Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 37 - на сбъднатите мечти

  • 69 156
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 642
Това е от страницата на МБАЛ "Надежда" във фейсбук

Важна информация за желаещите да запишат час за първоначален преглед за сектор Асистирана репродукция на МБАЛ "Надежда"

Уважаеми пациенти,
Бихме искали да ви уведомим, че времето за обработка на заявките за първични прегледи за сектор Репродуктивана медицина в МБАЛ за женско здраве „Надежда“ се удължава до 15 работни дни, поради запълване на текущите графици на лекарите до края на 2015 г.
Предварително се извиняваме за причиненото неудобство.
В началото на есента отново ще подновим своевременната обработка на пристигащите заявки.
С уважение,
Екип Надежда

# 31
  • Мнения: 1 659
Запис! Дано ни е на късмет тази тема!
 Party

# 32
  • Мнения: 16
Ето ме и мен в новата темичка! Дано да се напълни само с хубави новини! Пожелавам го от все сърце на всички нас!

# 33
  • Мнения: 2 812
Ако трябва днес да си запиша час в клиниката за първичен преглед - не  Stop бих го направила. Бих отишла в друга клиника и съм сигурна, че там нещата биха протичали по ненатоварващо за мен и биха се случили по-бързо  preggo  newsm32.

# 34
  • Мнения: 562
Ако трябва днес да си запиша час в клиниката за първичен преглед - не  Stop бих го направила. Бих отишла в друга клиника и съм сигурна, че там нещата биха протичали по ненатоварващо за мен и биха се случили по-бързо  preggo  newsm32.
Панди, ако днес трябваше да избираш, в коя друга клиника би отишла? И аз се чудя дали да не поема нанякъде.

# 35
# 36
  • Мнения: 481
Относно избора на клиника и аз ако можех да се върна назад не бих си губила времето.Един въпрос, ако някой е на ясно,къде са обявени отпуските на д-р Стаменов,питам защото е време да започнем първа процедура, ако му хвана почивките, не ми става ясно как процедират, могат ли да ме действат други доктори или трябва да чакам него?

# 37
  • София
  • Мнения: 10 642
Относно избора на клиника и аз ако можех да се върна назад не бих си губила времето.Един въпрос, ако някой е на ясно,къде са обявени отпуските на д-р Стаменов,питам защото е време да започнем първа процедура, ако му хвана почивките, не ми става ясно как процедират, могат ли да ме действат други доктори или трябва да чакам него?

Целия сектор"репродуктивна медицина" ще почива от 15.07 до 15.08.

# 38
  • Мнения: 171
И аз попълних формата в Надежда и пишеше че ще ми звъннат до 10 дни а вече мина месец и половина и нищо...Писах им мейл отгов.ми че са заети и след като се събере комисията ще ми се обадят!Но,както виждам на една дама която писа че е със сериозен проблем са звъннали след седмица явно са решили че моят проблем може да почака...Но времето лети и всеки ден за мен е загубен....
 
Здравей, забравих да напиша, че бях с много увредени тръби които изпускаха много течност, също с двурога матка и т.н. Първичния ми преглед не беше за асистираната репродукция, а за операции. Направиха ми хистеро и лапароскопиа и от там се тръгна за инвитро.  Извинявай ако съм те подвела. От тогава минаха 6 месеца , чак сега се класирах за естествен цикъл, но яйцеклетката ми не се оплоди. Успех

# 39
  • Мнения: X
А аз изобщо не знам, дали моите Я стават. Не съм имала на ЕЦ. Свито ми е доста сърцето.
Щом съм забременявала два пъти, сигурно стават!?

# 40
  • Мнения: 171
Моята уж беше много добра пък с класическо ин витро не се получи. Казаха ми , че стената е много дебела. Не съм много запозната , след като си забременявала трябва да стават не се отчайвай.

# 41
  • Мнения: 171
Момичета що се отнася до клиниката, малко преди да запиша час за Надежда бях в Малинов , откриха само двурогата матка и дори не ми предложиха цветна снимка.... Три години търсим проблема, но все пак всеки има право на избор... Успех, която и клиника да изберете.

# 42
  • Мнения: 2 144
Аз понеже леко съм ошашкана дали нещата вървят добре, пак да питам - има ли някой, на който след трансфер продължават освен Утрогестана и Естрофема? Нещо взех да се питам - докога ще продължава Естрофема и взех да се съмнявам дали правилно съм чула да ги продъжа и двете лек-ва. Трети ден и какви са тия стрелкащи болки ниско долу?!? та се замислих да не би нещо аз да греша

# 43
  • Мнения: 13 937
Правилно е, продължават се и двете.

# 44
  • Мнения: 562
Момичета що се отнася до клиниката, малко преди да запиша час за Надежда бях в Малинов , откриха само двурогата матка и дори не ми предложиха цветна снимка.... Три години търсим проблема, но все пак всеки има право на избор... Успех, която и клиника да изберете.
Бенито, аз съм от две години в Надежда. И ние търсим причината все още... Не съм била в друга клиника и нямам база за сравнение, но виждам, че в Надежда пациентите стават все повече и това не води до качество Sad Колкото и да е несправедливо, според мен трябва да се спре за малко приемът на нови пациенти. Мислиш ли, че ако си 80-та в графика за днес на док, той ще ти помогне адекватно?

Общи условия

Активация на акаунт