена да чакаш и то дълго. Наплива е огромен, а той отделя много време на всеки преглед.

Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравейте момичета, много ви моля да ми дадете информация относно това къде мога да намеря д-р Сигридов ( болница или  телефон на който бих могла да запиша час).  С три спонтанни аборта от 10 до 14 г.с и един минсрт съм. Като прочетох за него усещам, че ще помогне при мен. Но информация къде работи след като напуска болница Надежа не намерих.

# 3
  • Мнения: 37
Здравей, Maksy!

Д-р Сигридов приема пациенти в клиника "Св. Петка":

гр.София, жк.Красно село
ул. „Ген. Стефан Тошев“ № 15-17 /в сградата на ДКЦ ХХ /
Тел.: 02/856 68 79

http://mc-svetapetka.com/site/?page_id=122

Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравей, Maksy!

Д-р Сигридов приема пациенти в клиника "Св. Петка":

гр.София, жк.Красно село
ул. „Ген. Стефан Тошев“ № 15-17 /в сградата на ДКЦ ХХ /
Тел.: 02/856 68 79

http://mc-svetapetka.com/site/?page_id=122

Успех!

Много, много благодаря за изчерпателната информация  bouquet Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 152
Аз съм негов пациент и търсиме проблема. От. Март месец съм при него. Насочва отлично към най-добрите специалисти, посочва изследвания и дава отлични насоки. А най-хубавото е, че вдихва кураж, надежда и вяра, че ще успееш. Всичко това с хумор и харизма. Отивай при него, ще ти помогне.
Успех!
Макси, и на теб. Сигурна съм, че ще ти каже къде е проблемът и ще стигнете до решение. Стискам ти палци.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 928
Аз съм негов пациент и търсиме проблема. От. Март месец съм при него. Насочва отлично към най-добрите специалисти, посочва изследвания и дава отлични насоки. А най-хубавото е, че вдихва кураж, надежда и вяра, че ще успееш. Всичко това с хумор и харизма. Отивай при него, ще ти помогне.
Успех!
Макси, и на теб. Сигурна съм, че ще ти каже къде е проблемът и ще стигнете до решение. Стискам ти палци.

Люксен, благодаря още утре ще се обадя за да запиша час. Предполагам, че не създават проблеми за жени който в момента не са бременни и не отказват записване на час.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 152
Когато се обадиш кажи, че искаш час за доктора за преглед и консултация. Тя ще те попита дали си бременна, ти кажи, че не си. Няма да ти направи проблем. В началото се дърпаше адашката, но явно след това са се разбрали. Аз го посетих 4 дни след като беше започнал и тя ме свърза с него. Вече няма проблвм.
Оюитай да запишеш ранен час. Към 9-10-11. Трудно е вече за такива часове, но може да имаш успех. В четвъртък бях в 1, а влезнах в 16:50. Има часове за след няколко дни. От 19 е отпуска до 29. Така прочетох тук, така че дано успееш да се вредиш преди нея. Носи всичко, което имаш като документи. Аз си пиша и въпроси на лист, защото забравям като вляза вътре.
Успех. Ще следя темата и теб за развитие.   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 928
Люксен, благодаря за изчерпателната информация, ще се съобразя с всичко което си написала.
Ще пиша задължително, за да кажа как се развиват нещата още след първото посещение при доктора задължително.

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 08:52 от Мaksy

# 9
  • Мнения: 160
На мен ми казаха, че се занимава само с проследяване на бременности и то проблемни и рискови. Бях си записала час, но 2 дни по-късно го отмених. На мен ми трябва специалист по репродуктивна медицина и мислех, че ще ми помогне.....
Една от колежките ми е била пациентка на "Надежда" при д-р Песенска и д-р Стаменов, но той проследявал само бременност ѝ./Сигридов/ newsm78 newsm78
П.С Много се омотах с тея др.

Общи условия

Активация на акаунт